Prime MMA 6 gdzie oglądać? Gdzie kupić PPV? Transmisja TV i online

Prime MMA 6 gdzie oglądać

Prime MMA 6: gdzie oglądać galę i kto oferuje stream online? W sobotni wieczór odbędzie się kolejna gala freakfightów w naszym kraju. Tym razem chodzi o federację Prime, którą po raz ostatni można było zobaczyć w lipcu. Teraz, po ponad 3 miesiącach wracają z naprawdę solidną kartą walk. A jeżeli chciałbyś zobaczyć tę imprezę, ale nie wiesz gdzie oglądać Prime MMA 6, to potrzebne informacje znajdziesz w poniższym tekście. Serdecznie zapraszam!

Fortuna zakłady bez ryzyka

Gdzie oglądać Prime MMA 6?

Tak jak w przypadku każdej poprzedniej gali tej federacji, ale i innych freakfightowych imprez – próżno szukać transmisji Prime MMA 6 w telewizji. W końcu od dłuższego już czasu żaden kanał sportowych nie posiada praw do pokazywania tego typu gal, a jedyną opcją, aby zobaczyć to wydarzenie jest wykupienie pay-per-view, czyli dostępu do gali po wniesieniu opłaty. Oczywiście po zakupie możesz obejrzeć Prime MMA 6 na każdym, dowolnie wybranym przez siebie urządzeniu – może to być zarówno TV, komputer czy nawet smartfon, bowiem potrzebny jest wyłącznie dostęp do internetu.

Data, miejsce i godzina Prime MMA 6

Nadchodząca gala Prime MMA 6 odbędzie się w sobotę, 21 października. Start imprezy zaplanowano na 20:00, a pierwszej walki należy spodziewać się kwadrans później. Włodarze na miejsce gali wybrali Arenę Toruń, która pomieści kilka tysięcy osób, więc można spodziewać się gorącego dopingu kibiców. A będzie co oglądać, bowiem do walki ruszy kilkudziesięciu fighterów, wśród których należy wyróżnić Pawła Tyburskiego, Don Kasjo, Jacka Murańskiego czy Rafała Jackiewicza i Szuliego. Ponadto na fanów czeka starcie 2 vs 2, i pojedynek pań pomiędzy Patrycją Izydorczyk a Aleksandrą Daniel. Można być więc pewnym, że nadchodząca gala Prime przyniesie mnóstwo emocji. Gdybyś natomiast chciał poznać typy na Prime MMA 6, to znajdziesz je standardowo na naszej stronie internetowej.

Prime MMA 6 PPV

Tak jak już wspomniałem – Prime MMA 6 zobaczysz jedynie po wykupieniu PPV. To naprawdę konkretna opcja, bowiem nie trzeba wykupować pakietu dostępu do jakiejkolwiek platformy streamingowej czy stacji telewizyjnej. Wystarczy opłacić należną kwotę ustaloną przez federację, a w zamian po kilku minutach otrzymasz prawa do transmisji Prime MMA 6, na którym czeka na Ciebie 11 pojedynków z walką wieczoru pomiędzy Don Kasjo a Księżniczką.

Gdzie kupić PPV na Prime MMA 6?

Zatem gdzie kupić PPV na Prime MMA 6? Wystarczy wejść na stronę internetową federacji i tam już na wejściu zobaczysz, co należy zrobić. Po pierwsze musisz posiadać konto użytkownika, czyli jeśli jesteś tam pierwszy raz, to wystarczy przejść przez rejestrację. Następnie pozostaje opłacić pakiet dostępu i czekać na link potwierdzający. A więcej informacji na temat tego jak oglądać Prime MMA znajdziesz na naszej witrynie.

Ile kosztuje PPV na Prime 6

A skoro już wiesz gdzie kupić PPV, to czas dowiedzieć się ile kosztuje dostęp do Prime 6. Cena na szczęście nie jest wygórowana, bowiem najdroższy pakiet kosztuje niecałe 40 PLN, więc jak na PPV, to wydaje się naprawdę niezłą kwotą i oczywiście możliwą do opłacenia. Warto przejść jednak do konkretów, czyli wspomnianych już dwóch pakietów, które można wykupić w celu obejrzenia sobotniej gali. Czym one się różnią i ile kosztują?

Pierwszy, podstawowy pakiet kosztuje dokładnie 34.99 PLN. W tej opcji otrzymasz oczywiście dostęp do całej gali i wszystkich pojedynków Prime Show MMA 6. Poza tym możesz liczyć na transmisje w jakości HD 720p, a dodatkowo – po zakończeniu gali będziesz miał dostęp do całej imprezy przez kolejne 24 godziny. Naprawdę nieźle wygląda jednak pakiet Premium, za który należy zapłacić 5 PLN zatem dokładnie cena tej opcji wynosi 39.99 PLN. Tutaj jednak poza lepszą jakością, czyli FULL HD 1080p będziesz mógł odtworzyć tę galę przez kolejne 7 dni od zakończenia gali. Na koniec warto wspomnieć, że galę można obstawiać wyłącznie w Fortunie, więc jeśli chciałbyś wnieść zakład na Prime MMA 6, to musisz posiadać konto u tego bukmachera. Jeśli takowego nie masz, to wystarczy przejść przez rejestrację z kodem promocyjnym Fortuna, a w zamian otrzymasz dostęp do trzech zakładów bez ryzyka o łącznej wartości nawet 600 PLN!

Fortuna zakłady bez ryzyka

Prime Show MMA 6 transmisja na żywo

Jak już podałem wyżej, transmisja Prime MMA 6 na żywo będzie możliwa jedynie po wykupieniu pakietu dostępu do PPV ze strony tej federacji. Tak naprawdę jest co oglądać, bowiem czeka nas kilka naprawdę solidnych pojedynków, jak chociażby starcie Szuliego z Jackiewiczem czy Księżniczki z Don Kasjo. Dlatego też warto rozważyć wykupienie chociażby podstawowego dostępu do gali, który przypomnę – kosztuje 34.99 PLN.

Prime MMA 6 w TV i online

Zatem podsumowując – Prime MMA 6 w TV nie będzie dostępne. Jedyną opcją jest stream online, jednak mogą na niego liczyć jedynie osoby, które wykupiły pakiet dostępu do gali na stronie primemma.tv. Oznacza to, że żadna stacja telewizyjna czy tym bardziej internetowa nie ma możliwości pokazywania całej gali, więc jeżeli jesteś fanem walki freakfighterów, to warto rozważyć opcję przygotowaną przez federację za pośrednictwem PPV.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze