Clout MMA 3: typy, kursy i zakłady | Gdzie obstawiać Santa Clout?

Clout MMA 3 typy

Clout MMA 3: typy na galę. Po nieco ponad dwóch miesiącach z kolejną imprezą freakfightową przychodzi do nas Sławomir Peszko i Lexy Chaplin, a więc czas na świąteczną edycję Clout MMA! Karta walk tego wydarzenia zapowiada się niezwykle interesująco, a w klatce zobaczymy przede wszystkim byłych sportowców, jak Hajto, Wawrzyniak, Augustyn czy Bartman. Do tego czekają nas potyczki stałych bywalców freakowych gal, czyli Marcina Najmana czy Natana Marconia. Emocji zatem z pewnością nie zabraknie, a jeżeli chciałbyś poznać analizę i typy na Clout MMA 3, to serdecznie zapraszam do lektury!

Chcesz obstawiać galę Clout MMA 3? Załóż konto w Fortunie – jedynego bukmachera, u którego możesz to zrobić!

Kliknij specjalny kod promocyjny ZAGRANIE i odbierz bonusy na start do 2060 PLN!

Clout MMA 3 baner Fortuna

Clout MMA 3 typy bukmacherskie

Nadchodząca gala Clout MMA 3 z pewnością będzie równie emocjonująca i ciekawa, co poprzednie dwie imprezy. Wystarczy obserwować konferencje i wywiady, podczas których iskrzy pomiędzy większością zawodników. Bez wątpienia dla fanów piłki nożnej, ale i oczywiście freakfightów, niezwykle interesująco zapowiada się potyczka byłych piłkarzy pomiędzy Tomkiem Hajto a Kubą Wawrzyniakiem. Faworytem bukmacherów jest debiutujący Wawrzyniak, jednak czy uda mu się potwierdzić to w klatce?

Gianni ma za sobą już jedną walkę – podczas premierowej gali organizowanej przez Clout musiał on uznać wyższość Zbigniewa Bartmana, jednak mimo to pokazał się z naprawdę dobrej strony i mało kto spodziewał się, że stoczy tak równy bój z byłym siatkarzem. Zabrakło jednak siły i przygotowania fizycznego i tak naprawdę to był gwóźdź do trumny Tomasza Hajto. Dla drugiego z reprezentantów Polski w piłce nożnej będzie to debiutancka potyczka w oktagonie. Z pewnością jednak będzie on przygotowany kondycyjnie i nie powinien dać się zaskoczyć swojemu koledze po fachu. Tym samym spodziewam się dość zachowawczego początku i długiego rozpoznania, bowiem każda kolejna minuta powinna przybliżyć Wawrzyniaka do zwycięstwa. Dlatego też myślę, że main-event potrwa dłużej niż 1.5 rund.

Clout MMA 3

Na którą walkę czekasz najbardziej?
HAJTO VS WAWRZYNIAK 24%
NAJMAN VS CIOS 24%
BARTMAN VS AUGUSTYN 12%
MARIANNA SCHREIBER VS NAJLEPSZA POLSKA DZIENNIKARKA 39%
33+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • HAJTO VS WAWRZYNIAK
  • NAJMAN VS CIOS
  • BARTMAN VS AUGUSTYN
  • MARIANNA SCHREIBER VS NAJLEPSZA POLSKA DZIENNIKARKA

Ciekawie wygląda również starcie pomiędzy Denisem Załęckim a Patrykiem Masiakiem. I choć kursy bukmacherskie na Clout MMA 3 jasno wskazują, że faworytem jest Wielki Bu, to Bad Boy powinien powalczyć o dobry rezultat. Po przyjrzeniu się ich ostatnim pojedynkom wydaje się jednak, że nie należy spodziewać się długiej i wyczerpującej potyczki. Mianowicie obaj mają spore problemy z kondycją i moim zdaniem bardzo prawdopodobny jest under 1.5 rund. W końcu każdy z 3 dotychczasowych pojedynków Wielkiego Bu kończył się właśnie takim zdarzeniem, z resztą dokładnie tak samo było w 7 z 10 jak dotąd stoczonych walk Załęckiego. A jeśli chciałbyś poznać także inne typy dnia – czy to ze sportów walki, czy chociażby piłki nożnej – to znajdziesz je na naszej stronie internetowej!

Kursy bukmacherskie na Clout MMA 3

Skoro za nami pierwsze szczegóły i typym na Clout MMA 3, to warto przyjrzeć się bliżej kursom na wszystkie zbliżające się walki. Tak naprawdę to one są jednym z najważniejszych aspektów dla graczy – w końcu im wyższe bukmacher przygotuje kursy, tym Twoja ewentualna wygrana będzie wyższa. Dlatego też poniżej znajdziesz szczegółowe informacje na temat kursów na Clout MMA 3. Oto one:

Kursy na walki podczas Clout MMA 3
Fortuna
1.30
Mavs/Świstak
2.92
Banersky/Antena
Zagraj!
Fortuna
1.60
Siwy
2.06
Vasyl
Zagraj!
Fortuna
1.37
Schreiber
2.62
Najlepsza polska dziennikarka
Zagraj!
Fortuna
2.15
Rekordzista
1.55
Szuli
Zagraj!
Fortuna
2.92
Bartman
1.30
Augustyn
Zagraj!
Fortuna
2.62
Bad Boy
1.37
Wielki Bu
Zagraj!
Fortuna
1.04
Bad Boy
6.69
Natan Marcoń
Zagraj!
Fortuna
1.70
Najman
1.90
Cios
Zagraj!
Fortuna
2.15
Hajto
1.55
Wawrzyniak
Zagraj!

Gdzie obstawiać Clout MMA 3?

Już na starcie warto zaznaczyć, że prawa do organizacji zakładów na Clout MMA 3 posiada w naszym kraju tylko jeden bukmacher. Od kilku już lat w naszym kraju federacje freakfightowe podpisują “umowy na wyłączność” z poszczególnymi operatorami zakładów i tak też jest w tym przypadku. Oznacza to, że obstawianie Clout MMA 3 możliwe jest tylko w jednym miejscu, jednak jest to jeden z najlepiej rozwiniętych buków w naszym kraju. O którego z nich chodzi?

Bukmacher i oferta na Clout MMA 3

Chyba nie powinno dziwić, że to właśnie Fortuna jest bukmacherem, który oferuje zakłady na Clout MMA 3. W końcu operator ten posiada świetnie rozwiniętą zakładkę ze sportami walki, dlatego też to właśnie temu bukmacherowi należy przyjrzeć się przed typowaniem zbliżającej się gali organizowanej przez Sławomira Peszko i Lexy Chaplin, bowiem tylko tam będzie ona dostępna dla graczy. Oznacza to, że jeśli chcesz obstawić nadchodzącą imprezę, to musisz posiadać konto u opisywanego bukmachera. Jeżeli jednak jeszcze go nie posiadasz, to wystarczy przejść przez rejestrację z kodem promocyjnym Fortuna. Dzięki niemu odblokujesz dostęp do oferty specjalnej, który aktualnie – przez dosłownie 3 dni – wynosi 20 PLN, a także specjalnych bonusów bukmacherskich i to zarówno dla nowych, jak i stałych graczy. A co konkretnie trzeba zrobić, aby je otrzymać? Oto instrukcja krok po kroku:

  1. Załóż konto w Fortunie z kodem ZAGRANIE. Link do aktywacji promocji na Clout MMA 3
  2. Zaloguj się na swój profil gracza
  3. Wejdź w sekcję “Bonusy” i aktywuj przyznane 20 PLN w formie punktu FKP
  4. Możesz obstawić je jednorazowo lub rozbić na kilka zakładów
Clout MMA 3 baner Fortuna

Typy na Clout MMA 3

Czas na konkrety i typy na Clout MMA 3. Jak już wspomniałem, w klatce zobaczymy wielu znanych sportowców, którzy z pewnością dadzą niezłe show. Poza walką wieczoru pomiędzy Tomaszem Hajto a Jakubem Wawrzyniakiem zobaczymy kolejne starcie Najman vs Cios czy Bad Boy vs Natan Marcoń. Jakie typy na Clout MMA 3 warto więc rozważyć?

Walka wieczoru Clout MMA 3, Tomasz Hajto – Jakub Wawrzyniak

Tak jak wspomniałem, w walce wieczoru zmierzą się ze sobą byli piłkarze. Hajto ma za sobą jedną walkę z Clout MMA 1, kiedy to musiał uznać wyższość Zbigniewa Bartmana już w 2. rundzie pojedynku. Zestawienie go z Jakubem Wawrzyniakiem z pewnością było sporym zaskoczeniem, bowiem mało kto spodziewał się w ogóle byłego lewego obrońcy w klatce. Mimo to według bukmacherów to właśnie on jest faworytem tego starcia. W końcu jest ponad 10 lat młodszy od swojego rywala, a umiejętności z pewnością mają bardzo zbliżone. I biorąc pod uwagę możliwości, a także jedyną jak dotąd walkę Gianniego, zdecyduję się obstawić, że walka nie zakończy się na punkty lub przez techniczną decyzję.

Walka zakończy się na punkty lub przez techniczną decyzję: NIE
Kurs: 1.50
Zagraj!

Marcin Najman – Adrian Cios

Bez wątpienia emocji nie zabraknie w starciu jednego z najbardziej rozpoznawalnych freakfighterów w naszym kraju, czyli Marcina Najmana i Adriana Ciosa, który jest mocno skonfliktowany z El Testosteronem. Kursy bukmacherskie na ten pojedynek są niezwykle wyrównane i tak naprawdę wszystko zależy od dyspozycji dnia obu zawodników. Dla starszego z zawodników będzie to już 21 pojedynek w MMA, a jego bilans wynosi 7-13. Jeżeli chodzi o piątkowe starcie, to Najman z pewnością będzie chciał zakończyć pojedynek jednym ciosem i to jak najszybciej, bowiem im dłużej trwają jego pojedynki, tym jego szanse na zwycięstwo diametralnie spadają. Jeśli więc El Testosteron trafi, to powinien znokautować swojego rywala.

Adrian Cios natomiast odbił się od Prime MMA, przegrywając wszystkie 3 stoczone walki, jednak w Clout wygrał obydwa dotychczasowe starcia – w tym jedną z Najmanem. Teraz – pomimo że nie jest murowanym faworytem – to również powinien wyjść zwycięsko. W końcu jest dużo mniejszy i jak sam zapowiada – wie co zrobić, aby Najman po raz kolejny przegrał. I dlatego też, biorąc pod uwagę wiek, formę i kondycję, a także ich poprzednie starcie – obstawię wygraną Ciosa.

Cios wygra walkę
Kurs: 1.90
Zagraj!

Zbigniew Bartman – Błażej Augustyn

Kolejny pojedynek, któremu warto się przyjrzeć stoczą ze sobą były piłkarz i siatkarz. Obaj mają także za sobą po jednym starciu w klatce Clout – Bartman pokonał bowiem Tomasza Hajto, natomiast Augustyn wygrał z Dominika Pudzianowskiego. Czego więc można spodziewać się po starciu tych niepokonanych jak dotąd freakfigterów?

Bartman z pewnością przeważa nad swoim rywalem warunkami fizycznymi. W końcu mierzy on blisko 2 metry i jest prawie 10 centymetrów wyższy od swojego rywala. Były siatkarz pokazał się także podczas swojego pierwszego starcia z bardzo dobrej strony – był bardzo wszechstronny i nie bał się wchodzić z serią ciosów w dużo starszego Hajto. Augustyn natomiast wygrał z faworyzowanym Pudzianowskim przez decyzję sędziów, choć dołączył do karty walk tuż przed rozpoczęciem gali. Z pewnością więc należy spodziewać się zaciętego i wyrównanego starcia – w końcu obaj udowodnili już w klatce, że potrafią się bić i są naprawdę wytrzymali. Dlatego też obstawię, że walka zakończy się na punkty lub przez techniczną decyzję.

Walka zakończy się na punkty lub przez techniczną decyzję
Kurs: 1.80
Zagraj!

Marianna Schreiber – Najlepsza polska dziennikarka

Przed nami także jedno starcie kobiet, w którym zobaczymy debiutującą Mariannę Schreiber, a także Monika Laskowska, czyli “Najlepsza polska dziennikarka”. Na jej koncie znajduje się już jedno zwycięstwo – pokonała bowiem Nikitę i to już w 2. rundzie. Czego więc można spodziewać się po bezpośrednim pojedynku Schreiber i Laskowskiej?

Tak naprawdę trudno jest oszacować przebieg nadchodzącej walki pań. W końcu dla Schreiber będzie to pierwszy występ w klatce, a dla Najlepszej polskiej dziennikarki – drugie. Pierwsza z zawodniczek szumnie zapowiada swoje zwycięstwo, pokazując tym samym w social mediach swoje przygotowania. Laskowska w swoim debiucie nie miała wymagającej przeciwniczki, pokonując broniącą się tylko Nikitę. Teraz wydaje się, że walka powinna być bardziej zacięta. Trudno spodziewać się szybkiego czy kończącego ciosu na początku walki i dlatego też obstawię powyżej 2.5 rund.

Powyżej 2.5 rund
Kurs: 1.70
Zagraj!

Clout MMA 3: najważniejsze informacje

Tak jak więc wspomniałem nieco wyżej – podczas piątkowego Clout MMA 3 będzie się działo. W końcu do klatki wejdą doświadczeni freakfighterzy, jak Bóg Estetyki, Bad Boy czy Marcin Najman. Do tego zobaczymy walki debiutantów – Jakuba Wawrzyniaka w main evencie czy Marianny Schreiber. Łącznie w akcji zobaczymy ponad 20 zawodników i zawodniczek, którzy z pewnością dadzą świetne widowisko, dlatego żaden fan freakowych gal nie może ominąć tego wydarzenia!

Kiedy i gdzie odbędzie się Clout MMA 3?

Nadchodząca, gala Santa Clout odbędzie się w piątek, 29. grudnia. Na miejsce wydarzenia włodarze wybrali Studio Polsat 1600, mieszczące się w Warszawie. Oczywiście możesz obejrzeć to wydarzenie na żywo, bowiem do dyspozycji kibiców jest około 1000 miejsc. Start imprezy zaplanowano natomiast na 20:00, kiedy to odbędzie się pierwszy pojedynek, natomiast main event powinien rozpocząć się w okolicach północy. Jeżeli natomiast nie możesz zobaczyć gali Clout MMA 3 na żywo, to pozostaje wykupienie PPV, dzięki któremu otrzymasz pełny dostęp do wszystkich pojedynków live!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze