Radomiak – Widzew Łódź: typy, kursy, zakłady | 21.05.2023

Julian Shehu, Mateusz Cichocki

Typy Radomiak – Widzew Łódź. 21 maja 2023 o godzinie 15:00 dojdzie do starcia Radomiaka z Widzewem Łódź, które rozegrane zostanie w ramach 33. kolejki Ekstraklasy. Przeczytaj zapowiedź tego pojedynku i zobacz warte uwagi typy bukmacherskie, a także skorzystaj z zakładu bez ryzyka w forBET.

tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie
Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:
pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Radomiak – Widzew Łódź, typy i przewidywania

Starcie pomiędzy Radomiakiem a Widzewem to rywalizacja drużyn, które zapewniły już sobie utrzymanie w Ekstraklasie, więc pozostałe mecze mogą rozegrać na przysłowiowym luzie i bez ciśnienia, które towarzyszy walce o realizację sportowych celów. Zarówno Radomiak, jak i Widzew mają w swoim dorobku tyle samo punktów i sąsiadują ze sobą w tabeli, zajmując odpowiednio 11. i 10. miejsce. W ciut lepszej formie zdaje się być jednak zespół gospodarzy, który na dystansie pięciu ostatnich meczów zdobył siedem oczek, podczas gdy Widzew w analogicznym okresie zanotował cztery porażki i zwycięstwo 1-0 z ostatnią w tabeli Miedzią Legnica. Czy prezentowana aktualnie forma przez oba zespoły będzie miała odzwierciedlenie w wyniku tego meczu? Propozycje typów na Radomiak – Widzew znajdziesz w dalszej części tekstu.

Kto według bukmacherów będzie faworytem tego pojedynku? Dostępne kursy na typy 1X2 pokazują, że najszybciej należy spodziewać się tutaj wygranej Radomiaka. Gra na strony jest jednak dość ryzykowna, ponieważ oba zespoły nie mają już o co walczyć, a na dystansie dotychczas rozegranych starć wypracowały identyczny dorobek punktowy. Zarówno Radomiak, jak i Widzew ostatnio nie generują wysokich wyników w swoich meczach, więc dobrym typem może być under 2,5 gola, na który kurs w forBET wynosi 1,79. Szanse na powodzenie takiego typu potwierdzają jak choćby wypunktowane niżej statystyki, a także spis ostatnich meczów, który dostępny jest nieco niżej. Sprawdź ponadto, jakie bonusy możesz uzyskać, wykorzystując kody promocyjne u bukmacherów.

poniżej 2,5 gola
Kurs: 1,79
Zagraj!

Ekstraklasa: 33. kolejka

Kto wygra?
Radomiak 33%
padnie remis 17%
Widzew Łódź 50%
6+ Głosy
Oddaj swój głos:
 • Radomiak
 • padnie remis
 • Widzew Łódź

Promocje i bonusy na mecz Radomiak – Widzew Łódź

Jesteś nowym graczem, który dopiero rozpoczyna swoją przygodę z obstawianiem zakładów bukmacherskich? Sprawdź zakład bez ryzyka do 1200 PLN, który otrzymasz na start od forBET! Załóż konto z naszym kodem, zagraj pierwszy kupon i odbierz zwrot, gdy typy okażą się nietrafione! Jakie są szczegóły tej oferty? Oto one:

 1. Kliknij link https://www.zagranie.com/goto/forbet
 2. Zarejestruj się z kodem ZAGRANIE
 3. Dokonaj depozytu
 4. Zagraj pierwszy kupon
 5. Nie trafiłeś typów! Nie szkodzi! Otrzymasz zwrot całej stawki!
 6. Maksymalny możliwy zwrot wynosi aż 1200 PLN!
 7. Zwrot ma formę bonusu
 8. Przyznany bonus wymaga 1-krotnego obrotu w kuponie na minimum 3 typy, a kurs każdego z nich musi wynosić przynajmniej 1,30

Radomiak – Widzew Łódź – statystyki

 • Radomiak wygrał 2 z 10 ostatnich meczów w lidze
 • Widzew zwyciężył 1 z 11 poprzednich starć w Ekstraklasie
 • 6 z 8 poprzednich meczów ligowych meczów Radomiaka to rezultaty under 2,5 gola
 • 7 z 10 ostatnich starć Widzewa w lidze kończyło się underem 2,5 gola
 • Radomiak nie przegrał z Widzewem od 4 meczów
 • 3 poprzednie starcia bezpośrednie to wyniki BTTS

Radomiak – Widzew Łódź – ostanie wyniki i mecze

Radomiak – Widzew Łódź, kursy bukmacherskie

Kursy na BTTS (obie drużyny strzelą gola)

Kursy na BTTS w meczu Radomiak - Widzew Łódź
forBet
Tak
1,80
Nie
1,90
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Przewidywane składy Radomiak – Widzew Łódź

 • Radomiak: Kobylak – Abramowicz, Cichocki, Rossi, Jakubik – Alves, Donis, Machado, Castaneda, Semedo – Sarimento
 • Widzew Łódź: Ravas – Milos, Żyro, Szota, Stępiński, Zieliński – Kun, Hanousek, Pawłowski, Terpiłowski – Sanchez
Grupa Zagranie

Typy bukmacherskie Radomiak – Widzew Łódź, co jeszcze możesz obstawić?

Gdzie warto obstawić typy na Radomiak – Widzew Łódź? Warto w tym celu skorzystać z oferty bukmachera forBET, który oprócz szerokiej oferty zakładów, ma także wysokie kursy bukmacherskie. Jeśli chciałbyś zagrać typ, którego kurs jest na tyle duży, że pasowałby do kuponu SOLO, warto nieco bardziej zaryzykować i do proponowanego wyżej typu dodać tzw. podpórkę na Radomiaka. Jeśli trzeba byłoby wskazać faworyta tego pojedynku, to byłby on nim raczej zespół z Radomia, a to z uwagi na fakt, że w ostatnim czasie jest w lepszej formie, a ponadto grać będzie na własnym stadionie. Takie połączenie typów w forBET zagrasz po kursie 2,27, który raczej dobrze odzwierciedla ewentualne ryzyko porażki. Życzę powodzenia i samych trafnych typowań!

Radomiak nie przegra i poniżej 2,5 gola
Kurs: 2,27
Zagraj!

Obrazek w tle: fot. Adam Starszynski / PressFocus

1200 zł bez ryzyka (zwrot na konto bonusowe) + 100% do 2080 zł od 2. depozytu + 30 dni bez podatku! PROMOCJA NA EURO 2024: 2000 PLN od depozytu + faza grupowa bez podatku

FAQ

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze