Pora poznać kwalifikantów turnieju szlemowego! Q US Open z kursem 2,80!

Elisabeth Mandlik na serwisie 25.08.2023

Wczoraj nie zostały dokończone wszystkie spotkania na kortach w Nowym Jorku ze względu na mecz i kilka meczów II rundy kwalifikacji przełożone zostały na dzisiaj. Jednak zawodnikom i zawodniczkom, którzy zdążyli przed deszczem, pozostał tylko jeden mecz, aby być pewnymi udziału w drabince głównej US Open. Wczoraj udało nam się trafić wygrane niefaworyzowanych tenisistów, a dzisiaj przygotowałem kupon triple w połączeniu ATP i WTA. Serdecznie zapraszam do sprawdzenia, co proponuję!

tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

300 zł od depozytu + 500 zł zakład bez ryzyka + 130 zł freebety

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 300 zł

BEZ RYZYKA: 500 zł

FREEBET PO WPŁACIE: 100 zł

FREEBET Z KODEM: 30 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Elizabeth Mandlik vs Na-Lae Han: typy i kursy bukmacherskie (25.08.2023 r.)

Zacznijmy od spotkania, które rozegrane zostanie w ramach rywalizacji WTA, gdzie w III rundzie znalazły się; Elizabeth Mandlik oraz Na-Lae Han. Zawodniczki z USA i Korei, który nie tak dawno temu, bo w kwalifikacjach do imprezy WTA1000 w Montrealu, spotkały się po raz pierwszy w zawodowym tourze. Wtedy lepsza okazała się Amerykanka, po dosyć zakręconym meczu i po rozegraniu trzech setów. Po raz kolejny jest ona faworytką do wygrania pojedynku z Koreanką z Południa, przy czym mecz będzie o znacznie większej randze, bo w grę wchodzi awans do turnieju szlemowego. Dla Elizabeth może być to kolejny udział w turnieju szlemowym, gdyż tylko Wimbledon nie jest dla niej szczęśliwy i tylko na trawie nie udało jej się załapać do drabinki głównej. W poprzednim roku na kortach w Nowym Jorku znalazła się w II rundzie, a w Australian Open oraz Roland Garros zagrała po jednym meczu. Z pewnością doświadczenie w meczach na takim poziomie stoi po jej stronie, a na dodatek gra przed własną publicznością. Jej rywalka jest już dosyć wiekowa i bez większych sukcesów w rywalizacji singlowej. Jej przygoda zazwyczaj kończy się w kwalifikacjach, jeżeli mówimy o turniejach szlemowych i tylko raz, bo w 2020 roku, udało jej się awansować do drabinki głównej. Sądzę, że rywalki, jakie miały do tej pory, to równy poziom tenisa, ewentualnie wyższy może prezentowała Ana Bodnar, która przegrała z reprezentantką USA w dwóch setach. Czy własne ściany będą wsparciem dla Elizabeth i uda jej się zakwalifikować do drabinki głównej po raz kolejny? Wszystkie nasze propozycje na US Open, odnajdziesz na stronie Typy Tenis – Zagranie na korcie!

ELIZABETH MANDLIK VS NA-LAE HAN

Kto wygra mecz?
Elizabeth Mandlik 100%
Na-Lae Han 0%
4+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Elizabeth Mandlik
  • Na-Lae Han

 

Statystyki:

Mecze bezpośrednie:

Montreal kwalifikacje 2023 – 2:1 Elizabeth Mandlik (0:6, 6:1, 6:2) twarda

Bilans meczów w tym sezonie po Wimbledonie na kortach twardych:

Elizabeth Mandlik:

Waszyngton kwalifikacje: przegrana z: Katie Boulter – 0:2 (5:7, 3:6)

Montreal kwalifikacje: wygrana z: Na-Lae Han – 2:1 (0:6, 6:1, 6:2); przegrana z: Lesia Tsurenko – 0:2 (4:6, 2:6)

Stanford Challenger: przegrana z: Marino Bassols – 1:2 (7:6, 4:6, 6:7)

US Open kwalifikacje: wygrana z: Amandine Hesse – 2:0 (6:3, 6:4); Anna Bondar – 2:0 (6:3, 7:6)

Na-Lae Han:

ITF W60: wygrana z: Saki Imamura – 2:0 (6:1, 6:2); Ayano Shimizu – 2:0 (6:0, 6:1); przegrana z: Eudice Chong – 1:2 (5:7, 6:4, 2:6)

Montreal kwalifikacje: przegrana z: Elizabeth Mandlik – 1:2 (6:0, 1:6, 2:6)

Stanford Challenger kwalifikacje: przegrana z: Dalayna Hewitt – 0:2 (2:6, 3:6)

US Open kwalifikacje: wygrana z: Victoria Jimenez Kasintseva – 2:0 (6:3, 6:3); Lucrezia Stefanini – 2:1 (6:4, 5:7, 7:6)

Co obstawiać?

W tym meczu uważam, że wymienione czynniki zewnętrzne, które będą towarzyszyć Amerykance, zdecydowanie powinny jej pomóc i powinna ona uporać się z Koreanką. Dodatkowo nie uważam, a żeby doszło do powtórki z Montrealu, gdzie panie tak licznie łamały swoje podanie i patrząc po tym, jak przygotowana na grze z własnego podania jest reprezentantka USA, to właśnie dzisiaj widzę w niej faworytkę i częstsze utrzymywanie się przy własnym serwisie. Stawiam na wygraną Elizabeth Mandlik! W przypadku tego meczu, skorzystam z oferty, która dostępna jest u naszego dzisiejszego bukmachera! Warto założyć tam konto z kodem promocyjnym GO+Bet od Zagranie!

Elizabeth Mandlik wygra
Kurs: 1,46
Zagraj!

Thiago Tirante vs Dominic Sticker: typy i kursy bukmacherskie (25.08.2023 r.)

Drugim meczem, który mnie zainteresował w ramach gry w III rundzie kwalifikacji do US Open, jest starcie argentyńsko-szwajcarskie, którego bohaterami będą Thiago Tirante oraz Dominic Sticker. Argentyńczyk jest tenisistą, który znacznie lepiej czuje się na kortach ziemnych, a w tym roku rzadko pokazywał się nam na hardach. Co prawda jego dwa poprzednie mecze w eliminacjach były dosyć dobre, ale porównując sobie jego występy z zawodnikami z wyższego poziomu, np. w rywalizacji w Los Cabos, gdzie dostał mocną naukę od Alexa De Minaura, to może się okazać, że jego przygotowanie na twarde nawierzchnie nie jest jeszcze wystarczające. Szybko odpadł także w Stanford, gdzie w Challengerze także znacznie lepszy okazał się od niego hardowiec z Japonii, Sho Shimabukuro. Dzisiaj zmierzy się z zawodnikiem, którego wyeliminował w rywalizacji do turnieju szlemowego, ale na kortach ziemnych, tak więc z Dominiciem Stickerem ze Szwajcarii. Jest on znacznie lepiej przygotowany do gry na hardach, jeżeli weźmiemy pod uwagę jego rodzaj gry serwisowe. Znacznie większy atut podania stoi właśnie po stronie Szwajcara, który na dodatek jest leworęcznym graczem, co dla mniej doświadczonych zawodników często staje się problematyczne, gdyż przez chwilę zapomnienia zaczynają grać na forehand. Sądzę, że kursy wystawione przez bukmacherów mają swoje uzasadnienie, gdyż faworytem do wygrania jest Sticker. Jego wczorajszy mecz był bardzo bliski i po raz kolejny mierzył się na długości trzech setów. Czy dzisiaj w końcu mecz z jego udziałem w kwalifikacjach zajmie mniej niż 3 sety? Wszystkie najważniejsze propozycje dnia, znajdziesz na stronie Zagranie w zakładce TypyDnia!

Statystyki:

Mecze bezpośrednie:

Roland Garros kwalifikacje 2023 – 2:1 Thiago Tirante (6:3, 1:6, 6:1) ziemna

Bilans meczów w tym sezonie po Wimbledonie na kortach twardych:

Thiago Tirante:

Los Cabos: wygrana z: Gonzalo Lama – 2:0 (7:6, 6:2); przegrana z: Alex De Minaur – 0:2 (2:6, 1:6)

Stanford Challenger: przegrana z: Sho Shimabukuro – 0:2 (1:6, 3:6)

US Open kwalifikacje: wygrana z: Luca Nardi – 2:0 (6:4, 6:4); Brandon Holt – 2:0 (7:6, 6:3)

Dominic Sticker:

Winnipeg Challenger: przegrana z: Christian Harrison – 0:2 (5:7, 1:6)

US Open kwalifikacje: wygrana z: Alexis Galarneau – 2:1 (3:6, 6:2, 6:0); Pablo Llmas Ruiz – 2:1 (6:7, 6:4, 7:6)

Co obstawiać?

To może być bardzo ciekawy mecz, gdyż oglądając wczoraj obu zawodników, powinno być to bliskie spotkanie. Tirante gra dosyć dobrze na hardach w tych kwalifikacjach, jak na zawodnika typowo mączkowego, a Sticker już dwukrotnie odwrócił losy meczu, grając do końca i rozpędzając się na własnym podaniu. Jestem zdania, że dzisiaj może nieco szybciej złapać ten rytm i przy utrzymywaniu swojego silnego podania i grą lewą ręką, może zaskoczyć Argentyńczyka. Stawiam na wygraną Dominica Stickera! 

Dominic Sticker wygra
Kurs: 1,49
Zagraj!

Taro Daniel vs Francisco Comasana: typy i kursy bukmacherskie (25.08.2023 r.)

Ostatni mecz na naszym kuponie triple to starcie Japończyka, Taro Daniela. który bardzo dobrze znany jest szerszemu gronu odbiorców światowego tenisa, gdyż nie raz pojawiał się już w turniejach szlemowych, a także na imprezach większej rangi. W tym roku nie ma on najlepszego czasu i gra zdecydowanie poniżej stawianych wobec niego oczekiwań. Musi przechodzić przez kwalifikacje i wydaje się, że drabinka zaoszczędziła mu nerwów i mocniejszego przygotowania, gdyż ma bardzo przyjemną drogę, aby ponownie pojawić się wśród najlepszych zawodników szlemowych. Jego rywalem będzie typowy zawodnik mączki, a więc Argentyńczyk, Francisco Comasana, którego na kortach twardych poznajemy dopiero podczas tych kwalifikacji. Znacznie lepiej czuje się on na kortach ziemnych, co widać po jego występach w tym roku, jak i w poprzednich sezonach. Dużo turniejów Challengerowych z dosyć dobrymi rezultatami, które w tym sezonie zagwarantowały mu możliwość udziału w kwalifikacjach. Bez wątpienia jest zawodnikiem dobrym na antuce, który czasami może namieszać w szykach wyżej postawionych zawodników, ale czy jego dyspozycja jest odpowiednia na hardy? Do tej pory wygrał z dwoma zawodnikami także bardziej predysponowanymi na mączkę, którzy byli od niego znacznie starsi i nie posiadają już tak dużej motoryki na korcie. Wydaje się, że prawdziwy sprawdzian dopiero przed nim, ale Taro Daniel nawet bez formy, powinien okazać się lepszym zawodnikiem od niego. Czy tak właśnie będzie? 

Statystyki:

Mecze bezpośrednie:

brak meczów bezpośrednich

Bilans meczów w tym sezonie po Wimbledonie na kortach twardych:

Taro Daniel:

Waszyngton: przegrana z: Thanasi Kokkinakis – 1:2 (6:2, 4:6, 4:6)

Toronto kwalifikacje: wygrana z: Dane Sweeny – 2:0 (7:6, 7:5); Corentin Moutet – 2:0 (7:6, 6:2)

Toronto: wygrana z: Adrian Mannarino – 2:0 (7:6, 6:4); przegrana z: Milos Raonic – 0:2 (4:6, 3:6)

US Open kwalifikacje: wygrana z: Sumit Nagal – 2:0 (6:3, 7:5); Seong Chan Hong – 2:1 (6:2, 4:6, 6:1)

Francisco Comasana:

US Open kwalifikacje: wygrana z: Jozef Kovalik – 2:0 (6:4, 6:4); Federico Gaio – 2:1 (6:3, 5:7, 6:1)

Co obstawiać?

Ostatni mecz potraktuję jako dobitkę kursu, gdyż drabinka, jaka została wylosowana w tych kwalifikacjach dla Japończyka, jest naprawdę bardzo przyjemna, nawet jeżeli nie ma on teraz najlepszego momentu w karierze. Z pewnością doświadczenie i umiejętności gry na hardach sprzyjają właśnie jemu, a kursy wydają się adekwatne do tego, że będzie dzisiaj po prostu lepszy. Moim zdaniem awans do drabinki głównej przypadnie zawodnikowi z Japonii! 

Taro Daniel wygra
Kurs: 1,29
Zagraj!

Kupon-triple-tenis-gobet-25.08.2023

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze