Tomasz Olejnik – Paramaxil: typy, kursy i zakłady | Gdzie oglądać?

Typy na walkę Olejnik - Paramaxil

Tomasz Olejnik – Paramaxil: typy na walkę Prime MMA 8. W sobotni wieczór odbędzie się kolejna gala zorganizowana przez Don Kasjo. Czeka nas naprawdę wiele interesujących pojedynków. Jednym z nich – choć wydaje się jednostronne – będzie starcie Olejnika z Frączkiem. Faworytem jest oczywiście drugi z wymienionych, który nie powinien mieć większych problemów ze zwycięstwem. Ale czy potwierdzi to w oktagonie? Analizę i typy na Olejnik – Paramaxil znajdziesz w poniższym tekście. Serdecznie zapraszam!

Baner Totalbet

Tomasz Olejnik – Paramaxil, typy i przewidywania

Nadchodząca walka pomiędzy Olejnikiem a Paramaxilem wydaje się z góry przesądzona. Ostatnie starcia Tomasza Olejnika potwierdziły tylko jego możliwości. Frączek natomiast jest gotowy do mocnej walki i wydaje się, że nie powinien mieć większych problemów z pokonaniem rywala. A czego konkretnie można spodziewać się po tej walce?

Olejnik do tej pory stoczył 7 pojedynków we freakach, z czego wygrał tylko raz – w starciu z Robalinim. Poza tym musiał ostatnio uznać wyższość Czarnego Polaka, Bagiety czy dużo młodszego aczkolwiek o wiele lepszego Wronka. Tak naprawdę Olejnik po tylu walkach powinien już złapać nie tylko doświadczenie, ale również umiejętności, których ewidentnie do dziś mu brakuje. Paramaxil natomiast wchodził do klatki dwukrotnie, a jego rekord wynosi 1-1. W swojej pierwszej w historii walce musiał uznać wyższość Frania, jednak w swoim ostatnim starciu spisał się dużo lepiej, pokonując Mateusza Spysińskiego. Czego więc można oczekiwać po bezpośredniej walce Olejnika z Paramaxilem?

Po przyjrzeniu się wszystkim walkom Olejnika, wydaje się, że w sobotni wieczór jego walka nie powinna potrwać dłużej niż jedną rundę. Mianowicie wszystkie jego pojedynki kończyły się właśnie w pierwszej odsłonie walki, a najdłużej w oktagonie wytrzymał w ostatnim boju z Wronkiem – blisko 3 minuty. Paramaxil powinien szybko ruszyć na swojego rywala, który w momencie ataku przeciwnika od razu się cofa i nie wyprowadza żadnych ciosów. Wydaje się więc, że walka powinna zakończyć się szybko i na to też się zdecyduję. A po więcej typów na Prime MMA 8 zapraszam oczywiście na naszą witrynę!

Walka zakończy się w 1. rundzie
Kurs: 1.75
Zagraj!

Tomasz Olejnik – Paramaxil, kursy bukmacherskie

Nie powinno dziwić, że kursy na walkę Olejnik – Paramaxil wskazują w roli murowanego faworyta do zwycięstwa Frączka. W końcu Tomasz Olejnik przegrał 6 z 7 swoich walk, ulegając po kilkunastu sekundach większość z nich. Nie należy więc spodziewać się nagłej zmiany u Olejnika i dlatego też tak wyglądają kursy na tę walkę. W tym miejscu warto też wspomnieć o ty, gdzie obstawiać Prime MMA 8, bowiem od tej edycji sporo się zmieniło. Teraz możliwość taką daje jedynie Totalbet, więc jeśli chciałbyś obstawić tę walkę czy całą galę, musisz posiadać tam konto. A jeśli go nie masz to warto rozważyć założenie z kodem promocyjnym Totalbet, dzięki któremu możesz liczyć na trzy cashbacki o łącznej wartości nawet 333 PLN!

Kursy na zwycięzcę walki Olejnik - Paramaxil
Totalbet
3.62
Tomasz Olejnik
1.20
Paramaxil
Zagraj!

Kursy na liczbę rund

Tak jak wspomniałem nieco wyżej, walki Olejnika są bardzo krótkie i to niezależnie od tego z jak silnym rywalem się mierzy. Nie należy więc spodziewać się tym razem jakiejkolwiek dużej zmiany i kilku rundowego pojedynku. Dlatego też warto rozważyć obstawienie underu 1.5 rund.

Kursy na liczbę rund
Totalbet
1.40
Poniżej 1.5 rund
2.53
Powyżej 1.5 rund
Zagraj!

Tomasz Olejnik – Paramaxil, kto wygra walkę?

Po przeanalizowaniu statystyk nie powinno dziwić, że to Paramaxil jest murowanym faworytem. Co prawda stoczył on dopiero dwie walki w swojej karierze freak fightera, jednak w obu występach pokazał naprawdę niezłe możliwości i wytrzymałość. Wydaje się, że to w zupełności wystarczy na Olejnika, który najprawdopodobniej po raz kolejny będzie musiał wyjść z klatki jako przegrany.

Paramaxil wygra walkę
Kurs: 1.20
Zagraj!

Tomasz Olejnik – Paramaxil, gdzie oglądać

Pojedynek Olejnika z Paramaxilem standardowo będziesz mógł śledzić wyłącznie za pośrednictwem internetu. Tak naprawdę od samego początku istnienia tej federacji funkcjonuje PPV i tak też jest w tym przypadku. Oznacza to, że nie znajdziesz ani jednej darmowej transmisji, bowiem dostęp do gali otrzymasz tylko po wykupieniu odpowiedniego pakietu. A wtedy będziesz mógł śledzić wszystkie 11 walk zbliżającej się sobotniej gali.

Tomasz Olejnik – Paramaxil, transmisja w TV i stream online

Tak naprawdę transmisja w TV ze starcia Olejnik – Paramaxil nie będzie dostępna, z resztą tak samo nie należy spodziewać się żadnego innego pojedynku w telewizji. Oznacza to, że opisywane starcie będzie dostępne jedynie jako stream online. Mianowicie gale MMA, a już szczególnie te freak fightowe nie są transmitowane w otwartych kanałach telewizyjnych, a jedynie po wykupieniu PPV.

Typy na Tomasz Olejnik – Paramaxil

A co jeszcze warto rozważyć podczas obstawiania pojedynku Tomasz Olejnik – Paramaxil? Trudno oczekiwać czegokolwiek po występie Olejnika, dlatego też skupiłem się na Frączaku. Ten, choć nie udało mu się jeszcze wygrać przed czasem, powinien po raz pierwszy tego dokonać. W końcu wszystkie walki Tomasza Olejnika kończyły się już w 1. rundzie, a więc teraz należy spodziewać się bardzo podobnej sytuacji. Dlatego też, biorąc pod uwagę umiejętności i ostatnie walki obu fighterów, zdecyduję się na wygraną Paramaxila przed czasem.

Paramaxil wygra przed czasem
Kurs: 1.30
Zagraj!

Zaloguj się aby dodawać komentarze