Salim Touahri – Gracjan Szadziński: typy, kursy i zakłady bukmacherskie | 08.06.2024

Typy na walkę Touahri - Szadziński

Salim Touahri – Gracjan Szadziński: typy na walkę. Bez wątpienia pojedynek tych dwóch fighterów będzie stał na najwyższym sportowym poziomie. W końcu obaj w przeszłości występowali dla dużych federacji MMA, więc należy spodziewać się naprawdę solidnego pojedynku. A czego konkretnie można się po nim spodziewać? Analizę i typy na Touahri – Szadziński znajdziesz w poniższym tekście. Serdecznie zapraszam!

Chcesz obstawiać galę Clout MMA 5? Załóż konto w Fortunie – jedynego bukmachera, u którego możesz to zrobić!

Kliknij specjalny kod promocyjny ZAGRANIE i odbierz freebet o wartości 20 PLN!

Baner na Clout MMA 5

Salim Touahri – Gracjan Szadziński, typy i przewidywania

Salim Touahri to niezwykle doświadczony zawodnik MMA, który profesjonalną karierę rozpoczął ponad dekadę temu. Rozpoczynał od mniejszych federacji i gal mieszanych sztuk walki, dochodząc ostatecznie do najwyższego możliwego poziomu, a więc UFC, gdzie stoczył kilka walk w latach 2017-2020. Co prawda przygoda ta zakończyła się niepowodzeniem, a Polak algierskiego pochodzenia przegrał tam wszystkie trzy stoczone walki. Warto jednak zaznaczyć, że we wszystkich pokazał się z dobrej strony, ulegając w każdym starciu dopiero po werdykcie sędziowskim. jego rekord wynosi 10-5.

Gracjan Szadziński także może pochwalić się kilkoma dużymi występami, jednak jego kariera zakończyła się na polskiej federacji KSW. Bez wątpienia dał się zapamiętać fanom MMA, bowiem wiele jego walk było niezwykle krwawych, a sam Szadziński szybko został określony Terminatorem, co pozostało z nim do dziś. Jego rekord wynosi 9-6 i po kilku latach spędzonych w federacji Lewandowskiego i Kawulskiego przeniósł się do freak fightów. Przed nim pierwsza walka dla Clout MMA, jednak zadanie będzie miał niezwykle trudne – pojedynek z byłym zawodnikiem UFC.

Zatem jakie typy na Salim Touahri – Gracjan Szadziński warto rozważyć? Bez wątpienia pojedynek ten będzie stał na naprawdę wysokim poziomie. Obaj potrafią się bić i to zarówno w stójce, jak i parterze radzą sobie naprawdę nieźle. Po przeanalizowaniu ostatnich walk obu zawodników, a także ich umiejętności, wydaje się, że walka nie powinna zakończyć się w pierwszej rundzie. Obaj są niezwykle wytrzymali, co potwierdzali w swoich poprzednich walkach. I tak 5 z 7 ostatnich pojedynków Touahriego oraz 4 z 7 Szadzińskiego trwały dłużej niż jedną rundę. I na to też się zdecyduję teraz. A po więcej typów na Clout MMA 5 zapraszam oczywiście na naszą stronę internetową!

Walka zakończy się w 1. rundzie: NIE
Kurs: 1.41
Zagraj!

Salim Touahri – Gracjan Szadziński, kursy bukmacherskie

Według kursów bukmacherskich, faworytem walki Touahri – Szadziński jest pierwszy z wymienionych. W końcu to on ma dużo bogatszą przeszłość w MMA, a dodatkowo należy pamiętać, że w ostatnich latach Szadziński miał spore problemy ze zdrowiem. Mimo to oczywiście należy spodziewać się dobrej walki, jednak wydaje się, że większe szanse na wygraną ma Salim.

Kursy na zwycięzcę walki Touahri - Szadziński
Fortuna
1.27
Salim Touahri
3.09
Gracjan Szadziński
Zagraj!

Kto wygra walkę Salim Touahri – Gracjan Szadziński?

Tak naprawdę, podsumowując nieco poprzednie akapity, wydaje się, że mimo wszystko lepszy powinien okazać się Touahri. Jak już wspominałem, mimo trzech porażek w UFC pokazał się z naprawdę solidnej strony i to powinno wystarczyć na Gracjana Szadzińskiego. Potwierdzają to również kursy, dlatego też warto rozważyć obstawienie wygranej Salima. A gdybyś chciał także postawić zakład na Clout MMA 5, to podczas zakładania konta dobrze jest wpisać kod promocyjny Fortuna. Tylko wtedy będziesz mógł skorzystać ze specjalnej akcji startowej dla nowych graczy. Na każdego czeka freebet o wartości 20 PLN!

Touahri wygra walkę
Kurs: 1.27
Zagraj!

Salim Touahri – Gracjan Szadziński, kursy na liczbę rund

Nie powinno jednak dziwić, że według Fortuny należy spodziewać się przynajmniej dwóch rund. W końcu obaj już nie raz walczyli wręcz do upadłego i tym samym w ich bezpośrednim starciu powinno być podobnie. Trudno zatem oczekiwać, aby od jednego uderzenia któryś z fighterów padł na deski. Dlatego też warto rozważyć over 1.5 rund.

Kursy na liczbę rund
Fortuna
2.49
Poniżej 1.5 rund
1.41
Powyżej 1.5 rund
Zagraj!

Typy na Salim Touahri – Gracjan Szadziński

Jaki jeszcze typ na Salim Touahri – Gracjan Szadziński warto rozważyć podczas obstawiania? Emocji z pewnością będzie sporo, a walka mimo wszystko powinna w wielu aspektach być wyrównana. Patrząc jednak na to, że 8 z 9 ostatnich walk Terminatora kończyło się przed czasem, to i tym razem może być podobnie. Podpierając się poprzednimi statystykami, a także wspomnianymi umiejętnościami, myślę, że Touahri powinien zwyciężyć przed czasem.

Touahri wygra przed czasem
Kurs: 1.70
Zagraj!

Zaloguj się aby dodawać komentarze