Bita Śmietanka 3: typy, kursy i zakłady | Gdzie obstawiać?

Xayoo po wygranej walce

Typy na Bita Śmietanka 3. Już w najbliższą sobotę dojdzie do skutku kolejna gala freak-fightowa. Tym razem mówimy o Bitej Śmietance 3, na której to zobaczymy kilku znanych z Internetu zawodników! W poniższym tekście znajdziecie najciekawsze, moim zdaniem, typy na Bitą Śmietankę 3, ale również przeczytacie o tym, gdzie można obstawić całą galę. Zapraszam zatem serdecznie do lektury.

LVBET kod promocyjny.

Wykorzystaj nasz kod promocyjny LVBet i zgarnij aż 60 PLN w darmowych zakładach!

  1. Załóż konto w LVBET z linku https://zagranie.com/goto/lvbet i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Zweryfikuj konto gracza, aby otrzymać 20 PLN bonusu w formie freebetu.
  3. W celu dodatkowych 20 PLN wpisz podczas rejestracji wspomniany kod promocyjny.
  4. Dodatkowo w aplikacji czeka na Ciebie kolejne 20 PLN cashbacku, w przypadku przegranego zakładu w apce bukmachera.
  5. Oznacza to, że łącznie możesz otrzymać nawet 60 PLN w dodatkowych bonusach na start!

Bita Śmietanka 3 typy bukmacherskie

Kibice freak-fightów w 2024 roku nie mogą narzekać na nudę i praktycznie w każdym miesiącu mamy na rozkładzie jakąś ciekawą galę! Bita Śmietanka nie jest jeszcze tak rozpoznawalnym brandem jak Fame MMA, czy Clout MMA, jednak dwie poprzednie edycje cieszyły się sporym zainteresowaniem i również 3. odsłona gali zapowiada się bardzo interesująco! A jakie typy na Bitą Śmietankę 3 warto obstawić? Przejdźmy do pierwszej propozycji zakładu na ten event!

Na tapet biorę starcie Punio – Czarny Polak. Pierwszy z zawodników to postać znana ze świata Internetu, a dokładniej gracz Tibii. Mateusz Jurkiewicz nie miał wcześniej okazji występować w sportach walki, a zatem nie mamy tu zbyt wielu informacji o jego umiejętnościach, czy formie. Punio zadebiutuje na gali Bita Śmietanka 3 i nie będzie faworytem starcia z Czarnym Polakiem. Ronaldo Miranda dał się już poznać szerszej publiczności freak-fightów, a to za sprawą dwóch pojedynków w organizacji Prime. W pierwszej walce Czarny Polak okazał się lepszy od Tomasza Olejnika, natomiast w drugim starciu przegrał z Damianem Kasprzakiem. Co istotne, wywodzący się z Angoli zawodnik obydwa te pojedynki stoczył w poprzednim roku i od tego czasu najpewniej pozostawał w treningu. Moim zdaniem doświadczenie zdobyte podczas dwóch pojedynków na Prime zaprocentuje i Czarny Polak odniesie zwycięstwo przeciwko debiutującemu we freak-fightach Punio! Takie typy na Bitą Śmietankę wiążą się z kursem 1.70!

Czarny Polak wygra
Kurs: 1.70
Zagraj!

Kursy bukmacherskie na Bitą Śmietankę 3

Bita Śmietanka zapowiada się naprawdę nieźle, między innymi przez wzgląd na liczbę walk. Chociaż liczna część zawodników jest dość anonimowa, to w sumie w najbliższą sobotę wystąpi aż 26 zawodników! Warto dodać, że na karcie walk znajdziemy również 2 pojedynki w formule 2vs2. Jak wyglądają aktualne kursy bukmacherskie na Bitą Śmietankę 3? Mamy tu kilku wyraźnych faworytów, ale również starcia, w których bukmacher LVBet nie dostrzega wyraźnych kandydatów do zwycięstwa. Poniżej wszystkie dostępne kursy na sobotni event:

Kursy na Bitą Śmietankę 3

LVbet
3.60
Michał "Zgrywu" Lisowski
1.20
Cezary "Czaro" Nykiel
Zagraj!
LVbet
1.15
Piotr "Popo" Węgrzyn
4.15
Konrad "Bonak" Bonakowski
Zagraj!
LVbet
2.25
Marta "Axia" Zadrożna
1.50
Kornelia Drzycimska
Zagraj!
LVbet
1.90
"Jaszczurowy" i "nunu_jebaka"
1.70
"odyn88" i "Teemcio"
Zagraj!
LVbet
1.57
Kacper "01KacPL" Kędzierski
2.10
Patryk "LukiSteve" Czopur
Zagraj!
LVbet
1.90
Mateusz "Punio" Jurkiewicz
1.70
Ronaldo "Czarny Polak" Miranda
Zagraj!
LVbet
2.55
"wix0nn" i "maczetazdr"
1.38
"yukki" i "juto"
Zagraj!
LVbet
1.28
Maciej "Morgen" Żuchowski
3.00
Gangamurun Ganbold
Zagraj!
LVbet
1.28
Krzysztof "ArQuel" Sauć
3.00
Justin "Malinowy" Majcherek
Zagraj!
LVbet
3.80
Dawid "Diables" Porwisiak
1.18
Wiktor "Wronek" Wronka
Zagraj!
LVbet
3.30
Filip "Filipek" Marcinek
1.28
Marcin "Xayoo" Majkut
Zagraj!

Gdzie obstawiać Bitą Śmietankę 3?

Nie bez powodu wszystkie kursy i typy na Bitą Śmietankę, jakie prezentuję w tym artykule pochodzą z oferty LVBet. O ile gale sportowe w 99% możemy obstawiać u różnych bukmacherów i po odmiennych kursach, o tyle organizacje freak-fightowe często współpracują tylko z konkretnymi bukmacherami. Podobnie jest w tym przypadku i organizacja, której twarzą jest popularny Xayoo ma podpisaną umowę z LVBet. Oznacza to, że jeżeli chcecie obstawić Bitą Śmietankę 3, to możecie skorzystać z oferty tylko tego operatora i żaden inny legalny bukmacher nie będzie miał w swojej ofercie kursów i zakładów na sobotnią galę! Warto zatem skorzystać z dostępnych bonusów i zagrać kupon na konkretne pojedynki za darmowe zakłady od LVBet, o czym pisałem nieco wyżej!

Typy na Bitą Śmietankę 3

Na samym wstępie przedstawiłem swoją koncepcję i typy na Bitą Śmietankę w kontekście walki Punio – Czarny Polak! Na naszej stronie znajdziecie już chociażby osobną analizę walki i typy na Filipek – Xayoo, jednak na tym naszych propozycji nie koniec. Poniżej znajdziecie omówienie i typy na kolejne pojedynki sobotniej gali – jeżeli zatem zechcecie zagrać nieco bardziej rozbudowany kupon na sobotnią galę, to zachęcam do sprawdzenia kolejnych propozycji, które już za sekundkę poznacie!

Walka wieczoru Bitej Śmietanki 3, Xayoo – Filipek

Przechodzę zatem do walki wieczoru, którą będzie starcie popularnego Xayoo, a więc twarzy organizacji, ze znanym Filipkiem. Bukmacher LVBet w swojej ofercie ma niestety tylko zakłady na zwycięzcę pojedynku, a więc wybór typów na Bitą Śmietankę jest stosunkowo niewielki. W walce wieczoru typuję jednak wygraną Marcina Majkuta i jest to moim zdaniem dość pewny zakład! Xayoo trenuje MMA już od dobrych 2 lat i walczy bardzo regularnie, występując na przeróżnych galach. Marcin zdecydowaną większość swoich walk wygrywa, a obecnie może pochwalić się rekordem 7-1. Jedyną porażkę zanotował z Boxdelem, który jednak jest zawodnikiem o zdecydowanie lepszych warunkach fizycznych. Xayoo potrafił natomiast pokonać Nitro, Rafonixa, czy ostatnio Daro Lwa. Zawodnik ten dysponuje niezłą techniką i widać efekty treningów. Filipek jest w mojej opinii fighterem nieco ograniczonym. Oczywiście nie można odmówić mu charakteru i woli walki, ale wybitnym zawodnikiem nigdy raczej nie będzie, gdyż nie ma do tego predyspozycji. Popularny freestylowiec przegrał 4 z 5 poprzednich pojedynków i moim zdaniem nie zdoła poprawić swojego rekordu w walce z Xayoo. Istotną informacją jest również ta, że pojedynek dojdzie do skutku na zasadach boksu, co w mojej opinii również premiuje nieznacznie Xayoo. Typuję zatem zwycięstwo faworyta po stosunkowo niskim kursie!

Xayoo wygra
Kurs: 1.28
Zagraj!

Diables – Wronek

Co-main eventem gali Bita Śmietanka 3 będzie natomiast starcie Dawida Porwisiaka z Wiktorem Wronką. Także w tym przypadku mamy wyraźnego faworyta, którym jest popularny Wronek. Mówimy tu o zawodniku, który ma dopiero 19-lat, ale już jakiś czas temu rozpoczął treningi i w szalenie efektownym stylu zadebiutował we freak-fightach! Znany w Internecie streamer w swoim debiucie znokautował Olejnika i chociaż nie był to może rywal z najwyższej półki, to występ Wronka mógł zrobić wrażenie. Miał on miejsce blisko 3 miesiące temu i istnieje spore prawdopodobieństwo, że nasz bohater od tej pory pozostaje w ciągłym treningu. Jeżeli chodzi o Dawida Porwisiaka, to ten również ma na koncie 1 walkę we freak-fightach. Jest to jednak stosunkowo stara historia, ponieważ w 2022 roku na gali High League 5 przegrał on z Lehem i od tej pory nie wychodził do oktagonu. Mówimy zatem o dość długiej przerwie, podczas której Diables raczej nie trenował cały czas. Moim zdaniem młodszy z zawodników zanotuje drugie zwycięstwo we freak-fightach i po stronie Wronka zobaczymy jeszcze lepsze umiejętności bokserskie, aniżeli te pokazane w ostatnim starciu z Olejnikiem!

Wronek wygra
Kurs: 1.18
Zagraj!

Bita Śmietanka 3: najważniejsze informacje

Bita Śmietanka jest organizowana przez Xayoo, który jest jednocześnie jej twarzą i regularnie występuje w walkach wieczoru. Trzecia edycja gali zapowiada się naprawdę nieźle, a jeśli macie ochotę ją obejrzeć na żywo, to polecam w tym miejscu nasz osobny artykuł – właśnie o tym, gdzie oglądać Bitą Śmietankę 3. W sumie na karcie walk pojawiło się 11 pojedynków, a 2 z nich zostaną odbyte w formule 2vs2. Warto dodać, że większość pojedynków odbędzie się w formule K1, a dwie walki wieczoru zostaną odbyte w boksie. Nie jest to może jeszcze tak interesujący event, jak Fame MMA, czy Clout MMA, jednak systematycznie zyskuje on na popularności i najpewniej tym razem zainteresuje również wielu kibiców! Tymczasem przejdźmy do terminu i miejsca gali Bita Śmietanka 3.

Kiedy i gdzie odbędzie się Bita Śmietanka 3?

Bita Śmietanka 3 odbędzie się już w najbliższą sobotę, a zatem 11. maja 2024 roku. W tym terminie nie planowana jest żadna inna gala freak-fightowa, a zatem fani takich eventów będą mogli się skupić na wszystkich walkach. Początek Bitej Śmietanki 3 zaplanowany został na godzinę 20:00, a całość ma potrwać do około 24:00. Wiadomo jednak, że godziny nie są tu sztywne i wszystko zależy od czasu trwania poszczególnych pojedynków.

Karta walk Bitej Śmietanki 3

Jak już zdążyłem wspomnieć, na karcie walk Bitej Śmietanki 3 znalazło się miejsce dla 11 pojedynków! Niektórzy zawodnicy zdążyli już zadebiutować we freak-fightach i są dobrze znani szerszej publice, zaś dla innych będzie to okazja do pokazania się widowni po raz pierwszy! W gruncie rzeczy szczególnie najważniejsze starcia zapowiadają się ciekawie, a szanse w wielu starciach są wyrównane. Pod spodem znajdziecie pełną kartę walk Bitej Śmietanki 3:

karta walk Bita Śmietanka 3

Bita Śmietanka 3 – typy i przewidywania

W tym tekście znaleźliście najważniejsze informacje o sobotniej gali, analizę poszczególnych pojedynków, ale i typy na Bitą Śmietankę 3! Niestety w związku z mniej rozpoznawalnym logiem organizacji, w ofercie bukmachera LVBet nie mamy wielu zakładów i obecnie typować możemy jedynie wyniki poszczególnych starć. Jeżeli jednak wrzucić na kupon 3 podane wcześniej typy na Bitą Śmietankę 3, to łączny kurs AKO wyniesie nam 2.57. Stawiając na takim zakładzie 100 PLN, potencjalna wygrana wyniesie 226 PLN! Oczywiście kursy mogą ulegać zmianom bliżej rozpoczęcia gali – powodzenia i samych wygranych zakładów!

kupon na Bitą Śmietankę 3

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze