Xayoo – Filipek: typy, kursy, bonusy i zakłady | Gdzie oglądać?

Typy na Xayoo - Filipek

Xayoo – Filipek: typy na walkę Bita Śmietanka 3. Przed nami kolejna, trzecia już edycja freakowej gali organizowanej przez Marcina Majkuta. W nadchodzącej karcie walk znalazło się miejsce dla kilku solidnych fighterów,a w walce wieczoru wystąpi Xayoo i Filipek. Faworytem bukmacherów jest oczywiście założyciel federacji, ale czy potwierdzi to w oktagonie? Analizę i typy na Xayoo – Filipek znajdziesz w poniższym tekście. Serdecznie zapraszam!

Xayoo – Filipek, typy i przewidywania

Xayoo to bez wątpienia jeden z solidniejszych freakowych fighterów w naszym kraju. Kiedy tylko pojawia się w oktagonie, widać że jest świetnie przygotowany i nie powinny dziwić jego dotychczasowe rezultaty. Mianowicie do tej pory stoczył w swojej karierze 6 oficjalnych pojedynków i co ciekawe tylko raz, podczas poprzedniej edycji Bitej Śmietanki musiał uznać wyższość rywala. Wtedy znokautował go Boxdel. Poza tym może pochwalić się 5 zwycięstwami, pokonując po drodze Nitro, Konopskyyego, Frania, Rafonixa i Daro Lwa. To, co jednak jest jeszcze bardziej interesujące, to fakt ile dokładnie czasu spędził w oktagonie Xayoo. Do tej pory – poza porażką z Baronem – 3 razy wygrywał już w 1. rundzie, raz jego rywal (Franio) dotrwał do początku drugiej rundy, a tylko z Konopskyym stoczył bój w pełnym wymiarze czasu, również oczywiście zwyciężając. Nie powinno więc dziwić, że jest on murowanym faworytem do zwycięstwa w walce wieczoru gali Bita Śmietanka 3.

Filipek to dużo bardziej doświadczony zawodnik, który na stałe związany jest z Fame MMA. Do tej pory stoczył aż 10 pojedynków, jednak jego bilans nie jest aż tak dobry, jak jego najbliższego rywala. Mianowicie Filipek wygrał 4 walki i 6 razy musiał uznać wyższość rywali. Ostatnio został pokonany przez Bociana, a wcześniej pokonał Sebastiana Fabijańskiego, jednak trzeba zaznaczyć, że aktor w oktagonie radzi sobie katastrofalnie. Wcześniej przegrał m. in. z Dubielem i Robertem Karasiem, więc wydaje się, że w walce z Xayoo będącym na dużo wyższym poziomie niż wspomnieni rywale, może mieć mało do powiedzenia.

Zatem jakie typy na Xayoo – Filipek warto rozważyć? Na starcie trzeba zaznaczyć, że bukmacherzy oferują jedynie możliwość wytypowania zwycięzcy tego pojedynku, ale też każdej innej walki Bitej Śmietanki 3. Tym samym przyjrzałem się możliwościom obu fighterów i tak naprawdę wszystko przemawia za Majkutem. Mianowicie dużo lepiej wygląda podczas swoich walk niż Filipek, zawsze jest świetnie przygotowany i potrafi wyprowadzić serię naprawdę świetnych i co więcej – skutecznych ciosów. Ponadto wygrał 5 z 6 walk, rozbijając rywali na początku pojedynków. Filipek poza zwycięstwem z Fabijańskim po raz ostatni wygrywał 5 walk temu, na początku 2023 roku z Daro Lwem, czyli kolejnym zawodnikiem, który słynie z robienia show, a nie umiejętności. I dlatego też zdecyduję się na wygraną Xayoo. A po więcej typów na Bitą Śmietankę 3 zapraszam oczywiście na naszą stronę!

Xayoo wygra walkę
Kurs: 1.22
Zagraj!

Xayoo – Filipek, kursy bukmacherskie

Kursy na zwycięzcę walki Xayoo - Filipek
LVbet
1.22
Xayoo
3.80
Filipek
Zagraj!

Xayoo – Filipek, gdzie oglądać?

Co ciekawe, w przeciwieństwie do niemalże wszystkich innych freakowych gal, Bitą Śmietankę 3 zobaczysz zupełnie za darmo. Taką możliwość daje Xayoo na swoich social mediach, a konkretniej – na Youtube oraz dla fanów jego kanału – również na Twitchu. Oznacza to, że nie musisz wykupować PPV czy dostępu do platformy streamingowej. Jedyne co musisz zrobić, to wejść na wspomniane kanały Majkuta i śledzić zupełnie darmowy stream z sobotniej gali, która rozpocznie się dokładnie o 20:00.

Typy na Xayoo – Filipek

Tak jak wspomniałem nieco wyżej, bukmacherzy pozwalają obstawić jedynie zwycięzcę main eventu Bitej Śmietanki 3, dlatego też nie to jedyny typ na zbliżające się wydarzenie. Oczywiście walka ta zapowiada się na zaciętą i gdyby były dostępne inne rynki zdarzeń, to można by wskazać chociażby over rundowy lub sposób zakończenia walki. W takim wypadku jednak pozostaje śledzić galę na żywo i – jeśli chcesz postawić kupon na tę galę – wytypować zwycięzcę pojedynku, którym powinien zostać wspomniany Xayoo. A obstawianie gali możliwe jest w LVBET, gdzie po założeniu konta z kodem promocyjnym LVBET możesz liczyć na specjalne promocje, do maksymalnie 2060 PLN!

Zaloguj się aby dodawać komentarze