Xayoo – Boxdel: typy, kursy i zakłady bukmacherskie | 16.12.2023

Typy na walkę Xayoo - Boxdel

Xayoo – Boxdel: typy na walkę. Przed nami druga już odsłona gali Bita Śmietanka. Organizacja założona przez Xayoo zrzesza w większości freakfighterów, których na co dzień spotkamy na Twitchu czy Youtube. Karta walk sobotniej gali wygląda naprawdę solidnie, o czym świadczy chociażby walka wieczoru, w której zmierzy się organizator tej imprezy, a także Michał Baron, czyli jeden z włodarzy Fame. Czego więc spodziewać się po tej walce? Analizę i typy na Xayoo – Boxdel znajdziesz w poniższym tekście. Serdecznie zapraszam!

Chcesz obstawiać galę Bita Śmietanka? Załóż konto w LVBET – jedynego bukmachera, u którego możesz to zrobić!

Kliknij specjalny kod promocyjny ZAGRANIE i odbierz bonusy na start do 2060 PLN!

Xayoo – Boxdel, typy i przewidywania

Tak naprawdę obaj zawodnicy dobrze się znają. Xayoo brał bowiem udział w kilku już imprezach spod szyldu Fame i to tak naprawdę z powodzeniem. Oczywiście, nie mierzył się z najlepszymi zawodnikami tej federacji, ale mimo wszystko zawsze jest dobrze przygotowany do swoich potyczek, co oczywiście owocuje wynikami. Boxdel natomiast wchodził do klatki FAME kilkukrotnie, stając chociażby naprzeciw Prezesowi FEN czy Don Kasjo. Bez wątpienia więc czeka nas interesująca potyczka, bowiem obaj freakfighterzy wydają się być na bardzo zbliżonym poziomie. Już niebawem dowiemy się, na co stać obui zawodników. A który z nich ma większe szanse na wygraną? Zanim odpowiem na to pytanie, to warto przypomnieć, że obstawianie gali możliwe jest tylko w LVBET. Jeśli chciałbyś wnieść kupon, ale nie masz jeszcze konta, to warto założyć je z kodem promocyjnym LVBET, dzięki czemu otrzymasz dostęp do specjalnych promocji na start.

Bita Śmietanka 2 transmisja

Xayoo – Boxdel, kursy bukmacherskie

Tak jak wspomniałem – zbliżająca się gala Bita Śmietanka 2 zapowiada się niezwykle interesująco, a main event tego wydarzenia na bardzo wyrównaną walkę. Świadczą o tym kursy przygotowane przez LVBET, bowiem są one niemalże identyczne. Trudno więc wskazać w nim faworyta – w końcu obaj zawodnicy nie raz udowadniali, że potrafią się bić. Tak naprawdę o wyniku może zadecydować moment, chwila nieuwagi czy po prostu – lepsza dyspozycja danego dnia.

Kursy na zwycięzcę walki Xayoo - Boxdel
LVbet
1.82
Xayoo
1.88
Boxdel
Zagraj!

Typy na Xayoo – Boxdel

Który z zawodników ma zatem większe szanse na zwycięstwo i co typować na Xayoo – Boxdel? Tak naprawdę do dyspozycji typerów jest tylko możliwość obstawienia zwycięzcy pojedynku i dlatego też przyjrzałem się ich ostatnim walkom. Xayoo do tej pory stoczył 4 oficjalne pojedynki, wygrywając każdy z nich, natomiast Boxdel może pochwalić się rekordem 3-2. Pokonał on do tej pory dwukrotnie Pawła Jóźwiaka, a także był lepszy od Jakuba Szymańskiego. Musiał natomiast uznać wyższość Kubańczyka i Don Kasjo, czyli uznanych w Polsce freakfighterów. I biorąc pod uwagę doświadczenie, gabaryty, a także formę czy zawodników, z którymi mierzyli się do tej pory, zdecyduję się obstawić zwycięstwo Boxdela. A jeśli chciałbyś poznać także typy na Bitą Śmietankę 2, to znajdziesz je standardowo na naszej witrynie!

Boxdel wygra walkę
Kurs: 1.88
Zagraj!
  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze