Toronto Maple Leafs mają patent na Dallas Stars? NHL AKO 2.56!

Zawodnik Stars i Maple Leafs

W nocy dostaliśmy dużą dawkę spotkań w National Hockey League. Teraz czekają na nas zaledwie trzy mecze, ale postanowiłem, że omówię dla Was dwa z nich. Zaczniemy od rywalizacji Toronto Mapel Leafs z Dallas Stars. Zakończymy wszystko w wietrznym mieście, w którym odbędzie się starcie Chicago Blackhawks z Minnesota Wild. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z treścią analizy i końcowymi predykcjami.

tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

300 zł od depozytu + 500 zł zakład bez ryzyka + 130 zł freebety

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 300 zł

BEZ RYZYKA: 500 zł

FREEBET PO WPŁACIE: 100 zł

FREEBET Z KODEM: 30 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Toronto Maple Leafs – Dallas Stars: typy i kursy bukmacherskie (08.02.2024)

Kod promocyjny Goplusbet czeka na Ciebie! Zarówno jedni, jak i drudzy zdążyli wrócić do gry po dłuższej przerwie. Wtorkowej nocy w Nowym Jorku na lód wyjechali Maple Leafs, którzy ostatecznie ulegli Islanders. Środowej nocy mogliśmy natomiast oglądać w akcji Stars, którzy minimalnie lepsi okazali się od Sabres. Teraz bez chwili wytchnienia hokeiści z Dallas muszą udać się do Toronto, żeby rywalizować o ligowe punkty. Goście w ostatnich sezonach nie najlepiej mogą wspominać ich wojaże z gospodarzami. W tym sezonie już raz dostaliśmy mecz tych ekip, w którym lepsi o trzy bramki okazali się Matthews i spółka. Październikowa wygrana ekipy z Kanady sprawiła, że Stars nie mogą znaleźć na nich patentu od pięciu bezpośrednich spotkań.

Ostatni raz w Dallas cieszyli się ze zwycięstwa nad Maple Leafs w 2020 roku. Goście w tym sezonie raczej spokojnie zapewnią sobie awans do play-off, ale ich celem jest w końcu zwyciężyć w Dywizji Centralnej i zakończyć panowanie tam Colorado Avalanche. Gospodarze mimo dużo mniejszej ilości zgromadzonych punktów również powinni pewnie wejść do kolejnej fazy, ale najpierw będą chcieli wywalczyć sobie, jak najlepsze miejsce w swojej dywizji, w której raczej trudno będzie doścignąć Boston Bruins przez kogokolwiek. Naturalnie między słupkami Stars dojdzie do zmiany i na odpoczynek będzie mógł liczyć Oettinger, a jego miejsce zajmie Wedgewood.

Statystyki:

  • Pierwszy bezpośredni mecz tych ekip w tym sezonie wygrali Maple Leafs 4:1
  • Dallas Stars ostatni raz wygrali z gospodarzami w 2020 roku
  • Gospodarze przegrali swoje ostatnie domowe spotkanie
  • Goście są niepokonani w delegacji od dwóch meczów

Co obstawić?

Toronto Maple Leafs nie są wygodnym przeciwnikiem dla Dallas Stars. Jako monolit uważam, że goście są lepszym zespołem od gospodarzy, którzy często notują dziwne wyniki w spotkaniach, w których mają odnieść pewne zwycięstwo. Gdyby nie fakt, że Stars w nocy rozgrywali swoje starcie, to bez wahania postawiłbym na ich wygraną w tym meczu. Jednak mają oni za sobą rywalizację z Sabres i od razu muszą przystąpić do grania z zespołem, z którym w ostatnim czasie im po prostu nie idzie. Dlatego zaufam Maple Leafs i pójdę w stronę ich końcowego zwycięstwa nad Stars.

Toronto Maple Leafs końcowe zwycięstwo
Kurs: 1.70
Zagraj!
grupa hokej zagranie

Chicago Blackhawks – Minnesota Wild: typy i kursy bukmacherskie (08.02.2024)

Na pewno sporym zdziwieniem jest, że możemy zapowiedzieć ten mecz, jako starcie dwóch najgorszych ekip w Dywizji Centralnej. Naturalnie po gospodarzach mogliśmy się spodziewać, że w tym sezonie ligi nie zawojują, ale Wild zawodzą na całej linii i mocno komplikują sobie udział w play-off. Bardzo wątpliwy jest udział hokeistów z Minnesoty w dalszej części sezonu, bo konkurencja może nie porywa, ale lepiej punktować. Zarówno jedni, jak i drudzy wyjadą na lód pierwszy raz od końcówki stycznia, a między sobą o ligowe punkty już raz w tej kampanii walczyli. Faworytem tamtego starcia w Minnesocie byli Wild, którzy sprostali i wygrali trzema trafieniami. Typy NHL, które do tej pory graliśmy, są dostępne w specjalnej zakładce na naszej stronie.

Czwartkowej nocy również gracze z Minnesoty są stawiani w roli ekipy, która zwycięży i ten scenariusz, także jest bardzo prawdopodobny do spełnienia. Dalej w Chicago muszą radzić sobie bez Bedarda, które powinniśmy zobaczyć pod koniec lutego już w pełni sprawności na lodzie. Gospodarze podchodzą do tej rywalizacji po czterech porażkach z rzędu, choć w dwóch ostatnich domowych spotkaniach postawili trudne warunki rywalom. Goście szukają zwycięstwa od dwóch meczów, ale dwa ostatnie delegacyjne starcia należały do nich. Pod względem nieczystych zagrań Wild są w piątce zespołów, które najczęściej łapią kary w meczu. Zdecydowanie lepiej w tym aspekcie wypadają Blackhawks, którzy lepiej panują nad emocjami w swoich spotkaniach.

Statystyki:

  • Gospodarze 170 razy otrzymywali karę mniejszą
  • Goście 187 razy otrzymywali karę mniejszą
  • Średnio na mecz gospodarze spędzają na ławce kar 9 minut
  • Średnio goście na spotkanie spędzają na ławce kar prawie 12 minut

Co obstawić?

Cały czas odnoszę wrażenie, że dostaniemy dość nudne spotkanie w Chicago. Bezpośrednie mecze tych ekip w ostatnim czasie też nie przyniosły nam fajerwerków. Myślę, że pierwsza rywalizacja po dłuższej przerwie nie będzie miała negatywny emocji w sobie, dlatego idę tutaj w stronę zakładu na kary dwuminutowe, a raczej na ich małą ilość. Zainteresowała mnie linia poniżej ośmiu kar mniejszy łącznie i taka jest moja propozycja na mecz w Chicago. Do nocnych zmagań tych zespołów jeszcze trochę zostało, więc przed tym może znajdziesz coś dla siebie w zakładce typy dnia.

Poniżej 7,5 kar mniejszych
Kurs: 1.51
Zagraj!
Kupon goplusbet 08.02.2024

Foto. PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze