Tomasz Chic – Żurom: typy, kursy i zakłady | Gdzie oglądać?

Typy na Tomasz Chic - Żurom

Tomasz Chic – Żurom: typy na walkę i gdzie oglądać ten pojedynek Prime MMA 7? Przed nami niezwykle ciekawie zapowiadająca się gala, podczas której wystąpi wielu znanych szerszej publiczności freakfighterów. W jednej z pierwszy potyczek naprzeciw siebie stanie Chic i Żuromski, którzy mieli okazje stoczyć już jedną walkę. Wtedy w niecałą minutę wygrał Tomasz Chic. A jak będzie tym razem? Analizę i typy na Chic – Żurom znajdziesz w poniższym tekście. Serdecznie zapraszam!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Na start łącznie 300 zł bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł darmowe zakłady (20 zł za samą rejestrację, 10 zł za depozyt, 5 zł za udostępnienie kuponu)

 

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł + 100 zł + 100 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł + 5 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Tomasz Chic – Żurom, typy i przewidywania

Czas na wielki rewanż pomiędzy Chicem a Żuromem, którzy po raz pierwszy naprzeciw siebie stanęli w 2022 roku. Co ciekawe od tego momentu nie stoczyli oni żadnej oficjalnej walki. Będzie to więc ich powrót po blisko 2 latach do klatki. Czego więc można się spodziewać?

Chic do tej pory stawał do walki dwukrotnie. W swoim debiucie musiał uznać wyższość Krystiana Pudzianowskiego, natomiast w drugiej walce nie dał żadnych szans Żuromowi, pokonując go w niespełna minutę. Dla Andrzeja Żuromskiego sobotni pojedynek również będzie trzecim starciem w karierze. Do tej pory jednak nie udało mu się ani razu wygrać, spędzając w klatce niecałe 10 minut. Czego więc można spodziewać się po ich nadchodzącej walce? Bez wątpienia forma obu panów to spora niewiadoma. Oczywiście dużo bardziej dba o siebie Chic, co widać po jego social mediach. Trzeba jednak mieć na uwadze, że od 2 lat ani jeden, ani drugi z zawodników nie miał do czynienia z walką w klatce. Dodatkowo czeka nas pojedynek bokserski, co również nie ułatwi Chicowi w szybkim zwycięstwie. Dlatego też obstawię over 1.5 rund. A jeżeli interesują Cię także inne typy na Prime MMA 7, to znajdziesz je na naszej witrynie.

Powyżej 1.5 rund
Kurs: 1.91
Zagraj!

Tomasz Chic – Żurom, kursy bukmacherskie

Murowanym faworytem Fortuny w nadchodzącej walce jest Tomasz Chic. Pokazał on Żuromskiego w pierwszym ich starciu na co go stać, pokonując swojego rywala w 55 sekund. Teraz również nie powinien mieć on większych problemów ze zwycięstwem – szczególnie że Żurom nie wygrał jeszcze ani razu w swojej karierze freakfightera. Dlatego też nie powinny dziwić kursy bukmacherskie przygotowane na tę walkę.

Kursy na zwycięzcę walki Chic - Żurom
Fortuna
1.25
Tomasz Chic
3.21
Żurom
Zagraj!

Kursy na liczbę rund

W sobotniej, rewanżowej walce pomiędzy Chicem a Żuromem z pewnością będzie się działo. W formule MMA Żuromski nie miał najmniejszych szans z dużo lepiej przygotowanym do walki Chicem, dlatego też teraz fighterzy zmierzą się ze sobą w walce na zasadach bokserskich. I choć dalej pierwszy z wymienionych jest faworytem, to wydaje się, że walk powinna potrwać nieco dłużej, bowiem trudniej będzie znokautować w takiej formule Żuroma.

Kursy na liczbę rund w walce Tomasz Chic - Żurom
Fortuna
1.91
Powyżej 1.5 rund
1.70
Poniżej 1.5 rund
Zagraj!

Tomasz Chic – Żurom, kto wygra walkę?

Wydaje się, że w nadchodzącej walce Tomasz Chic nie powinien mieć większych problemów z pokonaniem Żuroma. Co prawda – jak już wspomniałem nieco wyżej – zmierzą się tym razem w walce bokserskiej, jednak nadal pod każdym względem powinien dominować Chic. W ostatniej ich bezpośredniej walce wystarczyła mu niecała minuta, aby pokonać Żuromskiego, więc myślę że i tym razem powinien dać sobie radę z przeciwnikiem, dlatego też postawię na jego zwycięstwo. A jeśli chciałbyś poznać także inne typy dnia – chociażby piłkarskie, to są one dostępne na naszej stronie internetowej!

Tomasz Chic wygra walkę
Kurs: 1.25
Zagraj!

Tomasz Chic – Żurom, gdzie oglądać

Poza samymi typami na walkę Chic – Żurom, warto także poznać szczegóły dotyczące transmisji z nadchodzącego, pierwszego starcia Prime MMA 7. Oczywiście będziesz mógł śledzić całą galę, jednak tylko w jednym miejscu, do czego tak naprawdę przyzwyczaiły nas już federacje freakfightowe. Zatem gdzie oglądać pojedynek Tomasz Chic – Żurom?

Tomasz Chic – Żurom, transmisja w TV za darmo

Nie powinno chyba nikogo dziwić, że Prime MMA 7 nie będzie dostępne w TV. Prawa do pokazywania pojedynków z sobotniej gali nie posiada żadna ze stacji – czy to sportowych, czy jakichkolwiek innych, a jedyną opcją, aby obejrzeć Prime MMA 7 jest wykupienie PPV. Oznacza to, że za dostęp do walki Tomasz Chic – Żurom, ale też wszystkich innych pojedynków wchodzących w kartę walk Prime MMA 7 należy po prostu zapłacić.

Tomasz Chic – Żurom, stream online

Dlatego też jeśli jesteś fanem walk freakfightowych i chciałbyś obejrzeć pojedynek pomiędzy Chicem a Żuromem, to musisz wykupić wspomniane pay-per-view. Tak naprawdę proces ten jest banalnie prosty, bowiem wystarczy wejść na stronę federacji, wybrać jeden z pakietów (ceny wynoszą 39.99 oraz 44.99 – w zależności czy wybierzesz opcję podstawową czy premium) i go opłacić. Wtedy otrzymasz pełny dostęp do wszystkich walk Prime MMA 7, w tym oczywiście potyczki Tomasza Chica z Andrzejem Żuromskim.

Typy na Tomasz Chic – Żurom

Skoro już poznałeś typy oraz informacje na temat transmisji walki Chic – Żurom, to warto na koniec przyjrzeć się jeszcze temu, gdzie obstawiać Prime MMA 7. Ofertę na galę przygotowała Fortuna i to jedyne miejsce, gdzie możesz typować to sobotnie wydarzenie. A jeśli nie masz tam konta, to wystarczy przejść przez rejestrację z kodem promocyjnym Fortuna, a w zamian będziesz mógł liczyć na 3 zakłady bez ryzyka o łącznej wartości 300 PLN!

Zaloguj się aby dodawać komentarze