Przegląd kursów bukmacherskich na sobotnie mecze PL + Totolotek opinie

W końcu wróciła! Premier League zdążyła uraczyć nas jednym meczem, który odbył się wczoraj wieczorem, a od pół godzin o pierwsze punkty w sezonie walczą zawodnicy Newcastle oraz Tottenhamu. Z racji tego, że o godzinie 16:00 swoje zmagania rozpocznie osiem następnych ekip, a o 18:30 walkę o wysokie miejsce w tabeli stoczą Wolves i Everton, to przygotowaliśmy dla Was zestawienie kursów Totolotka i opinie do meczu. Jak prezentują się przeliczniki według najstarszej firmy udzielającej zakłady wzajemne?

Totolotek opinie – przeczytaj recenzję legalnego bukmachera

Bornemouth vs Cardiff (g. 16:00) – Totolotek opinie

Przegląd oferty we wszystkich przypadkach wyglądać będzie tak samo, bo przyjrzymy się kursom rynków głównych. Kto w tym meczu wypada lepiej według „Totolotek opinie”?

Wygrana Bournemouth: 1.85
Remis: 3.40
Wygrana Cardiff: 4.10

Wygrana Bournemouth lub remis: 1.20
Wygrana Cardiff lub remis: 1.86

Sprawa jest jasna, ponieważ według Totolotka faworytem tego meczu nie są Walijczycy. Wygrana beniaminka to najwyższy kurs w zestawieniu i to wcale nie dziwi.

Fulham – Crystal Palace (g. 16:00) – Totolotek opinie

Drugi mecz o godzinie 16:00 i po raz kolejny do walki o ligowe punkty staje beniaminek. Która z londyńskich drużyn wypada lepiej według Totolotek opinie?

Wygrana Fulham: 2.35
Remis: 3.25
Wygrana Crystal Palace: 2.85

Wygrana Fulham lub remis: 1.36
Wygrana Crystal Palace lub remis: 1.52

Spotkanie na remis, przynajmniej w mojej opinii. Totolotek opinie przewiduje, że w meczu minimalnym faworytem będzie Fulham, jednak kursy na wszystkie zdarzenia są bardzo zbliżone.

Huddersfield – Chelsea (g. 16:00) – Totolotek opinie

Mecz drużyn, które z poprzedniego sezonu mogły wycisnąć nieco więcej. Totolotek opinie, czyli kursy na to spotkanie prezentują się następująco:

Wygrana Huddersfield: 5.50
Remis: 3.80
Wygrana Chelsea: 1.55

Wygrana Huddersfield lub remis: 2.25
Wygrana Chelsea lub remis: 1.10

Pierwszy tak wyraźny faworyt i nie ma co się dziwić, bo zarówno kibice, jak i sami piłkarze celują w mistrzostwo lub przynajmniej w TOP4.

Watford – Brtigton (g. 16:00) – Totolotek opinie

Pierwszy mecz, w którym zalecałbym podpórkę, czyli wygraną jednej z drużyn lub remis, bo takie zdarzenia Totolotek oczywiście oferuje. Jakie są przeliczniki na te zdarzenia?

Wygrana Watfordu: 2.25
Remis: 3.05
Wygrana Brighton: 3.20

Wygrana Watfordu lub remis: 1.29
Wygrana Brighton lub remis: 1.56

Faworyt? Zdaniem Totolotek opinie Watford, jednak trzeba pamiętać, że Mewy nie są skreślone już przed meczem.

Wolverhampton – Everton (g. 18:30) – Totolotek opinie

Trzeci i ostatni beniaminek tego sezonu Premier League. Tym bardziej wart uwagi, że Wolves poczynili sporo ciekawych ruchów transferowych. Tym samym nie dziwi fakt, że to właśnie ta drużyna jest faworytem w tym meczu. Sprawdźmy kursy w Totolotku!

Wygrana Wolverhampton: 2.25
Remis: 3.15
Wygrana Evertonu: 3.15

Totolotek opinie
Totolotek opinie: oferta rynków głównych do meczu Wolves – Everton


Wygrana Wolverhampton lub remis
: 1.31
Wygrana Evertonu lub remis: 1.58

Wygrana z podpórką w tym przypadku jest po niskim kursie, który nie nadaje się na kupon single, jednak jest to chyba najlepsza opcja, bo w meczu taki jak ten, czyli dwóch drużyn, które nie wiadomo jak zagrają, może wydarzyć się wszystko.