Vysotzky – Wardęga: typy, kursy i zakłady bukmacherskie | 16.12.2023

Typy na walkę Vysotzky - Wardęga

Vysotzky – Wardęga: typy na walkę. Przed nami kolejna gala freakfightowa – Bita Śmietanka 2. Podczas organizowanej przez Xayoo imprezy zobaczymy kilku niezwykle popularnych zawodników, a cała karta walk zapowiada nam naprawdę ciekawą galę. W co-main evencie tego wydarzenia naprzeciw siebie stanie znany szerszej publicnzości z walk dla Fame oraz oczywiście z działań w internecie – Sylwester Wardęga, a jego rywalem będzie Maksymilian Wysocki. To jeden z popularniejszych streamerów, jednak nie wiadomo na co go stać w klatce. A jeśli chciałbyś poznać analizę i typy na Vysotzky – Wardęga, to zachęcam do przeczytania poniższego tekstu!

Vysotzky – Wardęga, typy i przewidywania

Pojedynek pomiędzy Vysotzkym a Wardęga zapowiada się tak naprawdę dość jednostronnie. Wszystko dlatego, że Wysocki nie ma doświadczenia w klatce i tak naprawdę trudno jest oszacować jego możliwości. Co prawda w jego social mediach można znaleźć nieco informacji na temat jego przygotowań, jednak wiadomo, że dopiero występ na gali go zweryfikuje. Wardęga natomiast ma za sobą kilka solidnych pojedynków dla federacji FAME. Stoczył między innymi boje z Błońskim czy Danym Ferrerim, a także ostatnio na Fame REBORN stanął do nieudanej walki wieczoru 2 vs 2, w której szybko zamieniła się ona w występ 1 vs 1. A czego spodziewać się po opisywanym starciu? Zanim jednak przejdę do typu, warto wspomnieć, że jeśli nie posiadasz jeszcze konta w LVBET, a chciałbyś obstawić tę galę, to należy przejść przez rejestrację z kodem promocyjnym LVBET. Pozwoli to odblokować ofertę powitalną dla nowych użytkowników.

Bita Śmietanka 2 transmisja

Vysotzky – Wardęga, kursy bukmacherskie

Kursy na nadchodzącą walkę przygotowane przez LVBET jasno wskazują, że faworytem jest Sylwester Wardęga. Przede wszystkim jest on dużo lepiej zbudowany i przede wszystkim – doświadczony w klatce. I choć nie wygrał on jeszcze ani jednej walki, to w starciu z debiutantem właśnie w nim należy upatrywać faworyta.

Kursy na zwycięzcę walki Vysotzky - Wardęga
LVbet
3.55
Vysotzky
1.23
Wardęga
Zagraj!

Typy na Vysotzky – Wardęga

Zatem jakie typy na Vysotzky – Wardęga warto rozważyć? Na starcie należy wspomnieć, że LVBET daje możliwość obstawienia jedynie zwycięzcy każdej walki, więc nie ma zbytnio z czego wybierać innych rynków zdarzeń. Tak naprawdę każdy inny wynik tej potyczki niż zwycięstwo Wardęgi będzie niespodzianką. W końcu potrafi się on bić, co udowodnił w kilku starciach na FAME, mierząc się z dużo lepszymi rywalami. Vysotzky z pewnością ambitnie podszedł do tematu, jednak trudno spodziewać się po nim zwycięstwa. I dlatego też obstawię wygraną Sylwestra Wardęgi. A po więcej typów na Bita Śmietanka 2 zapraszam na naszą stronę internetową!

Wardęga wygra walkę
Kurs: 1.23
Zagraj!
  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze