Zakończymy sezon zasadniczy gradem bramek? THL AKO 2.98!

Gol zawodnika GKS Tychy

Dla Comarch Cracovii faza zasadnicza się zakończyła, ale reszta ekip ma do rozegrania jeszcze jedno spotkanie i dziś oficjalnie zamkniemy sezon regularny w Tauron Hokej Lidze. Pod lupę wezmę dziś trzy mecze. Zaczniemy od rywalizacji KH Energii Toruń z Unią Oświęcim, następnie przejdziemy do starcia Podhala Nowy Targ z JKH Jastrzębiem i wszystko zakończymy meczem Zagłębia Sosnowiec z GKS-em Tychy. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z treścią analizy i końcowymi propozycjami!

tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

300 zł od depozytu + 500 zł zakład bez ryzyka + 130 zł freebety

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 300 zł

BEZ RYZYKA: 500 zł

FREEBET PO WPŁACIE: 100 zł

FREEBET Z KODEM: 30 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

KH Energa Toruń – Unia Oświęcim: typy i kursy bukmacherskie (27.02.2024)

Kod promocyjny Goplusbet czeka na Ciebie! Jeszcze trzy zespoły mogą zmienić swoją pozycję w ligowej tabeli i wśród nich są “Stalowe Pierniki”, które w najlepszym wypadku zakończą fazę zasadniczą na piątym miejscu, a w najgorszym razie torunianie będą musieli pogodzić się z siódmym miejscem. Pierwsze cztery pozycje w żaden sposób się nie zmienią i to oznacza, że oświęcimianie będą przystępować do play-off z drugiego miejsca. Ich przeciwnikiem będzie siódmy zespół, więc dopiero dziś gracze Unii dowiedzą się, z kim będą rywalizować. Bezpośrednie starcia trzy razy padały łupem oświęcimian, a raz torunianie zgarnąć dla siebie komplet punktów.

Wyjazdowa postawa “Stalowych Pierników” nie była konkurencją dla Unii, ale przed własną publicznością potrafili się postawić. Dziś torunianie mogą się przeciwstawić, bo grają u siebie, jednak wyrokowanie wygranego może być trudne ze względu okoliczności, w których spotkają się obie ekipy, bo wszystko jest praktycznie jasne. Gospodarze są o tyle w korzystnej sytuacji, że mogą mieć duży wpływ na to, z kim zagrają w play-off. Odnoszę wrażenie, że torunianie będą chcieli uniknąć jastrzębian, którzy prezentują się naprawdę dobrze i mogą być bardzo trudni do pokonania. Oczywiście przepaść między pierwszą czwórką a resztą stawki jest duża, ale torunianie mogą celować na granie z GKS-em Tychy, z którym toczyli wyrównane boje, oprócz ostatniego spotkania.

Statystyki:

  • Bilans bramkowy KH Energii Toruń wynosi 111:126
  • Bilans bramkowy Unii Oświęcim wynosi 162:103

Co obstawić?

Biorę pod uwagę okoliczności dzisiejszej kolejki i uprzedzając fakty wszystkie mecze, będą dotyczyły tego samego zakładu. Mianowicie dziś idę w stronę goli i liczę, że zespoły bez większego napięcia będą podchodzić do swoich meczów, więc proponuję przynajmniej jedno trafienie w każdej tercji. Typy PHL, które do tej pory graliśmy, są dostępne w specjalnej zakładce na naszej stronie.

Gol w każdej tercji - TAK
Kurs: 1.40
Zagraj!
grupa hokej zagranie

Podhale Nowy Targ – JKH Jastrzębie: typy i kursy bukmacherskie (27.02.2024)

Gospodarze są uwikłani w walkę o miejsca o siódmego do piątego. Na ten moment przeciwnikiem “Szarotek” w play-off są oświęcimianie. Może się stać również tak, że nowotarżan z jastrzębianami nie będziemy oglądać tylko dziś, ale też w pierwszej rundzie. Teraz trzeba pogłówkować, czy obie ekipy są chętne, żeby się ze sobą mierzyć, bo bardzo dużo jest w ich rękach. Nowotarżanie stawiali bardzo trudne warunki jastrzębianom, którzy musieli w jednym starciu dziesięć razy oglądać, jak gracze z Nowego Targu cieszą się z goli, co było bardzo dużą niespodzianką. W bezpośrednich starciach tych ekip za każdym razem wygrywał gospodarz. Nowotarżanie do tej rywalizacji podejdą po trzech porażkach z rzędu, natomiast jastrzębianie na dziesięć ostatnich meczów przegrali tylko dwa razy i są w bardzo dobrej formie i wydarzenia z Nowego Targu, w których JKH traciło dziesięć goli raczej nie będzie do powtórzenia. Do wieczornych zmagań tych zespołów jeszcze trochę zostało, więc przed tym może znajdziesz coś dla siebie w zakładce typy dnia.

Statystyki:

  • Bilans bramkowy Podhala Nowy Targ wynosi 134:146
  • Bilans bramkowy JKH Jastrzębia wynosi 149:111

Co obstawić?

W bezpośrednich starciach tych ekip nie mogliśmy narzekać na brak bramek. Jastrzębianie o nic dziś nie grają, a nowotarżanie wręcz przeciwnie, choć trudno stwierdzić, czego w Nowym Targu chcieliby na koniec fazy zasadniczej. Liczę na luz w poczynaniu zarówno jednych jak i drugich, może jakieś zmiany w bramkach, a przede wszystkim na gola w każdej tercji.

Gol w każdej tercji - TAK
Kurs: 1.36
Zagraj!

Zagłębie Sosnowiec – GKS Tychy: typy i kursy bukmacherskie (27.02.2024)

Na koniec dostajemy parę, w której wszystko jest już, wiadomo przed dzisiejszą kolejką. Sosnowiczanie nie podskoczą w tabeli, co oznacza, że zakończą fazę regularną na ósmym miejscu, czyli ostatnim dającym prawo gry w play-off. Wiemy też, że na pierwszej pozycji sezon zasadniczy zakończyli katowiczanie i to właśnie oni będą mierzyć się z sosnowiczanami w pierwszej rundzie. Tyszanie nie oddadzą nikomu najniższego stopnia podium, ale wciąż muszą czekać, jak ułoży się sytuacja w dolnych rejonach ligowej tabeli. W bezpośrednich meczach Zagłębia z GKS-em za każdym razem wygrywali tyszanie. Dodatkowo dwa razy oglądaliśmy starcia pełne bramek, a dwa razy trafień brakowało. Cztery wygrane z rzędu gospodarzy zostały przerwane w niedzielę przez katowiczan, natomiast tyszanie wygrali swoje dwie ostatnie rywalizacje.

Statystyki:

  • Bilans bramkowy Zagłębia Sosnowiec wynosi 110:127
  • Bilans bramkowy GKS-u Tychy wynosi 122:89

Co obstawić?

Według bukmacherów w tym meczu bramek możemy mieć, jak na lekarstwo, bo na gola w każdej tercji jest najwyższy kurs ze wszystkich. Nic w tym dziwnego, bo tyszanie, jako jedyni zakończą fazę zasadniczą z dwucyfrową liczbą straconych goli. Reszta drużyn zakończy granie z trzycyfrową liczbą po stronie strat. Jednak ze względu na okoliczności wszystkich dzisiejszych spotkań również tutaj próbuję zakładu na przynajmniej jednego gola w każdej z trzech tercji.

Gol w każdej tercji - TAK
Kurs: 1.57
Zagraj!
Kupon goplusbet 27.02.2024

Foto. PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze