Tyson Fury – Oleksandr Usyk: gdzie oglądać? Transmisja na żywo w TV i online. Zapowiedź

Tyson Fury w walce z Wilderem

Gdzie oglądać Tyson Fury – Oleksandr Usyk? Już w najbliższą sobotę odbędzie się walka o niekwestionowane mistrzostwo świata wagi ciężkiej w boksie! Tyson Fury zmierzy się w Arabii Saudyjskiej z Oleksandrem Usykiem, a ja w poniższym tekście opowiem o tym, gdzie i w jaki sposób obejrzeć ten znakomicie zapowiadający się pojedynek! Zapraszam zatem do sprawdzenia.

Załóż konto z naszym kodem promocyjnym ComeOn i zgarnij 175 PLN za zwycięstwo Fury lub Usyka!

baner ComeOn na Fury - Usyk

Tyson Fury – Oleksandr Usyk, gdzie oglądać?

Walka Tysona Fury z Oleksandrem Usykiem będzie dostępna w Polsce do obejrzenia tylko i wyłącznie w Internecie. Ostatnimi czasy wielkie gale bokserskie organizowane w Arabii Saudyjskiej są transmitowane w serwisie DAZN i podobnie będzie w tym przypadku. Niestety tym razem nie będziemy mogli skorzystać z transmisji w TV, a jedyną legalną opcją będzie wspomniany stream online w DAZN, o czym jeszcze napiszę w dalszej części tekstu.

Zapowiedź walki Tyson Fury – Oleksandr Usyk

Starcie Tysona Fury z Oleksandrem Usykiem to szalenie długo wyczekiwany pojedynek, którego stawką będzie niekwestionowane mistrzostwo świata wagi ciężkiej! Nie będzie nadużyciem stwierdzenie, że mówimy o jednej z największych walk boksu w XXI wieku. Więcej o formie i szansach obu zawodników przeczytacie w naszym osobnym artykule, a zatem polecam sprawdzić naszą analizę i typy na Fury – Usyk!

Tyson Fury – Oleksandr Usyk, kiedy i o której godzinie?

Wyczekiwana walka Tysona Fury z Oleksandrem Usykiem, jak i cała gala w Arabii Saudyjskiej odbędzie się już w najbliższą sobotę, a zatem 18. maja 2024 roku! Całe wydarzenie ma rozpocząć się już o godzinie 16:00 polskiego czasu, a na karcie walk zobaczymy masę pojedynków. Walka wieczoru, a więc starcie Fury – Usyk powinno rozpocząć się około godziny 24:00, jednak wiadomo, że nie jest to sztywny termin, ponieważ jest on uzależniony od czasu trwania wcześniejszych pojedynków.

Tyson Fury – Oleksandr Usyk, transmisja na żywo w TV

Na marginesie, polecam sprawdzić aktualne bonusy bukmacherskie, bo w nich znajdziecie również promocje na hitową walkę Fury – Usyk. Wracając natomiast do kwestii oglądania tego meczu, niestety w Polsce nie znajdziemy transmisji na żywo w TV. Niekiedy najciekawsze gale boksu transmituje stacja TVP Sport, jednak w tym przypadku transmisja w telewizji nie będzie nigdzie dostępna. Trzeba zatem skorzystać ze streamu online w Internecie, o którym nieco więcej już za sekundkę!

Tyson Fury – Oleksandr Usyk, stream online

Skoro powiedziałem już, że starcie Tysona Fury z Oleksandrem Usykiem obejrzymy tylko i wyłącznie w formie streamu online, to powiedzmy sobie więcej o tej opcji. Cała gala w Arabii Saudyjskiej będzie transmitowana na żywo w DAZN i to tam można nabyć dostęp do tego wydarzenia! Niestety jak na polskie warunki będzie wysoka, ponieważ wyniesie 89.99 PLN. Pocieszeniem może być fakt, że wykupująć PPV do starcia Fury – Usyk na żywo, otrzymamy również miesięczny dostęp do serwisu DAZN i wszystkich treści na nim się znajdujących. Polecam zerknąć na nasze pozostałe transmisje u bukmacherów i życzę przyjemnego oglądania z wielkimi emocjami!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze