Spirit w starciu z Aurorą podczas BetBoom Dacha! Gramy kupon z kursem 2.32!

Zawodnicy Spirit podczas IEM Katowice

Kolejny dzień turnieju BetBoom Dacha, w którym zobaczymy dwa naprawdę ciekawe pojedynki. Rewalacja tier 2, czyli Aurora zmierzy się z najlepszą ekipą świata, a do tego zobaczymy debiut Degstera w barwach Heroic. MIBR to bardzo groźna drużyna, ale pytanie czy będą w stanie popsuć debiut bardzo utalentowanego snajpera?

STS kod promocyjny.

Spirit – Aurora

 

W tym spotkaniu chciałbym skupić się na dwóch graczach Aurory. Lack1 to dowodzący drużyny, który w ostatnim czasie dokłada także bardzo dobre statystyki indywidualne. W ciągu ostatnich trzech miesięcy zdobywa on 0.7 zabójstw na rundę, co jest bardzo dobrym wynikiem jak na dowodzącego. Trzeba jednak pamiętać, że nie zawsze tak było. Tak dobre statystyki wynikają głównie z formy Aurory i faktu, ze ciagle grai na zespoły tier 2. Kensi to rifler tej ekipy i jest jej trzecim najlepszym graczem pod względem zabójstw i do tego ma rating 1.22, czyli taki sam jak Deko czy R3salt. Znalazłem bardzo ciekawą statystykę dotyczącą obu omawianych tutaj graczy. Z racji, że Aurora większość spotkań wygrywa, to porażki są raczej rzadkością. W tym składzie przegrali zaledwie 7 spotkań i w 6 z nich Kensi zdobył więcej zabójstw lub tyle samo co Lack1. Jest to o tyle istotna statystyka, że Spirit prawdopodobnie poradzi sobie z ekipą Aurory. Mimo bardzo dobrej gry Aurory i tego, że mają w składzie sporo talentu, to myślę, że nie dadzą rady ekipie Spirit. Ciężko przewidzieć, czy Aurora ugra mapę, ale napewno powalczą. Dowodzący, ekipy słabszej, w takich spotkaniach zazwyczaj skupiają się bardziej na taktyce, niżeli na zabijaniu. Przykładowo w tym turnieju Nafany zagrał bardzo słabo na Mouz, mimo dwóch bardzo zaciętych map. Oczywiście jest to gracz, który nie wyróżniał się pod względem statystyk, ale ma średni rating 0.91 w ostatnich trzech miesiącach, a w spotkaniu z Mouz zrobił zaledwie 0.6. Myślę, że Lack1 będzie starał się wypracować sytuację kolegom z drużyny, a sam będzie grał bardziej agresywne zagrania, w nieco prostszy sposób niż to zazwyczaj było.
Przewidywane mapy:
Aurora ban Vertigo
Spirit ban Inferno
Aurora pick Mirage
Spirit pick Ancient
Aurora ban Anubis
Spirit ban Nuke
Anubis was left over

 

Typ: Kensi więcej zabójstw od Lack1. Myślę, że jest to typ warty uwagi. Kensi to bardzo utalentowany zawodnik, a Lack1 mimo dobrych statystyk ma więcej ograniczeń. Jako dowodzący nie dawał wielokrotnie dobrych statystyk, a jedynie forma Aurora udostępniła mu większe możliwości. W ostatnich latach osiągał rating poniżej 1 lub lekko powyżej 1.00.

Kupon gramy z bukmacherem STS, który ma w ofercie bardzo ciekawe zakłady, chociażby na zabójstwa zawodników podczas BetBoom Dacha. Sprawdź kod promocyjny sts i przekonaj się sam. Analizy z esportu znajdziesz w zakładce typy esport.

Kensi więcej zabójstw od Lack1
Kurs: 1.6
Zagraj!
baner grupa zagranie

Heroic – MIBR

 

Będzie to naprawdę ciekawe, bo MIBR jest w ostatnich tygodniach w bardzo dobrej formie, a do tego zobaczymy Degstera po roku przerwy. Jest to naprawdę utalentowany snajper, który powinien od razu zostać gwiazda zespołu. W tym meczu chciałbym się skupić na dwóch graczach Heroic, a konkretniej na Nertz Sjuush. Uważam, że przyjście takiego gracza jak Degster może trochę namieszać w zespole Heroic. Mimo że jest to zmiana jeden do jeden, bo przychodzi snajper za snajpera, to mamy tu do czynienia z innym typem gracza niż Nicodoz. Degster ma jeden z najwyższych ratingów świata, jeżeli chodzi o przebieg całej kariery. Ciągle dość młody zawodnik, który potrafi decydować o przebiegu gry. Wydaje mi się, że w Heroic mogą stworzyć podobny duet, jaki był w OG. Wtedy Flamez był najlepszym riflerem i razem z Degsterem starali się ciągnąć drużynę do zwycięstw. Co bardzo ciekawe Degster w wywiadzie powiedział, że miał zagrać jeszcze jeden turniej w OG, ale zrezygnował, po tym jak się dowiedział, że Flamez dołączy do Vitality. Wydaje mi się, że ta relacja snajper-rifler może być dla niego istotna, zarówno na serwerze, jak i poza nim. Sjuush w tym wszystkim wydaje mi się, powinien przejść na bardziej wspierające role i mieć jeszcze mniej okazji do zabijania czy tworzenia przewagi. Na ostatnich 5 spotkań podczas ESL Pro League, Nertz 3 razy zdobył więcej zabójstw, raz więcej zabójstw miał Sjuush i raz mieli dokładnie tyle samo. Degster bardzo dobrze się czuję jako gwiazda zespołu i to też może bardzo pomóc Nertzowi, który bardzo dobrze się spisywał, gdy Sunpayus był w formie. Do tego wszystkiego, Nertz spisuje się po prostu lepiej przeciwko zespołom z top 20, bo osiągnął on ratin 1.12 w ostatnich trzech miesiącach, przy 1.04 Sjuusha.
Przewidywane mapy:
MIBR ban Dust2
Heroic ban Inferno
MIBR pick Anubis
Heroic pick Nuke
MIBR ban Mirage
Heroic ban Ancient
Vertigo was left over

 

Typ: Nertz więcej zabójstw od Sjuush. Do tej pory najlepszy zawodnik ekipy Heroic i powinien zyskać na obecności Degstera. Sjuush statystycznie w poprzedniej ekipie Heroic był raczej czwartym graczem pod względem ratingu. Wydaje mi się, że tu będzie podobnie i skupi się bardziej na tworzeniu okazji kolegom. W 2024 Nertz zdobył rating 1.06 na turniejach LAN, a Sjuush zaledwie 0.93.

Analizy z innych dyscyplin znajdziesz w zakładce typy dnia.

Nertz więcej zabójstw od Sjuush
Kurs: 1.45
Zagraj!
Zdjęcie na kupon esport 15.05.2024

Fot.Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze