Tomasz Sarara – Jay Silva: typy, kursy i zakłady bukmacherskie

Typy na Sarara - Silva

Tomasz Sarara – Jay Silva: typy na walkę Clout MMA 1. W najbliższą sobotę odbędzie się inauguracyjna gala federacji Sławomira Peszko i Lexy Chaplin. Bez wątpienia więc będzie to niezwykle interesujące wydarzenie dla wszystkich fanów freakfightów. Karta walk wygląda naprawdę nieźle, a jednym z pojedynków będzie starcie Sarara – Silva, więc można być pewnym że zobaczymy starcie na wysokim poziomie sportowym. Czego jednak można się po nim spodziewać? Jeśli chciałbyś poznać analizę i typy na Sarara – Silva, to potrzebne informacje znajdziesz w poniższym tekście. Serdecznie zapraszam!

Zakład bez ryzyka na CLOUT MMA do 600 PLN!
Fortuna
KOD: ZAGRANIE
Czytaj recenzję Recenzja ODBIERZ

Chcesz obstawiać galę Clout MMA? Oto instrukcja, jak to zrobić 👇

  1. Załóż konto wykorzystując specjalny kod promocyjny ZAGRANIE 
  2. Wpłać 100 zł
  3. Obstaw swój pierwszy kupon na CLOUT MMA. Liczba zdarzeń oraz wysokość kursów są dowolne
  4. Jeśli trafisz, to cała kasa Twoja.
  5. Jeśli nie, to dostaniesz zwrot w gotówce!

clout mma baner fortuna

Tomasz Sarara – Jay Silva, typy i przewidywania

Tomasz Sarara to bez wątpienia jeden z popularniejszych kickboxerów w naszym kraju. Mianowicie stoczył on w karierze blisko 50 profesjonalnych pojedynków, a jego rekord w tej dyscyplinie wynosi 41-7, co tylko potwierdza, że Polak był naprawdę jednym z czołowych zawodników. Świadczą o tym także tytuły, które ma na swoim koncie. Chodzi między innymi o kilkukrotne mistrzostwo Polski, mistrzostwo Celtic Gladiator czy mistrzostwo świata World Kickboxing Network. Od niedawna to także zawodnik MMA, który w 2021 roku stoczył swoją pierwszą walkę podczas KSW 62, kiedy to pokonał Filipa Bradaricia. Następnie musiał jednak uznać wyższość Arkadiusza Wrzoska i Errola Zimmermana – również podczas gal wspomnianej federacji. Teraz wyjdzie do walki z niezwykle doświadczonym Brazylijczykiem podczas gali Clout MMA. Czy wróci na zwycięską ścieżkę?

Clout MMA: Tomasz Sarara – Jay Silva

Kto wygra?
SARARA 57%
JAY SILVA 43%
7+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • SARARA
  • JAY SILVA

 

Jay Silva to także niezwykle doświadczony sportowiec, który od wielu lat wchodzi do oktagonu największych federacji świata. W zawodowej karierze stoczył do tej pory 26 pojedynków, z czego 12 razy wygrywał, jedna walka nie została rozstrzygnięta (remis), a w 13 musiał uznać wyższość rywali. Toczył walki zarówno w UFC, KSW czy Bellator MMA. Po raz ostatni walczył blisko rok temu, w walce na zasadach bokserskich z Luisem Schwenke, gdzie padł wspomniany remis. A jak teraz spisze się w pojedynku z polskim zawodnikiem w jego koronnej dyscyplinie, czyli kickboxingu?

Zatem jakie typy na Sarara – Silva warto rozważyć? Kursy bukmacherskie na tę walkę jasno wskazują, że faworytem jest polski fighter. W końcu zmierzą się oni na zasadach kickboxingu, więc nie powinno dziwić, że właśnie Tomasz Sarara stawiany jest jako pretendent do zwycięstwa. Ponadto Brazylijczyk już dawno nie walczył w tej formule, a jak wiadomo – bez przygotowania może mieć spore problemy, aby powalczyć jak równy z równym w starciu z będącym w formie Polakiem. Wydaje się więc, że Sarara powinien ten pojedynek wygrać, jednak ja zdecyduję się obstawić liczbę rund. Mianowicie, przeglądając ostatnie kilka walk obu zawodników można łatwo zauważyć, że większość z nich kończyła się przez decyzję sędziów. Oznacza to, że zarówno Polak, jak i Brazylijczyk są naprawdę wytrzymali i jest bardzo prawdopodobne, że i tym razem walka pomiędzy doświadczonymi fighterami może zakończyć się w taki sposób. Z tego też względu obstawię over 2.5 rund.

Powyżej 2.5 rund
Kurs: 2.25
Zagraj!

Tomasz Sarara – Jay Silva kursy bukmacherskie

Jednym z ważniejszych aspektów podczas typowania są oczywiście kursy bukmacherskie. Jak już wspomniałem jeśli chodzi o walkę Sarara – Jay Silva, to Polak jest w niej murowanym faworytem. W końcu cały czas jest w treningu i w ostatnim czasie walczył z naprawdę solidnymi zawodnikami. Silva natomiast od dawna nie miał poważnego rywala, a ponadto nie stoczył żadnej walki od blisko roku. Dlatego też w roli faworyta stawiany jest Sarara. A jeśli chciałbyś obstawić tę galę, to jest tylko jedna opcja. Mianowicie ofertę na Clout MMA posiada wyłącznie Fortuna, dlatego też jeśli chciałbyś obstawić tę walkę, ale nie masz tam jeszcze konta, to warto rozważyć rejestrację z kodem promocyjnym Fortuna, dzięki czemu otrzymasz dostęp do specjalnego pakietu powitalnego.

Kursy na zwycięzcę walki Sarara - Silva
Fortuna
1.25
Sarara
3.21
Silva
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kursy na liczbę rund

Kursy na liczbę rund w walce Sarara - Silva
Fortuna
1.40
Poniżej 2.5 rund
2.52
Powyżej 2.5 rund
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Tomasz Sarara – Jay Silva, kto wygra walkę?

Jak już wspomniałem, kursy bukmacherskie na Sarara – Silva jasno wskazują, który z fighterów powinien odnieść zwycięstwo. Polak pokazał w ostatnim czasie – chociażby w starciu z Zimmermanem czy Wrzoskiem, że pomimo porażek – potrafił pokazać się z naprawdę dobrej strony, prowadząc te walki. Zabrakło mu tak naprawdę nieco pewności i “ruszenia” na rywali. Teraz, kiedy naprzeciw stanie zawodnik, który okres swojej świetności ma już za sobą, Polak powinien sobie poradzić i pokonać Brazylijczyka.

Sarara wygra walkę
Kurs: 1.25
Zagraj!

Typy na Tomasz Sarara – Jay Silva

Jakie typy na Sarara – Silva warto jeszcze rozważyć? Moja ostatnia propozycja to coś dla tych, którzy chcą nieco bardziej zaryzykować. Wydaje się, że walka ta może potrwać nieco dłużej, bowiem obaj zawodnicy są naprawdę wytrzymali, co widać po wynikach i ostatnich walk. Mianowicie w 6 z 10 ostatnich walk polskiego zawodnika to decyzja sędziów decydowała o końcowym rezultacie. W przypadku Silvy było podobnie, bowiem 8 z 10 pojedynków Brazylijczyka wstecz kończyło się przez decyzję. Dlatego też zdecyduję się na to, że walka zakończy się na punkty lub przez techniczną decyzję.

Walka zakończy się na punkty lub przez techniczną decyzję
Kurs: 3.00
Zagraj!

FAQ

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze