Stars czy Golden Knights ostatnim uczestnikiem drugiej rundy play-off? NHL AKO 2.38!

Stars i Golden Knights

Niedzielnej nocy poznaliśmy kolejnego uczestnika drugiej rundy fazy play-off i dzięki temu zarobiliśmy 609 PLN na typowaniu awansu Bruins, Panthers i Oilers! Niecierpliwy terminarz sprawił, że dziś wieczorem już w drugiej rundzie pierwsze swoje spotkanie rozegrają New York Rangers i Carolina Hurricanes. Natomiast w nocy do siódmej rywalizacji w pierwszej rundzie przystąpią Dallas Stars i Vegas Golden Knights. Serdecznie zapraszam do analizy dwóch wcześniej wspominanych meczów!

New York Rangers – Carolina Hurricanes (stan rywalizacji 0-0): typy i kursy bukmacherskie (05.05.2024)

Kod promocyjny Goplusbet czeka na Ciebie! Tylko jedna drużyna przez pierwszą rundę przeszła suchą stopą i odprawiła rywala w czterech spotkaniach. Oczywiście mowa tutaj o nowojorczykach, którzy nie mieli żadnych problemów w swojej serii z Washington Capitals. Rangers do swojego ostatniego meczu podchodzili sześć dni, więc mieli bardzo dużo czasu, żeby przygotować game plan na drugą rundę. Nowojorczycy mogli się spodziewać, a nawet być pewni, że zagrają z Hurricanes, którzy oddali tylko jeden mecz Islanders i tam ani przez chwilę nie było blisko, że zobaczymy w drugiej rundzie starcie dwóch zespołów z Nowego Jorku, bo Islanders popełniali za dużo kluczowym błędów.

Rangers z Hurricanes już w tej kampanii stoczyli bój o pierwsze miejsce w Dywizji Metro i ostatecznie, to nowojorczycy zgarnęli pierwsze miejsce. Sezon zasadniczy przyniósł nam trzy bezpośrednie mecze tych ekip, w których dwa razy lepsi okazywali się Rangers, a tylko raz, choć wysoko zwyciężali Hurricanes. W swoich meczach w pierwszej rundzie ani jedni, ani drudzy nie byli zbyt aktywni, jeśli chodzi o walkę o krążek i należą do zespołów, które bardzo często lądowały na ławce kar.

Statystyki:

  • New York Rangers 18 razy w play-off lądowali na ławce kar
  • Carolina Hurricanes 16 razy w play-off lądowali na ławce kar

Co obstawić?

Kiedy w fazie zasadniczej spotykały się ze sobą oba zespoły, to same spotkania nie były mocno obfitujące w kary. Na start tej serii pójdę właśnie w stronę karnych minut, a raczej w kierunku ich małej ilości. Jestem zdania, że większość meczów może być mocno zamknięta i będzie obfitować w małą liczbę goli, a dużą zasługą tego będzie dyscyplina po obu stronach. Dlatego na początek idę w stronę poniżej ośmiu kar łącznie.

Poniżej 7,5 kar dwuminutowych
Kurs: 1.48
Zagraj!
grupa hokej zagranie

Dallas Stars – Vegas Golden Knights (stan rywalizacji 3-3): typy i kursy bukmacherskie (06.05.2024)

Doczekaliśmy się drugiej pary, której losy rozstrzygną się dopiero w siódmym starciu. Przez sześć meczów na nic okazał się patent Golden Knights na Stars, ale tak samo powrót do serii graczy z Dallas, bo i tak wszystko rozstrzygnie się na pełnym dystansie. W poprzedniej rywalizacji było czuć, że waga jest duża, bo pierwsze kary zobaczyliśmy dopiero w drugiej tercji, a na bramki musieliśmy czekać, aż do trzeciej tercji. Trudno szukać faworyta nadchodzącego spotkania, bo Golden Knights w Dallas wygrali dwa pierwsze mecze, więc wiedzą, jak grać w hali Stars, ale z drugiej strony, to gospodarze zwyciężyli w ostatnim starciu w Dallas.

Możemy domyślać się, że siódmy mecz nie będzie mocno odbiegał od szóstego spotkania, w którym jedno trafienie może przesądzić o wszystkim. W tej parze nie ma miejsca na brak dyscypliny, bo kary często kończyły utratą goli w osłabieniach, ponieważ w nich zarówno jedni, jak i drudzy spisują się mocno przeciętnie. Do nocnych zmagań tych zespołów jeszcze trochę zostało, więc przed tym może znajdziesz coś dla siebie w zakładce typy dnia.

Statystyki:

  • Dallas Stars lądowali na ławce kar w play-off 14 razy
  • Vegas Golden Knights na ławce kar w play-off lądowali 16 razy

Co obstawić?

Szóste spotkanie zmusiło obie ekipy do mocnej koncentracji i tego samego, spodziewam się w siódmej jeszcze ważniejszej rywalizacji. Gra w osłabieniach nie jest mocną stroną Stars i Golden Knights a żeby temu zapobiec, trzeba unikać kar. Ta sztuka udała się w poprzednim meczu, dzięki czemu gole padały tylko w pełnych zestawieniach. Moja propozycja dotyczy poniżej dwóch goli w przewagach łącznie. Typy NHL, które do tej pory graliśmy, są dostępne w specjalnej zakładce na naszej stronie.

Poniżej 1,5 goli w przewagach
Kurs: 1.61
Zagraj!
NHL Goplusbet

Foto. PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze