Turniej Czterech Skoczni 2024: typy, kursy, zapowiedź | Gdzie oglądać?

Typy na Turniej Czterech Skoczni 2024

Turniej Czterech Skoczni 2024: typy na skoki narciarskie. Przed nami jeden z najważniejszych cykli w całym sezonie Pucharu Świata, bowiem za taki należy uznać TCS. Te niezwykle prestiżowe zawody przyciągają przed telewizory wielu fanów, a dla najlepszym skoczkom zapewniają miejsce w historii tej dyscypliny. Jeśli więc chciałbyś poznać analizę i typy na Turniej Czterech Skoczni 2024, to serdecznie zapraszam do lektury!

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

600 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania

standardowa oferta to 660 zł, a z naszym kodem zgarniasz 760 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 600 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Turniej Czterech Skoczni 2024 typy bukmacherskie

Oczywiście Sezon 2023/2024 dopiero niedawno się rozpoczął i potrwa jeszcze kilka miesięcy, jednak kiedy przychodzi przełom roku, to wszystkie oczy ekspertów i fanów sportów zimowych zwrócone są na niemieckie i austriackie skocznie. Bez wątpienia Złoty Orzeł jest marzeniem każdego skoczka narciarskiego, jednak oczywiście – nagroda jest tylko jedna. W tym roku bardzo prawdopodobne jest to, że o triumf powalczą gospodarze, bowiem zarówno niemieccy, jak i austriaccy zawodnicy są w wyśmienitej formie i to właśnie pomiędzy nimi powinna rozstrzygnąć się walka o ostateczny triumf. Oczywiście polscy kibice marzą o tym, aby kontynuować ostatnią, kilkuletnią tradycję, bowiem w 4 z 7 ostatnich TCS na najwyższym stopniu podium stawali właśnie nasi reprezentanci. W tym roku może być to bardzo trudne, jednak na pewno możliwe. Jakie typy na Turniej Czterech Skoczni 2024 warto więc rozważyć? Zanim przejdę do konkretów, wspomnę, że jeśli interesując Cię typy na skoki narciarskie, to znajdziesz je oczywiście na naszej stronie internetowej.

Kursy bukmacherskie na Turniej Czterech Skoczni 2024

Bez wątpienia tym, co najbardziej interesuje kibiców i typerów podczas zbliżającego się cyklu, to kursy na Turniej Czterech Skoczni 2024. W końcu to dzięki nim jesteś w stanie nie tylko oszacować, który z zawodników ma największe szanse na zwycięstwo czy zajęcie konkretnego miejsca, ale też po prostu – powalczyć o dodatkowe środki. Tak naprawdę im wyższe kursy, tym Twoja ewentualna wygrana będzie wyższa, zatem warto przybliżyć nieco bliżej informacje na temat faworytów do zwycięstwa czy chociażby szanse Polaków w nadchodzącym TCS. A jeżeli chciałbyś poznać szczegółu dotyczące tego, jak obstawiać skoki narciarskie, to taki poradnik znajdziesz również na naszej witrynie.

TCS 2024 – kto wygra? Kursy na Faworytów

Jak już wspomniałem nieco wyżej – wśród faworytów do ostatecznego triumfu wyróżnić należy przede wszystkim Austriaków i Niemców. Przede wszystkim chodzi tutaj o Stefana Krafta, który w tym sezonie jest nie do zdarcia, wygrywając 5 z 8 konkursów, stając na podium łącznie w 7 zawodach tegorocznego Pucharu Świata. Ponadto warto wyróżnić Andreasa Wellingera czy Piusa Pasccke, którzy równie dobrze radzą sobie w tym roku. Oczywiście nie oznacza to, że nie można spodziewać się niespodzianek, które w skokach zdarzają się dosyć często. Jak jednak prezentują się kursy na faworytów Turnieju Czterech Skoczni 2024? Oto one:

Kursy na zwycięzcę Turnieju Czterech Skoczni 2024
STS
1.70
Stefan Kraft
Zagraj!
STS
6.75
Andreas Wellinger
Zagraj!
STS
8.00
Karl Geiger
Zagraj!
STS
10.00
Ryoyu Kobayashi
Zagraj!
STS
15.00
Pius Paschke
Zagraj!

Najlepszy Polak – Turniej Czterech Skoczni 2024

Polscy zawodnicy po falstarcie w tym sezonie nie należą do grona faworytów turnieju. Próżno oczekiwać także niepodziewanego wybuchu formy czy to Kubackiego, czy Żyły i po raz pierwszy od dawna nasi reprezentanci mają bardzo małe szanse na chociażby czołową 10. Dlatego też warto rozważyć zakład dotyczący tego, który z Polaków będzie najlepszy w Turnieju Czterech Skoczni 2024. Bez wątpienia jest to dość spora niewiadoma, a kursy są bardzo zbliżone. Jak konkretnie wyglądają?

Kursy na najlepszego Polaka w Turnieju Czterech Skoczni 2024
STS
2.75
Piotr Żyła
Zagraj!
STS
3.00
Dawid Kubacki
Zagraj!
STS
3.50
Kamil Stoch
Zagraj!

Zakłady bukmacherskie na Turniej Czterech Skoczni 2024

A skoro poznałeś już najciekawsze kursy na Turniej Czterech Skoczni 2024, to warto przybliżyć także pierwsze typy na TCS 2024. Możliwości do obstawiania jest sporo i dlatego też po prostu – jest z czego wybierać. Moją uwagę przykuły zakłady długoterminowe na podium w całym cyklu. Tak jak podałem nieco wyżej, warto przyjrzeć się przede wszystkim niemieckim skoczkom, którzy w tym roku radzą sobie po prostu wyśmienicie, co widać chociażby po generalce PŚ 2023/2024 – zajmują oni lokaty 2-4. Najrówniej skaczącym Niemcem w tym roku jest Andreas Wellinger, czyli doświadczony już skoczek, który z powodzeniem występuje już od blisko 6 sezonów (z małą przerwą w PŚ 2020/2021). W tym roku 7 z 8 konkursów zakończył w TOP 5 i jeśli tak solidnie będzie skakał również podczas TCS, to ma bardzo duże szanse na zajęcie miejsca w czołowej trójce. I dlatego też biorąc pod uwagę fakt dotyczący jego formy, doświadczenia i tego, że będzie skakał “u siebie”, zdecyduję się na podium w TCS 2024. A gdybyś chciał poznać również inne typy dnia – czy to na sporty zimowe, czy inne dyscypliny, to one również dostępne są na naszej stronie.

Wellinger zajmie miejsce 1-3
Kurs: 2.15
Zagraj!

Gdzie obstawiać Turniej Czterech Skoczni 2024?

Obstawianie Turnieju Czterech Skoczni 2024 możliwe jest tak naprawdę u każdego z legalnie działających bukmacherów. W końcu to na tyle duży turniej, że odpuszczenie go przez operatorów byłoby strzałem w kolano. W naszym kraju jest bowiem mnóstwo fanów skoków narciarskich, którzy szukają możliwości do typowania. Warto jednak zwrócić uwagę na kilka firm, które posiadają najszerzej rozbudowane oferty na Turniej Czterech Skoczni 2024. Komu warto się przyjrzeć bliżej?

Bukmacherzy i bonusy na Turniej Czterech Skoczni 2024

Wśród bukmacherów posiadających najlepsze oferty na skoki narciarskie wyróżnić należy przede wszystkim STS. Bukmacher ten oferuje nie tylko zakłady na pojedyncze konkursy, ale też długoterminowe i to zarówno na cały Puchar Świata, jak i opisywany Turniej Czterech Skoczni 2024. A jeśli nie posiadasz jeszcze konta w STS, to warto rozważyć założenie go z kodem promocyjnym. Dzięki temu możesz liczyć na specjalne bonusy bukmacherskie na start, wśród których wyróżnić należy chociażby zakład bez ryzyka do maksymalnie 100 PLN. A co zrobić, aby skorzystać z tej akcji? Oto instrukcja:

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Wpłać pierwszy depozyt o wartości przynajmniej 50 PLN
  3. Obstaw dowolny zakład, a w przypadku porażki otrzymasz zwrot stawki do 100 PLN
  4. Cała kwota będzie zwrócona na konto depozytowe (minus 12% podatku)
Bonus powitalny STS

Wśród bukmacherów oferujących dobrze skrojoną ofertę na Turniej Czterech Skoczni 2024 jest również Betfan. Znajdziesz tam nie tylko wysokie kursy, ale i sporą liczbę rynków zdarzeń na poszczególne konkursy i cały TCS 2024. A nowi typerzy mogą liczyć także na specjalne bonusy na start – nawet 300 PLN dodatku po wpłacie pierwszego depozytu o wartości 150 PLN. Co więc trzeba zrobić, aby skorzystać z tej akcji?

  1. Załóż konto w Betfan z linku https://zagranie.com/goto/betfan i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Wpłać depozyt o wartości przynajmniej 50 PLN i odbierz 200% bonusu do 450 PLN
  3. Dokonaj jednokrotnego obrotu stawką na dowolnym kuponie, aby odblokować bonus
  4. W celu wypłaty dodatkowych środków, obróć jednokrotnie bonus na zakładzie AKO z kursem całkowitym minimum 3.00
Bonus Betfan do 450 PLN

Typy na TCS 2024

Co jeszcze warto rozważyć podczas obstawiania Turnieju Czterech Skoczni 2024? Drugi typ, który zdecyduję się obstawić dotyczy wspomnianego już wyżej miejsca Polaka w całym cyklu. Kursy na to zdarzenie są niezwykle wyrównane, bowiem nasza reprezentacja nie ma w tym roku zdecydowanego lidera. Wszyscy skaczą bardzo nierówno i po prostu – krótko. Wydaje się jednak, że największe szanse na powodzenie i tym samym miano najlepszego z naszych kadrowiczów ma Dawid Kubacki. Co prawda jego występ do niedawna stał pod dużym znakiem zapytania, jednak trener Thurnbichler potwierdził obecność Kubackiego na Turnieju Czterech Skoczni 2024. Podczas ostatnich TCS to właśnie on radził sobie najlepiej – w zeszłym roku był 2., w 2021 roku 3., a w 2020 – zwyciężył. Tym samym liczę, że i tym razem powalczy o jak najlepszą pozycję – jeśli nie w czołówce, to chociażby spośród Polaków. I stąd mój typ właśnie na niego.

Kubacki zajmie najwyższe miejsce wśród Polaków na TCS
Kurs: 3.00
Zagraj!

Gdzie oglądać Turniej Czterech Skoczni 2024?

Na koniec warto przybliżyć także informacje na temat tego, gdzie oglądać Turniej Czterech Skoczni 2024. Taką możliwość daje w tym roku tylko Eurosport oraz TVN. Wystarczy więc posiadać jakikolwiek pakiet telewizyjny, aby mieć dostęp do całego TCS. Jeśli więc jesteś fanem skoków narciarskich, to warto rozważyć opcję przygotowaną przez wspomniane stacje. A jeśli nie masz TV, to dobrze jest rozważyć opcję przygotowaną przez Playera, a konkretniej – Eurosport Extra!

Zaloguj się aby dodawać komentarze