Szeli – Natan Marcoń: typy, kursy i zakłady bukmacherskie | 10.02.2024

Typy na walkę Szeli - Natan Marcoń

Szeli – Natan Marcoń: typy na walkę. Podczas zbliżającego się Fame MMA 20 nie zabraknie emocji. W jednej z walk naprzeciw siebie stanie Piotr Szeliga i Natan Marcoń, którzy od dawna mają sobie sporo do wyjaśnienia. Klatka będzie więc idealnym sposobem, aby pokazać, który z nich ma rację. Faworytem jest Szeliga, ale czy potwierdzi to w sobotni wieczór? Analizę i typy na Szeli – Marcoń znajdziesz w poniższym tekście. Serdecznie zapraszam!

Chcesz obstawiać gale FAME MMA 20? Załóż konto w Betclic – jedynego bukmachera, u którego możesz to zrobić!

Kliknij specjalny kod promocyjny VIPFAME i odbierz zakład bez ryzyka do 200 PLN!

baner na FAME MMA 20

Szeli – Natan Marcoń, typy i przewidywania

Podczas sobotniego Fame MMA 20 emocji z pewnością nie zabraknie. Fajerwerków należy spodziewać się między innymi w walce pomiędzy Piotrem Szeligą a Natanem Marconiem. Pomiędzy fighterami mocno iskrzyło już podczas konferencji czy Face2Face. Szeli zapowiedział, że rozprawi się z cwaniactwem i oszczerstwami Marconia w klatce, ale czy rzeczywiście tak będzie?

Szeliga do tej pory stoczył 9 oficjalnych pojedynków, a jego bilans wynosi 4-5. Po raz ostatni zwyciężył z Marcinem Wrzoskiem, a miało to miejsce podczas Fame 17. Od tego momentu zanotował 3 porażki – z Wampirem, rewanż z Wrzoskiem oraz pojedynek z Bandurą. Teraz jednak Szeli jest niezwykle zmotywowany, aby jak najszybciej rozbić swojego najbliższego rywala. Powiedzieć, że nie lubi się z Natanem Marconiem, to jak nic nie powiedzieć i z pewnością ruszy na swojego rywala od pierwszej sekundy pojedynku. Marcoń natomiast ma na koncie jedynie 5 walk, z których udało mu się zwyciężyć jedynie z Bagietą oraz Hejterem. Ponadto musiał uznać wyższość dużo słabszego Daro Lwa czy Wiejskiego Koksa.

Co więc typować w nadchodzącym starciu Szeli – Marcoń? Wydaje się, że pomimo problemów z ostatnimi rywalami, Szeliga nie powinien mieć większych problemów z pokonaniem rywala. Marcoń potrafi zrobić show, ale gdy przychodzi do samej walki, to bije na oślep i po dosłownie kilku minutach nie ma kompletnie sił. Dlatego też, biorąc pod uwagę umiejętności, ostatnie walki i kursy bukmacherskie, zdecyduję się obstawić wygraną Szeliego. Myślę, że powinien zrobić to przed czasem, bowiem rzadko kiedy w walkach obu freak fighterów oglądaliśmy walki do samego końca. A po więcej typów na FAME MMA 20 zapraszam na naszą stronę!

Szeli wygra przez KO, TKO lub DQ
Kurs: 1.60
Zagraj!

Szeli – Natan Marcoń, kursy bukmacherskie

Kursy bukmacherskie na tę walkę jasno wskazują, że faworytem jest Szeliga. Nie powinno to jednak nikogo dziwić, bowiem Marcoń do tej pory ani razu nie pokazał się jeszcze z dobrej strony w klatce Fame. Szeli natomiast nie tylko potrafi wyprowadzać ciosy, ale też przyjmować, więc stawianie go w roli faworyta jest jak najbardziej uzasadnione.

Kursy na zwycięzcę walki Szeli - Marcoń
Betclic
1.48
Szeli
2.35
Natan Marcoń
Zagraj!

Szeli – Natan Marcoń, kto wygra walkę?

Wydaje się, że każdy inny rezultat tej walki niż zwycięstwo Szeligi będzie tutaj niespodzianką. Marcoń w większości swoich pojedynków walczy bardzo chaotycznie i bez jakiejkolwiek techniki, co szybko powinien wykorzystać bardziej doświadczony Szeliga. Dlatego też to właśnie w nim widzę zwycięzcę tego starcia.

Szeli wygra walkę
Kurs: 1.48
Zagraj!
Fame MMA 20 baner Betlic

Szeli – Natan Marcoń, kursy na liczbę rundę

Choć Szeli z pewnością będzie miał dużą przewagę to można spodziewać się przynajmniej 2 rund w nadchodzącym pojedynku. Mianowicie walka będzie toczyła się w formule bokserskiej i z pewnością dużo trudniej będzie wyprowadzić Szeliemu kończący cios Marconiowi walcząc jedynie rękami.

Kursy na liczbę rund
Betclic
1.48
Powyżej 1.5 rund
2.33
Poniżej 1.5 rund
Zagraj!

Typy na Szeli – Natan Marcoń

Co jeszcze typować w walce Piotr Szeliga – Bandura? Zanim przejdę do konkretnego, drugiego typu, to warto przyjrzeć się temu, gdzie obstawiać galę Fame MMA 20. W końcu tylko w Betclic obstawisz zakład na opisywane starcie, a także każdą inną walkę tej gali. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta u tego operatora, a chciałbyś wnieść kupon, to warto zarejestrować się z kodem promocyjnym Betclic, dzięki czemu na start otrzymasz zakład bez ryzyka o wartości do 200 PLN. Oznacza to, że nawet jeśli podasz błędne typy na swoim premierowym kuponie, to nie pozostaniesz z niczym, a bukmacher odda Ci postawioną kwotę.

A co jeszcze obstawić? Tak jak wspomniałem, ze względu na to, że fighterzy powalczą na zasadach bokserskich, to można spodziewać się przynajmniej 2-rundowego widowiska. W końcu dużo trudniej będzie zawodnikowi MMA wyprowadzić cios kończący jedynie w stójce. Dlatego też obstawię over 1.5 rund.

Powyżej 1.5 rund
Kurs: 1.48
Zagraj!
  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze