Rozpoczynamy Wimbledon! Witamy się damsko-męskim dubelkiem na początek rywalizacji!

Wimledon

fot. COLORSPORT / PRESSFOCUS

Dwa lata czekania aż w końcu wrócił! Drodzy państwo, rozpoczynamy 134. edycję rozgrywek tenisowych na trawiastych kortach. Od dzisiaj rusza WIMBLEDON! Jedyny taki turniej, który ma zdecydowanie największą aurę i otoczkę wśród wszystkich szlemów. Gra na trawie to przywilej, ale także umiejętność, którą nie każdy tenisista i tenisistka potrafią przyswoić. Na rozpoczęcie tego wspaniałego turnieju przygotowałem rozgrzewkowego dubelka, który jest połączeniem gry singlowej panów i gry singlowej pań. Co dokładnie Wam proponuje? Zobaczcie, co przygotowałem! Zachęcam także do sprawdzenia kodów promocyjnych przy rejestracji, jakie oferuje bukmacher, z którego dzisiaj korzystamy!

Kliknij link i załóż konto z kodem promocyjnym 724PLN, aby otrzymać:

500 PLN od depozytu + 150PLN bez ryzyka + 49 PLN na aplikację mobilną + 25 PLN Freebet

Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

OFERTA NIEAKTUALNA, KOD PROMOCYJNY JEST NIEAKTYWNY

100% do 500 zł od depozytu + 20 25zł freebet

standardowa oferta 500 PLN. z naszym kodem: 525 PLN

Kod rejestracyjny
574PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 500 zł
FREEBET: 25 zł
Kod promocyjny: 574PLN

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Mackenzie McDonald – Karek Khachanov

28.07.2021 r. – 13:30

Pierwsze starcie, jakie bierzemy pod uwagę w dzisiejszym kuponie, to starcie amerykańsko-rosyjskie. Z jednej strony siatki będziemy mogli oglądać zawodnika z USA, którym jest Mackenzie McDonald. Zawodnik, który musiał przechodzić kwalifikacje w tegorocznej edycji Wimbledonu. W eliminacjach do głównego turnieju rozegrał on trzy mecze, w których rozegrał aż 11 setów. Jest to bardzo duża ilość, która z pewnością kosztowała go wiele sił. W każdej z rund był on faworytek spotkania, jednak nie była to pełna dominacja z jego strony. Zawodnik z Ameryki nie posiada podstawowego elementu wprowadzenia gry, który mógłby konkretnie ustawiać jego pozycję ofensywną od samego początku. W pierwszej rundzie tegorocznych kwalifikacji spotkał się on z Belgiem, Coppejans. Rywal z Europy postawił się McDonaldowi głównie ze względu na swoją pozycję w wymianach. Obaj zawodnicy nie mieli znaczącej przewagi w meczu. Trzeci set opierał się głównie na własnych serwisach i sporej ilości błędów obu zawodników, którzy ewidentnie czuli poziom zmęczenia po długich dwóch setach. 2:1 w stosunku setowym wygrał Amerykanin, który w kolejnej rundzie spotkał się z reprezentantem Ukrainy, Marczenko. Ponownie trzy sety w pojedynku i rywalizacja na dużej ilości przełamań. Znacznie spadł poziom serwisu Amerykanina i jego mobilność na korcie, co jest podstawą jego gry ze względu na walory fizyczne. Ostatnia potyczka w kwalifikacjach to zmierzenie się z rodakiem Cressym i walka do upadłego. 5 setów i aż 48 gemów w meczu. McDonald gonił mecz z wyniku 0:2 i doświadczenie szlemowe przydało się w tym starciu znacznie. Ostatecznie w drabince głównej pojawi się Mackenzie i zmierzy się z Rosjaninem. Amerykanin miał także okazję brać udział w turnieju w Nottingham, do którego miał dwa podejścia. W pierwszym turnieju przegrał już w pierwszej rundzie, a w drugim tygodniu zmagań przegrał w półfinale. Jego gra nie jest stworzona do kortów trawiastych. Nie przekonał mnie w dotychczasowych turniejach i sądzę, że dzisiaj może powalczyć, ale nie na tyle, aby pokonać swojego rywala. 

Z drugiej strony mamy Karena Khachanova, który w tym roku na trawie wygrał tylko jeden pojedynek i stąd pewnie ustawione są kursy na jego osobę. Nie można jednak zapomnieć, że jest to zawodnik, który na Wimbledonie zawsze prezentuje się bardzo dobrze. Być może turnieje poprzedzające szlema miały tylko przypomnieć mu, jak powinno poruszać się po korcie i w jaki sposób piłka melduje się przy rakiecie po odbiciu. Khachanov z pewnością jest pewniejszym tenisistą przy własnym serwisie. Powinien tym aspektem dominować w grze i nie pozwolić na straty własnych podań, aby móc w pełni kontrolować spotkanie. Na przestrzeni trzech lat na wimbledońskich kortach przegrał tylko z Nadalem, Djokoviciem oraz Bautistą. Z pozostałymi rywalami wygrywał. Dzisiaj powinno być podobnie. Warto także zaznaczyć, że McDonald ma trudności z rywalami, którzy agresywniej wchodzą w punkty przy mocnym własnym podaniu. Takie posiada Karen i mam nadzieję, że otworzy mu to drogę do pokonania rywala z USA. 

Co obstawiać?

W tym pojedynku idę w stronę Rosjanina. Karen powinien dysponować znacznie większym przygotowaniem fizycznym, a do tego serwis powinien dać mu sporą przewagę przy własnym otwieraniu punktów. Dla mnie jest on po prostu lepszy i bardziej ograny z techniką, jaka potrzebna jest na tego rodzaju kortach. Gram na win Khachanova! Dzisiaj korzystamy z oferty Totolotka, gdzie opinie na temat tego bukmachera, przeczytać możecie w podlinkowanej stronie! 

grupa 39

Chcesz więcej typów? Dołącz do Grupy Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Karolina Pliskova – Tamara Zidansek

28.06.2021 r. – 16:00

Drugi typ na tym kuponie odnosi się do tenisistek, które znacząco różnią się w doświadczeniu prezentowanym na kortach trawiastych. Karolina jest starą wyjadaczką tych kortów i ciężko jest widzieć inną faworytkę spotkania niż postać Czeszki. Ma ona momenty bardzo wkurzające dla kibica i obserwatora, ponieważ czasami wygląda na korcie, jakby jej się nie chciało biegać do piłek i odpuszcza niektóre zagrania. Jednak jeżeli ma ona dzień i pełną koncentrację, to jest ona niesamowicie groźną zawodniczką przy własnym serwisie, który musi mieć wysoki procent skuteczności, jeżeli chce coś osiągnąć w tegorocznej rywalizacji. Czeszka jest także mocno nastawiona na drugi serwis rywalki, który mocno returnuje. Wiadomo, że jej warunki fizyczne nie predysponują jej do wielkich gonitw za piłkami, jednak to ona stara się zmieniać tempo rozgrywki i szybko wychodzić z sytuacji, gdzie jest spychana do defensywy. Karolina dwa lata z rzędu kończyła rywalizację na czwartej rundzie, gdzie była pokonywana przez rewelacyjną wtedy Kiki Bertens oraz rok później przez swoją rodaczkę, Muchovą. W tym roku na trawie jeszcze nie wygrała, jednak jej szanse na trawie zawsze wzrastają na Wimbledonie, gdzie podchodzi do tego turnieju z dużo większą motywacją. Ma ona ciekawą drabinkę, gdzie nie jest bez szans na wysoką lokatę. Mam nadzieję, że przekalkulowała to sobie ze swoim sztabem trenerskim i dzisiaj zobaczymy ją w potężnym gazie. 

Rywalka nie jest słaba i może kursy ułożyłyby się inaczej, jeżeli ten mecz rozgrywałby się na mączce. Zidansek jest półfinalistką tegorocznego Roland Garros, ale z grą na trawie ma bardzo mało do czynienia. W swojej karierze rozegrała tylko 8. meczów na tej nawierzchni i aż ciężko porównywać jej zmagania z kimś takim na trawie, jak jej dzisiejsza rywalka. Będzie to jej drugie pojawienie się w drabince głównej Wimbledonu, gdyż do tej pory tylko raz dostała taką szansę z rankingu WTA. Wcześniej nie potrafiła przejść kwalifikacji i nie brała udziału w turnieju głównym. Dzisiaj może szybko pożegnać się z wimbledońską trawą, gdyż Pliskova powinna zacząć od wysokiego C i w mgnieniu oka rozprawić się z Tamarą. Zidansek myślę, że miała już najlepszy moment w swoim sezonie i teraz już będzie tylko regres, gdyż pozostały tylko części w roku na trawie i kortach twardych. Nie są to jej najmocniejsze strony, dlatego w tym meczu gram przeciwko niej. 

Co obstawiać?

To spotkanie zdecydowałem się zagrać na Karolinę, gdyż patrząc na ogrom doświadczenia i umiejętności na kortach trawiastych, a do tego poziom ogrania i prezentowania swoich technik na tych kortach, to dzisiaj nie powinniśmy ujrzeć więcej niż dwa sety. Dlatego z mojej strony wychodzę z propozycją na zagranie winu Czeszki, która dominować powinna podczas własnego serwisu i w grze ofensywnej. Gramy więc win Karoliny Pliskovej! 

SPECJALNA PROMOCJA DLA CZYTELNIKÓW ZAGRANIE.COM – Totolotek zakład bez ryzyka do 250 PLN

 1. Użytkownik musi postawić swój pierwszy zakład w terminie nie dłuższym niż 5 dni od dokonania pierwszego depozytu.
 2. Użytkownik może zostać objęty ofertą „Zakład bez ryzyka” tylko jeden raz, oferta dotyczy wyłącznie pierwszego kuponu po dokonaniu pierwszego depozytu.
 3. Pierwszy kupon musi zostać zagrany (po dokonaniu weryfikacji, wpisaniu kodu “724PLN” i pierwszej wpłacie) za stawkę w kwocie odpowiadającej równowartości pierwszej wpłaty o wartości wynoszącej dokładnie 50 PLN lub 100 PLN lub 150 PLN, 200 PLN lub 250 PLN.
 4. W przypadku pierwszej wpłaty powyżej 250 PLN użytkownik może otrzymać zwrot w postaci maksymalnego kodu bonusowego na kwotę 250 PLN pod warunkiem, że kwota stawki pierwszego zakładu będzie równa kwocie pierwszego depozytu.
 5. Promocja obejmuje kupon pojedynczy lub AKO.
 6. W przypadku wygranej na konto gracza trafia wygrana.
 7. W przypadku przegranego zakładu, graczowi przysługuje zwrot stawki za ten zakład (do max. kwoty 250 PLN) w postaci kodu bonusowego w kwocie wynoszącej odpowiednio 50 PLN, 100 PLN lub 150 PLN, 200 PLN lub 250 PLN.
 8. Zwrot stawki w Promocji przyznawany jest wyłącznie w przypadku rozliczonego i przegranego zakładu spełniającego warunki promocji.
 9. Aby otrzymać zwrot w postaci bonusu użytkownik zobowiązany jest wysłać mail na adres pomoc@totolotek.pl w treści podając swój adres email użyty przy rejestracji konta, a w tytule maila „Zakład bez ryzyka – Zagranie”.
 10. Jeżeli zakład spełnia warunki promocji “Zakład bez ryzyka” otrzymasz kod bonusowy max. w ciągu 48 godz.
 11. Bonus podlega jednokrotnemu obrotowi po kursie 2.00 w terminie 30 dni od jego aktywacji.
 12. Do promocji nie kwalifikują się: zakłady systemowe, zakłady wypłacone poprzez Cashout, zakłady unieważnione i anulowane, zakłady które w wyniku rozliczenia posiadają choć jedno zdarzenie z kursem 1,00.
 13. Zakład objęty promocją musi zostać rozliczony jako przegrany najpóźniej do 11.07.2021 do godz. 23:59.

Dubel tenis 28.06.2021

Zapraszam także do sprawdzenia bonusów, jakie oferuje Totolotek, gdzie polecam zagrać kupon razem ze mną!

Zaloguj się aby dodawać komentarze