Przemysław “Sequento” Skulski – Piotr Bomba: typy, kursy i zakłady bukmacherskie | 08.06.2024

Sławomir Peszko podczas konferencji Clout

Typy na Sequento – Piotr Bomba, Clout MMA 5. Jedną z ciekawszych walk na sobotniej gali Clout MMA będzie zestawienie Sequento z Piotrem Bombą! Starcie to powinno zagwarantować sporo fajerwerków i być jednym z lepszych do oglądania. Pod spodem znajdziecie analizę potencjalnego przebiegu tego starcia, a także poznacie typy na Sequento – Bomba. Zapraszam zatem do sprawdzenia szczegółów.

Baner Clout MMA 5 Fortuna

Chcesz obstawić galę Clout MMA 5? Ofertę zakładów znajdziesz tylko w Fortunie! Wykorzystaj nasz kod promocyjny Fortuna i zgarnij 20 PLN freebetu za rejestrację!

Sequento – Piotr Bomba, typy i przewidywania

Analizę rozpoczynam od pierwszego z zawodników, a więc Sequento, którego możecie kojarzyć między innymi z programu Warsaw Shore. 25-latek na swoim koncie ma już 2 stoczone pojedynki w organizacjach freak-fightowych. Przemysław w swoim debiucie na gali High League 5 przegrał z Andrzejem Gazdą. Z kolei podczas ostatniej edycji Clout MMA nasz bohater pokonał Lizaka i udanie zadebiutował w organizacji. Sequento nie dysponuje rewelacyjnymi warunkami fizycznymi, ani pokazał wybitnych umiejętności, chociaż niewątpliwie potrafi mocno uderzyć. W rywalizacji z Piotrem Bombą nie daje się mu jednak największych szans. Obaj panowie nie darzą się z resztą jakąś szczególną nienawiścią i w zasadzie nie ma między nimi złej krwi. Kto okaże się zatem lepszy w tym zestawieniu?

Nim typy na Sequento – Bomba, kilka słów o Piotrze, który w sobotę zadebiutuje w organizacji Clout MMA. Oczywiście nieco bardziej znany jest jego brat, a więc Paweł, śladami którego Piotr wstąpił do kontrowersyjnego świata freak-fightów. Jak to zwykle w przypadku nowicjuszy bywa, nie mamy obecnie większego pojęcia o samych umiejętnościach Bomby. Warto jednak powiedzieć, że sporty walki trenuje on od dawna i posiada naprawdę dobre warunki fizyczne. Powinien on ważyć około 5 kg więcej od Sequento, a także jest wyższy i ma lepszy zasięg ramion. W mojej opinii rywal w osobie Sequento jest do pokonania przez debiutanta i moje pierwsze typy na Clout MMA 5 dotyczyć będą właśnie wygranej Piotra Bomby! Taki zakład na ten moment zagracie po kursie 1.62 w Fortunie!

Piotr Bomba wygra
Kurs: 1.62
Zagraj!

Gdzie oglądać walkę Sequento – Piotr Bomba?

W tym miejscu podpowiem, gdzie właściwie oglądać walkę Sequento – Piotr Bomba. Podobnie jak w przypadku innych pojedynków Clout MMA 5, tak i to starcie będzie dostępne do obejrzenia tylko i wyłącznie w formie streamu online. Na oficjalnej stronie organizacji znajdziecie 2 dostępne pakiety, w ramach których będzie można zakupić PPV. Minimalna cena wynosi obecnie 39.99 PLN, natomiast za 5 PLN więcej otrzymać można dostęp do wszystkich walk Clout MMA 5 w jakości obrazu HD!

Sequento – Piotr Bomba, kursy bukmacherskie

Jeżeli chodzi o kursy bukmacherskie na omawiany pojedynek, to bukmacher Fortuna nieznacznie większe szanse na zwycięstwo daje debiutantowi! Mimo braku doświadczenia w oficjalnych pojedynkach Piotr wygląda na faceta, który potrafi się bić, a stresu na konferencjach nie było po nim widać! Po jego stronie stoją również nieco lepsze warunki fizyczne. Jeżeli chcecie poznać aktualne kursy bukmacherskie na Sequento – Bomba, to pod spodem odnajdziecie właśnie mnożniki na rezultat tego pojedynku:

Kursy na zwycięstwo

Fortuna
2.02
Sequento
1.62
P. Bomba
Zagraj!

Kto wygra walkę Sequento – Piotr Bomba?

Analizując starcia freak-fightowe zawsze staramy się odpowiedzieć na pytanie, kto wygra dany pojedynek, nawet jeżeli proponujemy nieco inne typy na starcie. W przypadku zestawienia Sequento – Bomba, przedstawiłem wyżej propozycję zakładu na wygraną debiutanta, a zatem nie będę się specjalnie powtarzał. Uważam, że Przemysław nie jest jednak zawodnikiem z najwyższej półki i w starciu z silnym Piotrem może nie mieć zbyt wiele do powiedzenia. Podpowiem zatem powtórnie, że w mojej opinii to Bomba wyjdzie zwycięsko z opisywanego starcia!

Piotr Bomba wygra
Kurs: 1.62
Zagraj!

baner grupa zagranie

Sequento – Piotr Bomba, kursy na sposób zakończenia walki

Bukmacher Fortuna przy okazji gali Clout MMA 5 zaproponował wiele ciekawych zdarzeń i kursów. I tak w ofercie znajdziemy chociażby kursy na sposób zakończenia walki Sequento – Piotr Bomba. Możemy zatem wybrać, czy naszym zdaniem starcie znajdzie finisz na kartach sędziowskich, czy też któryś z fighterów zwycięży przed czasem. Wielu kibiców MMA lubi grać na kuponach tego rodzaju zakłady, a kursy na podobne typy w kontekście starcia Sequento – Piotr Bomba prezentuję poniżej:

kursy na sposób zakończenia walki

Fortuna
1.80
walka zakończy się na punkty - NIE
1.80
walka zakończy się na punkty - TAK
Zagraj!

Typy na Sequento – Piotr Bomba

Jeżeli chodzi o nieco bardziej ryzykowne typy na Sequento – Piotr Bomba, to postawiłbym na zwycięstwo Bomby przed czasem! Co prawda nie mieliśmy dotychczas próbki umiejętności 38-latka, jednak trenuje on sporty walki od dłuższego czasu i śmiem twierdzić, że może posiadać naprawdę ciężkie ręce. Sequento w dwóch poprzednich starciach popełniał błędy w stójce i nie miał doskonałej defensywy. Sądzę, że jeśli Piotr trafi swojego rywala mocnym ciosem, to może szybko go podłączyć. Oczywiście nie jest to żaden pewnik, a jedynie moje przewidywania. Uważam jednak, że Sequento – Piotr Bomba typy na wygraną drugiego przed czasem są warte obstawienia za nieco niższą stawkę!

Piotr Bomba wygra przed czasem
Kurs: 2.75
Zagraj!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze