Prime MMA 8: typy, kursy i zakłady | 13.04.2024

Typy na Prime MMA 8

Prime MMA 8: typy na galę. W sobotni wieczór na fanów freak fightów czeka niezwykle ciekawie zapowiadające się wydarzenie. Czas na ósmą edycję imprezy spod szyldu Prime i Kasjusza Życińskiego. Do walki ruszy kilku niezwykle solidnych i popularnych fighterów, jak chociażby Arkadiusz Tańcula, Paweł Jóźwiak czy właśnie Don Kasjo. Emocji z pewnością nie zabraknie, a jeśli chciałbyś poznać analizę i typy na Prime MMA 8, to zachęcam do zapoznania się z poniższym tekstem!

Prime MMA 8 typy bukmacherskie

Nadchodzące Prime MMA 8 będzie nieco różniło się od poprzednich edycji z kilku względów. Przede wszystkim na starcie zobaczymy dwa pojedynki duetów, a następnie aż 9 klasycznych pojedynków. Oznacza to, że do oktagonu wyjdzie aż 26 zawodników. Równie ciekawie zapowiada się walka wieczoru, w której naprzeciw siebie stanie Don Kasjo i Arkadiusz Tańcula. Panowie zmierzą się w boksie i można spodziewać się niezwykle zaciętego starcia. A co obstawiać w takiej walce?

Ostatnimi czasy renoma Kasjusza Życińskiego w klatce mocno podupadła. Przegrało on bowiem 2 z 3 ostatnich pojedynków, wygrywając w tym okresie jedynie z Boxdelem. Kiedy jednak bił się na zasadach bokserskich, nie szło mu najlepiej, o czym świadczą porażki z Dominikiem Zadorą i Księżniczką. Tańcula natomiast do tej pory rzadko kiedy toczył bój wyłącznie w stójce, która nie jest jego mocną stroną. Świetnie radzi on sobie w obaleniach, a także potem w walce w parterze. A skoro z Don Kasjo stoczy pojedynek bokserski, to wydaje się, że jego szanse nie są zbyt duże, co potwierdzają również kursy bukmacherskie. Dlatego też, biorąc pod uwagę umiejętności i formułę main-eventu, zdecyduję się na wygraną Kasjusza. Oczywiście nie będzie miał on łatwej przeprawy, bowiem Tańcula słynie ze swojej wytrzymałości, co potwierdził w 5 ostatnich walkach, które kończyły się decyzją sędziów. Podsumowując, obstawię wygraną Don Kasjo na punkty.

Don Kasjo wygra na punkty
Kurs: 1.60
Zagraj!

Interesująco zapowiada się także walka pomiędzy Dominikiem Skowyrą a Krystianem Wilczakiem. Według kursów bukmacherskich Krycha nie powinien mieć wiekszych szans ze zwycięstwem w tym pojedynku. Mianowicie Skowyra stoczył do tej pory tylko jedną walkę w karierze, przegrywając z Lizakiem już po dwóch minutach pojedynku. Wilczak ma natomiast dużo większe doświadczenie w klatce, bowiem stoczył już 10 pojedynków. Jego bilans wynosi natomiast 5-5 i trzeba zaznaczyć, że zanotował ostatnio 4 porażki z rzędu. Mimo to wydaje się być on dużo lepszym fighterem niż jego najbliższy rywal i powinien rozprawić się z nim dość szybko. Co prawda 3 z 4 ostatnich walk Krychy kończyły się decyzją, ale walczył on wtedy z Wiewiórem, Kwadratem i Mateuszem Januszem, czyli zawodnikami wyżej notowanymi niż Skowyra. Dominikowi z pewnością brakuje doświadczenia, ale też umiejętności w porównaniu z Krychą i dlatego też obstawię, że Wilczak wygra przed czasem.

Wilczak wygra przed czasem
Kurs: 2.15
Zagraj!

Kursy bukmacherskie na Prime MMA 8 

Bez wątpienia jednym z najważniejszych aspektów dotyczących obstawiania są kursy bukmacherskie. Nie inaczej jest w przypadku Prime MMA 8 bowiem dzięki nim można wywnioskować, kto jest faworytem każdej z walk. Zatem jak wyglądają kursy na Prime MMA 8? Pełną listę znajdziesz nieco niżej. Oto ona:

Kursy na walki podczas Prime MMA 8
Totalbet
1.30
Kamerzysta & Magical Jr
2.90
Pazik & Wujek Samo Zło
Zagraj!
Totalbet
6.00
Robalini & Kirimasu
1.06
Dredziasty & Czarny Polak
Zagraj!
Totalbet
2.25
Wiola Kotelecka
1.50
Kasia Kubiak
Zagraj!
Totalbet
5.00
Lasik
1.10
Kolar
Zagraj!
Totalbet
1.20
Dzik
3.62
Tomasz Chic
Zagraj!
Totalbet
2.71
Skowyra
1.35
Wilczak
Zagraj!
Totalbet
2.06
Jaś Kapela
1.60
Kaczor BRS
Zagraj!
Totalbet
3.62
Olejnik
1.20
Paramaxil
Zagraj!
Totalbet
1.95
Paweł Jóźwiak
1.68
Japczan
Zagraj!
Totalbet
3.23
Bagieta
1.25
Daro Lew
Zagraj!
Totalbet
1.19
Don Kasjo
3.70
Tańcula
Zagraj!

Gdzie obstawiać Prime MMA 8?

Zatem gdzie obstawiać Prime MMA 8? W tym miejscu warto zwrócić szczególną uwagę, bowiem dotychczas typowanie Prime MMA możliwe było wyłącznie w Fortunie. Od kwietniowej edycji ulegnie to zmianie, a możliwość przygotowywania oferty na galę Kasjusza Życińskiego przejmuje inny bukmacher. Konkretnie chodzi o Totalbet, który od teraz będzie jedynym operatorem, gdzie obstawisz Prime MMA 8 i każdą kolejną imprezę tej federacji.

Bukmacher i oferta na Prime MMA 8

Tak jak wspomniałem, warto przyjrzeć się bliżej ofercie stworzonej przez Totalbet. Jeśli chciałbyś obstawić tę galę, ale nie posiadasz tam konta, to warto przejść przez rejestrację z kodem promocyjnym Totalbet. Dzięki temu możesz liczyć na specjalną ofertę powitalną, w skład której wchodzą aż trzy zakłady bez ryzyka do 111 PLN, co łącznie daje nawet 333 PLN zwrotu. Co konkretnie trzeba zrobić, aby cieszyć się ze wspomnianuch trzech cashbacków? Oto instrukcja krok po kroku:

  1. Załóż konto w Totalbet z linku https://zagranie.com/goto/totalbet i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Wpłać depozyt i obstaw zakład AKO (z przynajmniej dwoma zdarzeniami)
  3. W przypadku przegranego kuponu otrzymasz zwrot na konto depozytowe do 111 PLN
  4. Drugi i trzeci kupon również będzie ubezpieczony do 111 PLN
  5. Łącznie możesz więc liczyć na 333 PLN zwrotu na konto depozytowe
Zakład bez ryzyka 3x 111 PLN TOTALbet

Typy na Prime MMA 8

Czas na konkrety i typy na Prime MMA 8.Podczas nadchodzącego wydarzenia odbędzie się kilka niezwykle interesujących walk, jak chociażby starcie wspomnianego już Don Kasjo z Tańculą. To jednak nie jedyny pojedynek wart uwagi. Co więc warto rozważyć podczas obstawiania sobotniej gali? Poniżej znajdziesz szczegółowe analizy najciekawszych pojedynków i typy na Prime MMA 8. A po więcej typów dnia – czy to ze sportów walki, czy piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin zapraszam na naszą stronę internetową!

Prime MMA 8

Na którą walkę najbardziej czekasz?
DON KASJO VS TAŃCULA 50%
BAGIETA VS DARO LEW 50%
PREZES FEN VS JAPCZAN 0%
OLEJNIK VS PARAMAXIL 0%
4+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • DON KASJO VS TAŃCULA
  • BAGIETA VS DARO LEW
  • PREZES FEN VS JAPCZAN
  • OLEJNIK VS PARAMAXIL

Walka wieczoru Prime MMA 8, Don Kasjo – Tańcula

Takl jak wspomniałem nieco wyżej, walka wieczoru choć według bukmacherów powinna być jednostronna, to wydaje się, że Tańcula powinien postawić się Życińskiemu. Oczywiście porażka Kasjusza byłaby ogromną niespodzianką, ale jak wiemy, w oktagonie wszystko jest możliwe. A co jeszcze warto obstawić na main-event Prime MMA 8?

Po przeanalizowaniu ostatnich walk obu fighterów wydaje się, że można oczekiwać pełnego emocji starcia na pełnym dystansie. W końcu każda z 5 ostatnich walk Tańculi zakończyła się decyzją sędziów, natomiast w przypadku Don Kasjo pełny dystans miał miejsce w 5 z 8 walk wstecz. Ponadto w walkach na zasadach bokserskich dużo trudniej jest freak fighterom zadać ostateczny cios i zakończyć pojedynek przed czasem. Biorąc więc pod uwagę statystyki, a także ostatnie występy obu zawodników, zdecyduję się na to, że walka potrwa pełen dystans.

Walka potrwa pełen dystans
Kurs: 1.45
Zagraj!

Bagieta – Daro Lew

Kolejnym niezwykle ciekawie zapowiadającym się starciem będzie potyczka Michała Gorzelańczyka z Dariuszem Kaźmierczukiem, a więc Bagiety z Daro Lwem. Według Totalbet faworytem starcia jest Daro, jednak skreślanie już na starcie Bagiety może być dużym błędem. Czego więc oczekiwać po ich pojedynku?

Gorzelańczyk do tej pory stoczył 7 pojedynków, a jego bilans wynosi 5 zwycięstw i 2 porażki. Warto zaznaczyć, że przegrywał jedynie wtedy, gdy walczył na zasadach bokserskich. Resztę starć – z Paciem, Robalinim, Olejnikiem i dwukrotnie z Jaśkiem Kapelą zwyciężał w większości przypadków przed czasem (w 4 z 5 walk). Daro Lew natomiast ma na swoim koncie aż 19 pojedynków, z czego tylko 4 razy wychodził zwycięsko. Ostatnio został rozbity przez Xayoo w nieco ponad minutę, natomiast wcześniej zwyciężył w pojedynku z Disem. Co więc obstawiać w tej walce?

Tak naprawdę trudno jest wskazać faworyta do zwycięstwa. Wbrew kursom myślę, że to Gorzelańczyk ma większe szanse na wygraną, jednak lepiej odpuścić obstawianie zwycięzcy. Przyjrzałem się ich ostatnim występom i myślę że nie należy oczekiwać zbyt długiego pojedynku. Mianowicie 8 z 10 ostatnich starć Daro Lwa i 4 z 7 pojedynków Bagiety kończyło się już w 1. rundzie. Dlatego też obstawię under 1.5 rund.

Poniżej 1.5 rund
Kurs: 1.55
Zagraj!

Paweł Jóźwiak – Japczan

Do oktagonu podczas Prime MMA 8 wejdzie również Paweł Jóźwiak i Japczan. Według kursów bukmacherskich przygotowanych przez Totalbet może to być jedna z najbardziej zaciętych walk. Mianowicie trudno wskazać w tym starciu zwycięzcę. Czego więc spodziewać się po obu zawodnikach?

Prezes FEN do tej pory stoczył 8 oficjalnych pojedynków z czego 3 wygrał i 5 razy wychodził z klatki jako przegrany. Ostatnio nie ma jednak najlepszego czasu, o czym świadczy brak zwycięstwa w 3 kolejnych walkach – z Boxdelem, Jackiem Murańskim oraz Adrianem Ciosem. Po raz ostatni pokonał Ernesta Ivandę i Murana podczas Prime MMA 5, a miało to miejsce blisko 10 miesięcy temu. Japczan natomiast do tej pory walczył tylko dwa razy. W swojej premierowej walce decyzją sędziów pokonał Bonusa BGC, natomiast w drugim starciu musiał uznać wyższość Roberta Pasuta, który rozbił go w 1. rundzie. Warto jednak zaznaczyć, że ostatnia walka Piotrowicza miała miejsce w marcu 2022 roku, a więc ponad 2 lata temu. Co więc obstawiać w zbliżającym się pojedynku?

Tak naprawdę zarówno Prezes, jak i Japczan mogą tę walkę wygrać. Obaj są na bardzo zbliżonym poziomie sportowym. Za Jóźwiakiem przemawia doświadczenie i bycie w rytmie walki. Piotrowicz od dawna nie stoczył oficjalnej walki i trudno powiedzieć jak będzie przygotowany do sobotniego pojedynku. Wydaje się jednak, że nie należy oczekiwać pojedynku na pełnym dystansie. Bez wątpienia obaj fighterzy nie są stworzeni do długich wymian i wytrzymałości, a dodając do tego fakt długiej przerwy Japczana, wydaje się bardzo prawdopodobne, że któryś z zawodników zakończy pojedynek przed czasem. W taki sposób kończyły się 4 z 8 walk Jóźwiaka i wydaje się, że teraz powinno być podobnie. Dlatego też zdecyduję się na to, że walka nie potrwa pełnego dystansu.

Walka potrwa pełen dystans: NIE
Kurs: 1.80
Zagraj!

Prime MMA 8: najważniejsze informacje

Nadchodząca gala Prime MMA 8 zapowiada się niezwykle interesująco. Już ostatnia, 7. edycja przyniosła wiele świetnych widowisk, a emocje po walce wieczoru pomiędzy Jóźwiakiem a Murańskim nie opadły przez kolejne kilka tygodni. Teraz w oktagonie stanie aż 26 fighterów. Wszystko ze względu na pierwsze potyczki w parach. Na fanów Prime MMA czeka 11 pojedynków, a w karcie walk znalazło się miejsce dla Daro Lwa, Prezesa FEN, Paramaxila czy Bagiety.

Kiedy i gdzie odbędzie się Prime MMA 8?

Pozostaje więc przyjrzeć się ostatniej ważnej kwestii, czyli temu kiedy i gdzie odbędzie się Prime MMA 8. Nadchodzącą galę zaplanowano na sobotę, 13. kwietnia. Na miejsce walk tym razem wybrano Gorzów WIelkopolski, a gala standardowo rozpocznie się o 20:00. Walkę wieczoru zaplanowano natomiast na 24:00, co oznacza, że przed nami ponad 4 godziny emocji z galą Prime MMA 8!

Zaloguj się aby dodawać komentarze