Sobotniej nocy będzie gorąco w Bostonie? NHL AKO 2.57!

Panthers Bruins walka na pięści

Piątkowa noc przyniosła profit! Sobotniej nocy czekają na nas kolejne dwie serie. Boston Bruins zmierzą się w trzecim meczu z Florida Panthers, a Vancouver Canucks drugi raz zagrają z Edmonton Oilers. Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych do sprawdzenia treści analizy i końcowych propozycji.

Boston Bruins – Florida Panthers (stan rywalizacji 1-1): typy i kursy bukmacherskie (11.05.2024)

Kod promocyjny Goplusbet czeka na Ciebie! Początek serii nie był udany dla Panthers, bo to Bruins zgarnęli pierwsze zwycięstwo i to na Florydzie. W drugiej rywalizacji na swoim postawili gracze z Florydy i pewnie doprowadzili do remisu. Teraz zmieniamy gospodarza i czekają na nas dwa spotkania w Bostonie. Stwierdzić, że w TD Garden w bezpośrednich starciach tych zespołów mamy do czynienia z mocno wyrównanymi meczami, to tak naprawdę nie powiedzieć nic. Na koniec poprzedniej fazy play-off dwa razy mieliśmy remis w regulaminowym czasie gry i Panthers przechylali szale na swoją stronę.

W obecnej kampanii dwa spotkania w Bostonie również kończyły się remisem po 60 minutach gry, ale w tym przypadku, to Bruins dwa razy mogli cieszyć się z wygranej. Ani gospodarze, ani goście nie są święci i tak naprawdę tylko w jednym starciu w fazie regularnej mieliśmy dość spokojną atmosferę pod względem kar, a szczególnie kar mniejszych. W pierwszej rywalizacji w tegorocznej fazie play-off szczególnie pod koniec spotkania robiło się gorąco. Drugie spotkanie w trzeciej tercji przyniosły nam bardzo napiętą atmosferę, a doskonale można skwitować, to karami za walkę na pięści Pastrnaka i Tkachuka. Jeżeli zawodnicy odpowiadający za zdobywanie goli biorą sprawy w swoje ręce, to musi być już bardzo gorąco.

Statystyki:

  • 1/2 razy w starciach play-off tych zespołów padło powyżej 6,5 kar mniejszych
  • Boston Bruins dostali 31 kar mniejszych w fazie play-off
  • Florida Panthers zapracowali sobie na 28 kar mniejszych w fazie play-off

Co obstawić?

Myślę, że w Bostonie może być sobotniej nocy gorąco. Bruins i Panthers są w czołówce pod względem kar dwuminutowych w tegorocznej fazie play-off. Moja propozycja pójdzie dokładnie w tym kierunku, a więc idę w stronę przynajmniej siedmiu kar mniejszych w trzeciej rywalizacji tej serii. Do nocnych zmagań tych zespołów jeszcze trochę zostało, więc przed tym może znajdziesz coś dla siebie w zakładce typy dnia.

Powyżej 6,5 kar dwuminutowych
Kurs: 1.43
Zagraj!
grupa hokej zagranie

Vancouver Canucks – Edmonton Oilers (stan rywalizacji 1-0): typy i kursy bukmacherskie (11.05.2024)

Po inauguracyjnym starciu w tej serii Canucks potwierdzili, że mają patent na Oilers w tym sezonie. Gospodarze wygrali piąty raz w tej kampanii z przyjezdnymi z Edmonton i do wyeliminowania McDavid i spółki pozostały im tylko i aż trzy kroki. Obok porażki w fazie zasadniczej siedmioma bramkami przegrana w pierwszym meczu play-off na pewno zapadnie w pamięć Oilers. Goście w pewnym momencie prowadzili już trzema golami, ale zawalili całkowicie trzecią tercję, w której Canucks zdobyli trzy trafienia i wyszarpali zwycięstwo. Typy NHL, które do tej pory graliśmy, są dostępne w specjalnej zakładce na naszej stronie.

Defensywa z Vancouver bardzo mocno wytrąciła auty z rąk Oilers w drugiej i trzeciej tercji. W pierwszych dwudziestu minutach Oilers oddali 10 celnych strzałów, a łącznie w dwóch następnych tercjach stać ich było na zaledwie 8 celnych prób. Pierwsze starcie nie było udane dla obu bramkarzy, ale raczej zobaczymy ich w drugich spotkaniach, bo kontuzjowany jest Demko, więc Silovsa może zastąpić DeSmith, ale pewnie jakieś wnioski większe zostaną wyciągnięte przed nachodzącym meczem. Natomiast Oilers dalej pozostają Oilers i bramkarze akurat w tym zespole często zawodzą.

Statystyki:

  • 2/7 razy w play-off Vancouver Canucks oddawali co najmniej cztery strzały celne mniej od rywala
  • 4/6 razy w play-off Edmonton Oilers oddawali co najmniej cztery strzały celne więcej od przeciwnika

Co obstawić?

Poprzednie starcie typowałem w kontekście celnych uderzeń. W nadchodzącym meczu pójdę w tę samą stronę, bo wszystko szło dobrze, ale Oilers za łatwo na początku zdobywali bramki. Teraz liczę, że golkiper Canucks postawi większy opór i Oilers będą musieli się bardziej napracować, żeby zdobyć gole. Handicap w stronę gości jest niższy niż poprzednio, więc tym bardziej próbuję w taki sposób.

Edmonton Oilers handicap celnych strzałów -1,5
Kurs: 1.80
Zagraj!
Goplusbet kupon nhl

Foto. PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze