Wampir – Paweł Tyburski: typy, kursy i zakłady bukmacherskie

Wampir po wygranej walce

Typy na Wampir – Tyburski, Fame MMA. Jedną z walk, która powinna stać na najwyższym poziomie podczas piątkowej gali Fame MMA, powinna być ta między Wampirem, a Pawłem Tyburskim. Obaj panowie niejednokrotnie udowodnili już w oktagonie, że mają pojęcie o sportach walki, a ich bezpośrednie zestawienie w K1 powinno być znakomitym widowiskiem. W poniższym tekście znajdziecie zapowiedź tego starcia i najlepsze typy na Wampir – Tyburski. Miłej lektury.

baner Betclic Fame MMA

Wampir – Paweł Tyburski, typy i przewidywania

Jeżeli mówimy o freak-fightach, często mamy do czynienia z absolutnymi debiutantami i postaciami, które nie dysponują wyjątkowymi umiejętnościami. W przypadku walki Wampir – Tyburski, będzie jednak zgoła inaczej, gdyż obaj panowie trenują MMA od dłuższego czasu i prezentują bardzo wysoki jak na warunki freak-fightów poziom. Wampir jest przecież profesjonalistą, który występował na wielu galach MMA w Polsce, a w sumie zanotował już 25 występów w oktagonie. Kibicom Fame MMA na pewno nie trzeba przypominać jego ostatniego pojedynku. Na niedawnej gali Wampir do jednej bramki pokonał Piotra Szeligę, mimo że rywal dysponował lepszymi warunkami fizycznymi i większą siłą. Pasternak pokazał jednak kawał doświadczenia i techniki, oraz znakomite umiejętności w stójce. Jego najbliższa walka z Pawłem Tyburskim odbędzie się właśnie na zasadach K1 i zdaniem bukmachera Betclic, u którego wykorzystacie nasz kod promocyjny, Wampir będzie wyraźnym faworytem tego starcia.

Pawła Tyburskiego nie należy jednak lekceważyć, gdyż z wywodzących się z freak-fightów zawodników, jest on zdecydowanie jednym z najlepszych. Tyburski dysponuje przecież znakomitymi warunkami fizycznymi, dobrą kondycją i mimo wszystko nabrał już sporego doświadczenia. Mówimy o zawodniku, który w oktagonie wystąpił 6-krotnie i zwyciężył 5 pojedynków na różnych zasadach. Mimo bardzo dobrego rekordu, Tyburski nie bił się jeszcze z rywalem o takich umiejętnościach i zapleczu, jak Wampir. Po stronie Pawła na pewno będą jednak warunki fizyczne, o których wspomniałem. Brat bliźniak powinien być także nieco silniejszy, a 10 lat różnicy również może mieć swoje znaczenie. Mimo pewnych atutów, które są po stronie popularnej Księżniczki, uważam, że Wampir zdoła pokonać swojego najbliższego rywala. Jego dominacja w starciu z Szeligą była więcej niż wyraźna i sądzę, że także z Pawłem da on sobie radę. Typy na Wampir – Tyburski w kierunku zwycięstwa faworyta wiążą się z kursem w wysokości 1.38.

Fame MMA: Wampir vs Tyburski

kto wygra walkę?
Wampir 60%
Tyburski 40%
10+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Wampir
  • Tyburski

Wampir wygra
Kurs: 1.38
Zagraj!

Wampir – Paweł Tyburski, kursy bukmacherskie

W przypadku walki Wampir – Tyburski, mamy do czynienia z dwoma wybitnymi jak na warunki Fame MMA fighterami. Pierwszy z panów wielokrotnie występował na profesjonalnych galach i odnosił tam sukcesy, a w swoim pierwszym pojedynku na gali Fame zdeklasował solidnego Szeligę. Tyburski stoczył już natomiast kilka walk, podczas których pokazał się z bardzo dobrej strony. Betclic bierze jednak pod uwagę doświadczenie i lata trenowania MMA przez Wampira, dlatego też jest on faworytem zestawienia. Aktualne kursy wyglądają w ten sposób:

Kursy na zwycięstwo

Betclic
1.38
Wampir
2.65
Tyburski
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kursy na rezultat końcowy

Bardzo ciekawie wyglądają także kursy na rezultat końcowy w walce Wampir – Tyburski. Samo starcie powinno być wyrównane i najpewniej obaj zawodnicy podejdą do siebie ze sporym respectem. Wampir będzie chciał skorzystać ze swojego doświadczenie i zapewne postara się o wypunktowanie Tyburskiego, nie forsując za wszelką cenę tempa od pierwszych sekund. Tyburski dysponuje twardą szczęką i dobrą kondycją, stąd spodziewam się rozstrzygnięcia walki przez decyzję sędziów. Takie Wampir – Tyburski typy możecie obstawić w Betclic, a kursy prezentują się następująco:

Kursy na pełen dystans

Betclic
1.62
pełen dystans - tak
2.05
pełen dystans - nie
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Michał Wampir Pasternak – Paweł Księżniczka Tyburski, kto wygra walkę?

Na naszej stronie pojawiły się już wszystkie typy na Fame MMA – polecam sprawdzić ogólne zestawienie i prognozy na wszystkie walki! A jeśli zadajecie sobie pytanie, który z zawodników wygra najbliższą walkę, mimo wszystko postawiłbym na triumf Pasternaka. Wszak trenuje on sporty walki już kilkanaście lat, a w trakcie swojej kariery mierzył się z zawodnikami lepszymi od Tyburskiego. Paweł na pewno postawi poprzeczkę wysoko i będzie to starcie trudniejsze, aniżeli rywalizacja z Szeligą, jednak osobiście nie przewiduję niespodzianki i stawiam na zwycięstwo Pasternaka!

Wampir wygra
Kurs: 1.38
Zagraj!

Typy na Michał Pasternak – Księżniczka

Jeżeli chodzi o typy na Wampir – Tyburski, które można obstawić na kuponie SOLO, zdecydowałbym się na swego rodzaju połączenie przedstawionych wyżej propozycji i obstawienia zwycięstwa Wampira na punkty. Tyburski z pewnością pokaże solidny poziom i trudno go będzie skończyć przed czasem, jednak na przestrzeni całego pojedynku najpewniej zwycięży doświadczenie i kilkanaście lat treningów. Blisko połowa wszystkich walk Wampira kończyła się przez decyzję sędziów i podobnego scenariusza spodziewam się przy okazji piątkowej gali Fame!

Wampir wygra na punkty
Kurs: 2.50
Zagraj!

fot. Pressfocus

FAQ

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze