FAME MMA 20: typy, kursy i zakłady bukmacherskie | 10.02.2024

Typy na Fame MMA 20

Fame MMA 20: typy na galę. Przed nami jubileuszowa, 20. edycja walk organizowana przez największą federację freakową w naszym kraju. Emocje bez wątpienia będą ogromne, bowiem podczas imprezy zobaczymy nie tylko klasyczne walki, ale też turniej z pulą 2 milionów złotych, do którego stanie 8 zawodników. A jeżeli chciałbyś poznać analizę i typy na Fame MMA 20, to serdecznie zapraszam do lektury poniższego tekstu!

Zakład bez ryzyka na FAME MMA 20 do 228 PLN!
Betclic
KOD: VIPFAME
Czytaj recenzję Recenzja ODBIERZ

Chcesz obstawiać gale FAME MMA 20? Załóż konto w Betclic – jedynego bukmachera, u którego możesz to zrobić!

Kliknij specjalny kod promocyjny VIPFAME i odbierz zakład bez ryzyka do 200 PLN!

baner na FAME MMA 20

FAME MMA 20, typy bukmacherskie

Nadchodząca gala Fame MMA 20 zapowiada się niezwykle interesująco. Włodarze federacji zadbali, aby podczas jubileuszowej edycji do klatki weszli najlepsi i najbardziej rozpoznawalni freak fighterzy z FAME. Tym samym czeka nas mnóstwo emocji i świetnych pojedynków. Jakie typy na Fame MMA 20 warto więc rozważyć?

Bez wątpienia jedną z najgorętszych walk będzie starcie Szeliego z Natanem Marconiem. Obaj zawodnicy już podczas konferencji czy wcześniejszych face to face dali do zrozumienia, że ich konflikt może rozwiązać jedynie klatka. Faworytem tego pojedynku jest Szeliga, jednak ostatnia jego forma pozostawia wiele do życzenia, bowiem przegrał 4 z 5 walk. Marcoń co prawda wygrał niedawno z Bagietą i Hejterem, ale kiedy przyszło mu się mierzyć z silniejszym Polakiem, to tak naprawdę nie istniał. Obaj wydają się więc być na podobnym poziomie, a z racji tego, że zawalczą na zasadach boksu, to przewiduję over 1.5 rund.

Emocji nie powinno zabraknąć także w walce debiutantów, czyli Jakub Kosecki vs Tuszol. I choć wydawać by się mogło, że to były piłkarz z racji przygotowania fizycznego powinien być faworytem, to jest zupełnie inaczej i to członek grupy Bungee jest stawiany w roli przyszłego zwycięzcy. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że obaj dopiero rozpoczynają przygodę z freakami, to trudno jest oszacować, kto będzie lepszy i dlatego zdecyduję się obstawić długość tego pojedynku. Myślę że walka nie potrwa pełnego dystansu, ponieważ zarówno Kosa, jak i Tuszol najpewniej nie będą walczyć technicznie, a tak jak potrafią, więc można spodziewać się, że któryś z nich trafi kończącym ciosem.

Walka potrwa pełen dystans: NIE
Kurs: 2.15
Zagraj!

Warto przyjrzeć się również pojedynkowi Daro Lwa i Xayoo. Murowanym faworytem w tym pojedynku jest oczywiście Majkut, który do tej pory nie przegrał ani jednej walki w swojej karierze freak fightera, notując 4 wygrane z rzędu. Daro Lew jest świetnym showmanem, ale zawodnikiem dość kiepskim i z racji, że przegrał 13 z 17 swoich walk w 1. rundzie, to i teraz spodziewam się, że walka potrwa nie dłużej niż 1.5 rund. A po więcej typów dnia – czy to ze sportów walki, czy innych popularnych dyscyplin – zapraszam na naszą stronę internetową.

Fame MMA 20

kto wygra turniej?
Adrian "Polak" Polański 25%
Amadeusz "Ferrari" Roślik 24%
Dawid Malczyński 6%
Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka 17%
Josef Bratan 6%
Arkadiusz Tańcula 6%
Krystian "Krycha" Wilczak 3%
Filip "Filipek" Marcinek 13%
109+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Adrian "Polak" Polański
  • Amadeusz "Ferrari" Roślik
  • Dawid Malczyński
  • Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka
  • Josef Bratan
  • Arkadiusz Tańcula
  • Krystian "Krycha" Wilczak
  • Filip "Filipek" Marcinek

 

FAME MMA 20 kursy bukmacherskie

Tak naprawdę kursy bukmacherskie na Fame MMA 20, to jeden z najważniejszych aspektów dla graczy. Nie dość, że pokazują, który z zawodników jest stawiany w roli faworyta do zwycięstwa, to jeszcze ułatwiają obstawianie innych rynków zdarzeń, dając znać typerom, co może się wydarzyć. Poniżej znajdziesz tabelę z kursami na Fame MMA 20. Oto one:

Kursy na walki podczas Fame MMA 20
Betclic
1.48
Szeli
2.35
Natan Marcoń
Zagraj!
Betclic
4.25
Daro Lew
1.15
Xayoo
Zagraj!
Betclic
1.58
Don Kasjo
2.15
Boxdel
Zagraj!
Betclic
1.98
Wampir
1.69
Stormin
Zagraj!
Betclic
2.50
Jakub Kosecki
1.42
Tuszol
Zagraj!
Betclic
1.82
Wronek
1.82
Tomasz Olejnik
Zagraj!
Betclic
2.65
Josef Bratan
1.38
Polak
Zagraj!
Betclic
1.18
Ferrari
3.95
Krycha
Zagraj!
Betclic
2.10
Tańcula
1.60
Wiewiór
Zagraj!
Betclic
3.95
Filipek
1.18
Malczyński
Zagraj!
Betclic
1.28
Murcix
3.15
Paulina Kozłowska
Zagraj!

Typy na FAME MMA 20

Skoro poznałeś już kursy i pierwsze przewidywania na walki, to warto przejść do konkretnych typów na Fame MMA 20. Na starcie warto jeszcze wspomnieć, że nadchodzącą galę obstawisz jedynie w Betlic. Bukmacher ten na wyłączność posiada prawa do przygotowywania oferty na Fame MMA 20, dlatego też jeżeli jesteś fanem tej federacji i chciałbyś obstawić kupon, to właśnie Betclic jest jedynym miejscem, gdzie będziesz miał taką możliwość. Wystarczy założyć tam konto z kodem promocyjnym Betclic, a w zamian otrzymasz dostęp do zakładu bez ryzyka o wartości 228 PLN, ze zwrotem 200 PLN!

Czas przejść do typów. Tak naprawdę interesujących walk podczas jubileuszowej gali nie zabraknie. Na kogo warto zwrócić uwagę? Jeżeli interesują Cię moje typy na Fame MMA 20, to zachęcam do zapoznania się z poniższymi analizami. A po więcej typów na sporty walki zapraszam standardowo na naszą witrynę!

Fame MMA 20 baner Betlic

Walka wieczoru FAME MMA 20, typy

Co ciekawe, walka wieczoru na Fame MMA 20 nie jest jeszcze znana. Wszystko dlatego, że staną w niej finaliści turnieju, który zaplanowano na nadchodzącą sobotę. Rozlosowana została jednak drabinka i znamy pary ćwierćfinałowe, więc można przewidzieć, kto znajdzie się w wielkim finale i powalczy o 2 miliony złotych. Bardzo prawdopodobne jest to, że w walce wieczoru na Fame MMA 20 zmierzy się Adrian “Polak” Polański z Maksymilianem “Wiewiórem” Wiewiórką, bowiem to oni na przestrzeni ostatnich lat pokazywali się z najlepszej strony w federacji FAME spośród ósemki, która przystąpi do turnieju.

Don Kasjo – Boxdel

Pewne jest jednak to, że w co-main evencie zobaczymy niezwykle solidnych fighterów. Konkretnie chodzi o Kasjusza Życińskiego i Michała Barona. Kursy bukmacherskie na tę walkę są stosunkowo wyrównane, jednak z nieznacznym skazaniem na Don Kasjo. Na wstępie warto zaznaczyć, że obaj panowie spotkali się już w klatce w 2021 roku w walce na zasadach bokserskich. Wtedy zwyciężył Don Kasjo przez decyzję sędziowską. Ostatnio jednak Kasjusz zaliczył dwie wpadki, przegrywając z Księżniczką oraz Dominikiem Zadorą. Boxdel natomiast od ich bezpośredniego starcia wygrał dwa pojedynki z Prezesem FEN, jednak był to rywal z dużo niższej półki. I dlatego też myślę że mimo niedawnych problemów i dwiema porażkami z rzędy, Don Kasjo powinien po raz kolejny pokonać Barona.

Don Kasjo wygra walkę
Kurs: 1.58
Zagraj!

Wampir – Norman Parke

Bez wątpienia pod względem sportowym najlepiej zapowiada się walka Michała Pasternaka z Normanem Parke. Obaj fighterzy mają za sobą naprawdę niezłe kariery w sportach walki i w ostatnich pojedynkach freakowych udowadniali, że cały czas mają “to coś”. Wampir przez lata walczył dla PLMMA, a także mierzył się w pojedynkach na gołe pięści dla Wotore. Parke natomiast ma na koncie występy dla najlepszych federacji MMA świata, wliczając w to KSW oraz UFC. Nie powinno więc dziwić, że faworytem jest zawodnik z Irlandii Północnej. Szczególnie, że na naszym polskim podwórku nie ma sobie w ostatnich latach równych – wygrał 5 ostatnich pojedynków, pokonując Szeligę, Sulęckiego czy Szulakowskiego.

Tym co przykuwa jednak uwagę podczas analizy pojedynków obu zawodników, to ich ogromna wytrzymałość i fakt, że 7 z 10 walk wstecz Parke oraz 5 z 10 Wampira kończyło się decyzją. Dlatego też, biorąc pod uwagę wszystkie podane informacje, zdecyduję się postawić na zwycięstwo Stormina przez decyzję sędziowską.

Parke wygra przez decyzję sędziowską
Kurs: 2.25
Zagraj!

Josef Bratan – Polak

Niezwykle interesujących walk nie zabraknie także podczas rozgrywanego na Fame MMA 20 turnieju. W jednym z pojedynków naprzeciw siebie stanie faworyt do ostatecznego triumfu, czyli Adrian Polański i nieprzewidywalny Josef Bratan. Kursy bukmacherskie jasno wskazują, że Polak nie powinien mieć większych problemów ze zwycięstwem, jednak można być pewnym, że nie będzie miał on łatwej przeprawy. Bratan imponuje przede wszystkim warunkami fizycznymi i zasięgiem rąk, co może spowodować przysporzyć jego rywalowi sporych problemów. Szczególnie, że Simao stoczył ostatnio niezwykle wyrównany bój z Wiewiórem, w którym przegrał dopiero na punkty. Polak ma natomiast serię 4 wygranych z rzędu i z pewnością będzie chciał szybko ruszyć na swojego przeciwnika.

Gdyby walczyli oni w normalnym trybie, zdecydowałbym się pewnie obstawić over rundowy, bowiem bardziej niż prawdopodobne jest to, że walka zakończyłaby się decyzją sędziów. Warto jednak pamiętać, że jest to turniej, a zawodnicy walczą o główną nagrodę 2 milionów złotych. Nie mogą więc pozwolić sobie na długie i wyczerpujące wymiany, które będą oddalać ich od ostatecznego triumfu. Dlatego też liczę na otwarty pojedynek i tym samym zdecyduję się na zakończenie walki przed końcem ustalonego czasu.

Walka na pełnym dystansie: NIE
Kurs: 2.65
Zagraj!

FAME MMA 20 typy | Gotowy kupon

Tak właśnie prezentują się propozycję typów na Fame MMA 20. Oczywiście, żeby kupon był jak najbardziej prawdopodobny do trafienia, to warto dodać do niego ze 2-3 zdarzenia. W końcu im więcej znajdzie się ich na kuponie, tym szanse na wygraną maleją. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w Betclic, a założysz je z kodem promocyjnym, to możesz liczyć na specjalne bonusy, a konkretnie – zakład bez ryzyka do 200 PLN. Oznacza to, że jeśli postawisz premierowy kupon za dokładnie 228 PLN i przypadkiem podasz błędne typy, to otrzymasz zwrot stawki (pomniejszony o podatek). A tak prezentuje się moja propozycja kuponu na Fame MMA 20.

Fame MMA 20 kupon

FAME MMA 20, najważniejsze informacje

Nadchodząca, jubileuszowa gala Fame MMA 20 bez wątpienia zapisze się w historii polskich freakfightów. Podczas sobotniej imprezy wystąpią w końcu najlepsi z najlepszych, których kojarzą wszyscy fanie federacji. Do walki ruszy między innymi Wampir i Norman Parke czy Don Kasjo i Boxdel. Bez wątpienia jednak największe emocje przyniesie rozegrany podczas 20. edycji turniej. W drabince znalazło się 8 fighterów, z których zwycięzca może być tylko jeden. Nagroda główna to 2 miliony złotych, więc jest o co walczyć. Kursy bukmacherskie na Fame MMA 20 jasno wskazują, że Adrian “Polak” Polański jest głównym faworytem, ale z pewnością tacy fighterzy jak Ferrari czy Wiewiór także mają szanse na zgarnięcie nagrody głównej!

Kiedy i gdzie odbędzie się Fame MMA 20?

Fame MMA 20 odbędzie się w najbliższą sobotę, 10. lutego. Na miejsce imprezy wybrano krakowską Tauron Arenę, w której gościło już kilka poprzednich edycji wydarzenia. Bez wątpienia hala będzie wypełniona po brzegi, a fighterzy dadzą świetne show. Początek jubileuszowej gali Fame MMA zaplanowano na 20:00, kiedy to odbędzie się pierwsza walka. Standardowo już transmisja rozpocznie się około pół godziny wcześniej. A jeżeli nie możesz zobaczyć tego wydarzenia na żywo, to jedyną opcją, aby oglądać je w TV jest wykupienie PPV.

Zaloguj się aby dodawać komentarze