W Toruniu i Sosnowcu gole w przewagach nie będą kluczem do sukcesu? THL AKO 2.40!

Zawodnicy Zagłębia i GKS-u

Zrobiło się poważnie w Tauron Hokej Lidze, choć mało kto spodziewał się, że tak zacięte starcia dostaniemy już na starcie play-off. Dziś faworyci mogą zamknąć temat swoich serii i do tego potrzebują wygranej, ale krok za nimi się ich rywale, którzy nie będą chcieli do tego dopuścić. Pod lupę wezmę dwa mecze. Zaczniemy od rywalizacji KH Energii Toruń z JKH Jastrzębie, a potem przejdziemy do starcia Zagłębia Sosnowiec z GKS-em Katowice. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z treścią analizy i końcowymi propozycjami.

KH Energa Toruń – JKH Jastrzębie (stan serii 2-3): typy i kursy bukmacherskie (12.03.2024)

Kod promocyjny Goplusbet czeka na Ciebie! Jastrzębianie po dwóch porażkach w serii wytrzymali ciśnienie i w Toruniu po dwóch zwycięstwach zdołali wyrównać stan rywalizacji. Wyciągnięte wnioski sprawiły, że JKH w piątym meczu zdołali wygrać i teraz są o krok od awansu dalej. Śmiało możemy napisać, że wszystkie spotkania tych ekip były bardzo wyrównane i o końcowym rezultacie za każdym razem decydowała jedna bramka przewagi jednej z drużyn. W fazie zasadniczej ani razu nie dostaliśmy tak wyrównanej rywalizacji, jak teraz w play-off. Zarówno jedni, jak i drudzy stawiają mocno na obronę dostępu do własnej bramki i w pięciu spotkaniach, które już za nami nie byliśmy świadkami kanonady strzeleckiej.

Wnioski zostały wyciągnięte przez obie ekipy również pod względem gry w osłabieniach, bo w pierwszym meczu oglądaliśmy cztery gole w przewagach, a w następnych czterech starciach zostało to zniwelowane do zaledwie jednego trafienia w power play. Na docenienie po stronie gospodarzy dzisiejszego spotkania zasługuje Studziński, który musiał wskoczyć między słupki po kontuzji pierwszego golkipera “Stalowych Pierników”. Polski bramkarz wykorzystał swoją szansę i zapracował sobie na najwyższy procent obronionych krążków, który wynosi ponad 95%. Po drugiej stronie bardzo jastrzębianom pomaga Lacković, który może się pochwalić najmniejszą liczbą przepuszczonych bramek na spotkanie.

Statystyki:

  • Torunianie przeciwko jastrzębianom w play-off zdobyli trzy gole w przewagach
  • Jastrzębianie przeciwko torunianom w play-off zdobyli dwa trafienia w przewagach
  • 4/5 spotkań tych zespołów w play-off kończyło się poniżej 1,5 bramki w power play

Co obstawić?

Dziś najwyższa możliwa stawka dla torunian, którzy w przypadku przegranej pożegnają się z tym sezonem. Jastrzębianie mogą pozwolić sobie na ewentualną porażkę i szukać rozstrzygnięcia przed własną publicznością w siódmym meczu. Na pewno nikt nie będzie chciał dziś przegrać i powinniśmy kolejny raz zobaczyć bardzo wyrównane spotkanie, w którym nikt nie będzie chciał zrobić fałszywego kroku. Dlatego moja propozycja dotyczy braku goli w przewagach z małym marginesem błędu w postaci jednego ewentualnego trafienia w power play.

Poniżej 1,5 bramki w przewagach
Kurs: 1.40
Zagraj!
grupa hokej zagranie

Zagłębie Sosnowiec – GKS Katowice (stan serii 2-3): typy i kursy bukmacherskie (12.03.2024)

Przepaść w Tauron Hokej Lidze jest na tyle duża, że jak spotyka się pierwsza drużyna fazy zasadniczej z ostatnią, która załapała się do play-off, to można się spodziewać szybkiego zakończenia serii. Innego zdania są jednak sosnowiczanie, którzy postawili trudne warunki katowiczanom. Pierwsze spotkanie nie było udane dla Zagłębia, które nie miało żadnych argumentów i gładko przegrało. Wnioski zostały wyciągnięte i cztery następne mecze były już zdecydowanie bardziej zacięte, a co najważniejsze dla sosnowiczan udało się wygrać dwa z nich. Typy PHL, które do tej pory graliśmy, są dostępne w specjalnej zakładce na naszej stronie.

Trzeba oddać Zagłębiu, że nowa hala, w której występują od tego sezonu działa na nich naprawdę dobrze i u siebie sosnowiczanie mogą zagrozić nawet najlepszej ekipie w naszej lidze. Podwójną motywacją dla gospodarzy może być fakt, że w przypadku wygranej przyjezdnych będą oni świętować awans do dalszej fazy na ich terenie, a tego raczej żadna z drużyn nie chciałaby doświadczyć. Do wieczornych zmagań tych zespołów jeszcze trochę zostało, więc przed tym może znajdziesz coś dla siebie w zakładce typy dnia.

Statystyki:

  • Sosnowiczanie przeciwko katowiczanom w play-off zdobyli trzy gole
  • Katowiczanie przeciwko sosnowiczanom w play-off zdobyli jednego gola
  • 4/5 spotkań tych zespołów w play-off kończyło się poniżej 1,5 bramki w power play

Co obstawić?

W tej parze w przewagach to głównie sosnowiczanie zdobywają gole. Natomiast katowiczanie więcej bramek zanotowali grając w osłabieniu, niż o jednego zawodnika więcej na lodzie. Ostatni mecz, który decydował o tym, która z ekip wyjdzie na prowadzenie, był mocno zamknięty i bramki zaczęły padać dopiero w ostatnich dwudziestu minutach regulaminowego czasu gry. Teraz stawka jest dużo większa zwłaszcza dla Zagłębia, które musi unikać prosty błędów. Myślę, że podobnie, jak w Toruniu zobaczymy tutaj mnie niż dwa trafienia w przewagach liczebnych.

Poniżej 1,5 bramki w przewagach
Kurs: 1.72
Zagraj!
Goplusbet kupon 12.03.2024

Foto. PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze