Rekordzista – Szuli: typy, kursy i zakłady | Gdzie oglądać?

Typy na walkę Rekordzista - Szuli

Rekordzista – Szuli: typy na walkę Clout MMA 3. W najbliższy piątek czeka nas ostatnia w tym roku kalendarzowym gala freakfightów w naszym kraju. W karcie walk nadchodzącego Clout znalazło się miejsce dla kilku naprawdę solidnych zawodników. Ciekawie zapowiada się starcie Sobierajskiego z Szulakowskim, którzy z pewnością dadzą świetne widowisko. Ale czego konkretnie spodziewać się po ich walce? Analizę i typy na Rekordzista – Szuli znajdziesz w poniższym tekście. Serdecznie zapraszam!

Chcesz obstawiać galę Clout MMA 3? Załóż konto w Fortunie – jedynego bukmachera, u którego możesz to zrobić!

Kliknij specjalny kod promocyjny ZAGRANIE i odbierz bonusy na start!

Baner pod Clout MMA 3

Rekordzista – Szuli, typy i przewidywania

Rekordzista to nowa twarz w świecie freakfightów. Do tej pory co prawda był związany ze światem sportu, jednak w klatce po raz pierwszy pojawił się on na High League 5, gdzie pokonał Kamila Hassana. Następnie – już podczas Clout okazał się lepszy od Piotra Pająka. Szulakowski natomiast ma za sobą naprawdę solidne starcia na największych galach MMA w naszym kraju – między innymi w KSW, gdzie toczył boje z Mateuszem Gamrotem czy Marianem Ziółkowskim. Jego rekord w MMA wynosi 11-6 i bez wątpienia nie raz udowodnił, że potrafi się bić. Dlatego też to właśnie on jest faworytem zbliżającego się pojedynku.

Zatem jakie typy na Rekordzista – Szuli warto rozważyć? Bez wątpienia będzie to niezwykle zacięty pojedynek. Obaj zawodnicy będą bowiem przygotowani kondycyjnie, a do tego zarówno Sobierajski, jak i Szulakowski potrafią przyjąć sporo ciosów, co tylko potwierdza jak bardzo są wytrzymali. Warto także zaznaczyć, że czeka nas potyczka na zasadach boksu, żeby Rekordzista miał nieco większe szanse w starciu z zawodowcem z dziedziny MMA. Dlatego też można spodziewać się pojedynku w pełnym wymiarze – w końcu dla obu będzie to nowość i trudno oczekiwać, aby Szuli tak wypunktował rywala, aby ten padł na deski. I dlatego obstawię, że walka zakończy się na punkty bądź przez techniczną decyzję.

Walka zakończy się na punkty lub przez techniczną decyzję
Kurs: 1.50
Zagraj!

Rekordzista – Szuli, kursy bukmacherskie

Kursy na ten pojedynek są stosunkowo wyrównane. I choć to Szulakowski od lat walczy w MMA, to w starciu bokserskim z Rekordzistą nie będzie miał łatwo. W końcu Sobierajski udowodnił już, że potrafi się bić, natomiast dla Szuliego boks nie jest główną dyscypliną, dlatego też i jemu będzie nieco trudniej. Nie powinno więc dziwić, że Fortuna oszacowała ich szanse na wygraną bardzo podobnie, bowiem najpewniej to sędziowie będą decydować o ostatecznym rezultacie.

Kursy na zwycięzcę walki Rekordzista - Szuli
Fortuna
2.13
Rekordzista
1.56
Szuli
Zagraj!

Kursy na liczbę rund

W piątkowej potyczce Szuliego z Rekordzistą bukmacherzy przewidują zacięte i długie starcie. W końcu najniższy kurs jest na over 1.5 czy 2.5 rund, co tylko podkreśla, jak wyrównanie zapowiada się nadchodząca, opisywana walka. Wydaje się, że pojedynek Sobierajski vs Szulakowski powinien potrwać pełen dystans i dlatego warto rozważyć wspomniany over rundowy.

Kursy na liczbę rund
Fortuna
1.37
Powyżej 2.5 rund
2.62
Poniżej 2.5 rund
Zagraj!

Rekordzista – Szuli, kto wygra walkę?

Fortuna co prawda w roli faworyta widzi Szulakowskiego, jednak nie oznacza to, że Rekordzista nie ma w tej potyczce szans. Mianowicie jest on niezwykle dobrze przygotowany fizycznie i z pewnością będzie chciał wykorzystać właśnie ten atut. Warto jednak pamiętać, że Szuli ma za sobą bogatą karierę zawodowca i to właśnie powinna być jego karta przetargowa – w końcu jak już wspomniałem – wygrał 11 z 17 pojedynków w karierze. I dlatego też zdecyduję się właśnie na jego wygraną.

Szuli wygra walkę
Kurs: 1.56
Zagraj!

Rekordzista – Szuli, gdzie oglądać?

Pojedynek Rekordzisty z Szulim będziesz mógł śledzić jedynie w sieci. Próżno szukać darmowych transmisji, bowiem dostęp do gali otrzymasz tylko po opłaceniu pay-per-view. A wtedy będziesz mógł śledzić to, ale i wszystkie inne starcia zbliżającego się Clout. A gdybyś chciał poznać typy na Clout MMA 3, to znajdziesz je standardowo na naszej witrynie.

Rekordzista – Szuli – transmisja i stream online

Tak naprawdę transmisja w TV ze starcia Rekordzista – Szuli nie będzie dostępna, z resztą tak samo nie należy spodziewać się żadnego innego pojedynku w telewizji. Oznacza to, że opisywane starcie będzie dostępne jedynie jako stream online. Mianowicie gale MMA, a już szczególnie te freakfightowe nie są transmitowane w otwartych kanałach telewizyjnych, a jedynie po wykupieniu PPV.

Typy na Rekordzista – Szuli

Skoro już wiesz co typować w walce Rekordzista – Szuli, to warto przyjrzeć się temu, gdzie obstawić piątkową galę. Jedynym bukmacherem posiadającym prawa do organizacji zakładów na Clout MMA 3 jest Fortuna, więc jeśli chciałbyś obstawić ten, czy inny pojedynek nadchodzącego wydarzenia, to musisz posiadać tam konto. A po rejestracji z kodem promocyjnym Fortuna, możesz liczyć także na freebet o wartości 20 PLN!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze