Arkadiusz Tańcula – Wiewiór: typy, kursy i zakłady bukmacherskie | 10.02.2024

Tańcula podczas walki

Typy na Akradiusz Tańcula – Wiewiór, Fame MMA 20. Wydaje się, że najciekawszą ćwierćfinałową walką turnieju Fame, który odbędzie się w sobotę będzie rywalizacja Arkadiusza Tańculi z Wiewiórem! Obaj panowie znają się na walce i swoją jakość w oktagonie udowadniali już nie raz. Który z nich wyjdzie górą z bezpośredniego starcia i jakie typy na Tańcula – Wiewiór warto obstawić? O tym przeczytacie w poniższym tekście, do którego już serdecznie zapraszam.

Masz ochotę zagrać kupon na FAME MMA 20? Ofertę i zakłady znajdziesz wyłącznie u bukmachera Betclic!

Załóż konto z kodem promocyjnym VIPFAME i zgarnij zakład bez ryzyka aż do 200 PLN!

baner na FAME MMA 20

Arkadiusz Tańcula – Wiewór, typy i przewidywania

By wybrać możliwie najlepsze typy na Tańcula – Wiewiór, warto wpierw powiedzieć kilka słów o obu zawodnikach. Arkadiusz Tańcula jest oczywiście postacią szalenie doświadczoną – szczególnie jak na warunki freak-fightów. W ostatnich latach zawodnik ten jednak kilkukrotnie rozczarowywał i przegrywał walki, w których był wyraźnym faworytem. Chociażby jego ostatni pojedynek z Adrianem Polańskim zakończył się klęską, którą to poniósł w wyniku decyzji. Warto również powiedzieć, że Tańcula w 2023 roku okazał się również słabszy od najbliższego rywala, a więc Wiewióra. Tamten pojedynek odbył się jednak na zasadach MMA, a jak dobrze wiemy, ćwierćfinałowe starcia turnieju K1 toczone będą w formule K1. Tańcula dysponuje naprawdę solidną stójką i raczej nie będzie miał problemów z zawodzącą go kilkukrotnie kondycją. Pojedynek z Wiewiórem potrwa 5 minut w ramach tylko 1 rundy. Czy Arkadiuszowi uda się zrewanżować Maksymilianowi za porażkę poniesioną na gali Fame MMA 18?

Maksymilian Wiewiórka w ostatnim czasie wyraźnie poprawił swoją stójkę i podczas poprzedniego pojedynku właśnie w formule K1 okazał się lepszy od Josefa Bratana. A trzeba powiedzieć, że rywal ten dysponował znacznie lepszymi warunkami fizycznymi i był niewygodnym rywalem. Wiewiór jest w tym momencie jednym z najlepszych zawodników Fame MMA i pozostaje w stałym treningu od długich miesięcy. Ma on już także spore doświadczenie, bo być może nie każdy wie, ale w CV posiada kilka amatorskich walk MMA. Oczywiście Maksymilian w dalszym ciągu najpewniej lepiej czuje się w parterze, jednak w kilku poprzednich pojedynkach pokazał, że techniki stójkowe nie są mu obce. Uważam, że podobnie jak przy okazji walki na Fame MMA 18, będzie on w stanie pokonać Arkadiusza Tańculę i proponuję typy na Fame MMA 20 w kierunku zwycięstwa popularnego Wiewióra!

Wiewiór wygra
Kurs: 1.55
Zagraj!

Arkadiusz Tańcula – Wiewiór, kursy bukmacherskie

Po przedstawieniu pierwszych predykcji i typów na Tańcula – Wiewiór, warto wspomnieć o aktualnych kursach bukmacherskich. Omawiany pojedynek obstawimy tylko i wyłącznie u bukmachera Betclic i jak się okazuje, większość kibiców stawia właśnie na triumf Maksymiliana. Przy zakładzie na jego zwycięstwo widnieje obecnie kurs 1.55. Tańcula nie jest wielkim underdogiem i jego ewentualna wiktoria również nie byłaby gigantyczną sensacją. Jeżeli macie zatem odmienne zdanie i chcecie zagrać kupon z wygraną Tańculi, to przelicznik na taki scenariusz wyniesie w chwili obecnej 2.20.

Kursy na zwycięstwo

Betclic
2.20
A. Tańcula
1.55
Wiewiór
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

baner pod Fame MMA 20

Arkadiusz Tańcula – Wiewiór, kto wygra walkę?

Jeżeli zastanawiacie się, kto wygra pojedynek Tańcula – Wiewiór, to wspomniałem już, że moim faworytem w tym starciu jest Maksymilian. W ostatnich miesiącach wykonał on spory postęp jeśli chodzi o walkę w stójce i był w stanie wygrać z najbliższym rywalem przy okazji walki na Fame MMA 18. Moim skromnym zdaniem Arkadiusz Tańcula swój prime ma już za sobą i nie sądzę, by był w stanie pokonać będącego w dobrej dyspozycji Maksymiliana. W tym miejscu dopowiem jeszcze, że swoje kupony na najbliższą galę obstawić możecie bez ryzyka, a to za sprawą naszego kodu promocyjnego Betclic!

Wiewiór wygra
Kurs: 1.55
Zagraj!

Arkadiusz Tańcula – Wiewiór, kursy na liczbę minut

Jak już zdążyłem wspomnieć, walki ćwierćfinałowe turnieju Fame odbędą się w ramach zaledwie 1 rundy, która potrwa w każdym przypadku po 5 minut. Bukmacher Betclic w związku z formatem pojedynków zaproponował zatem kursy na liczbę minut w danym starciu. I tak obstawiając typy na Tańcula – Wiewiór, wytypować możemy, czy to starcie potrwa więcej, czy mniej niż 3.5 minuty. Sam bukmacher przewiduje, że pojedynek nie zakończy się zbyt szybko, a wspomniane kursy na liczbę minut w pojedynku Tańcula – Wiewiór znajdziecie pod spodem:

Kursy na liczbę minut

Betclic
1.12
+3.5 minut
4.75
-3.5 minut
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Typy na Arkadiusz Tańcula – Wiewiór

Na koniec zaproponuję jeszcze inne typy na Tańcula – Wiewiór. Wiecie już, że przewiduję ponowne zwycięstwo Maksymiliana, jednak w jaki sposób moim zdaniem pokona on swojego przeciwnika? Wiewiór zwykle bije się dość zachowawczo i nie zwykł wchodzić w wymiany ciosów. Potrafi on znakomicie realizować game-plan na pojedynek i punktuje swoich przeciwników. Przypomnę również, że pierwsza walka między tymi zawodnikami zakończyła się właśnie decyzją sędziowską. Polecam sprawdzić nasze wszystkie redakcyjne typy, a tymczasem proponuję zakład na triumf Maksymiliana na punkty!

Wiewiór wygra przez decyzję
Kurs: 1.65
Zagraj!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze