Polska – Kanada: kursy, TYPY i zapowiedź ✅ 1.08.2021 Siatkówka na IO 2020

Reprezentacja Polski dziś w nocy zakończy zmagania w fazie grupowej Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Rywalem będzie drużyna Kanady, która w tej chwili znajduje się na trzecim miejscu w grupie i jest jednym z objawień tego turnieju. Dość nieoczekiwanie pokonali Irańczyków 3:0 i to może przyczynić się do braku awansu do  1/4 finału tej drużyny. Nie będzie łatwo, ale pora, by #gangłysego zaczął grać jak na mistrzów świata przystało. Zapraszam do przeglądu typów i kursów oraz analizę spotkania Polska – Kanada. Graj z STS i sięgaj po bonusy!

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

600 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania

standardowa oferta to 660 zł, a z naszym kodem zgarniasz 760 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 600 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Polska – Kanada: kursy bukmacherskie, TYPY i zakłady

Polska – Kanada: zapowiedź i analiza meczu siatkówki na Igrzyskach

Po czterech kolejkach prowadzimy w grupie i mimo niezbyt dobrej gry wygrywamy mecze – to jest najważniejsze, bo gra w ćwierćfinale Igrzysk Olimpijskich jest już pewna. Mamy nadzieję, że nasi siatkarze w najlepszej formie będą właśnie na ćwierćfinał, który może wprowadzić nas do strefy medalowej i zakończy klątwę ćwierćfinałów igrzysk, bo cztery poprzednie imprezy kończyliśmy właśnie na tym etapie zmagań.

mateusz bieniek typy bukmacherskie polska kanada tokio 2020
fot. Ding Ting

Polska – Kanada: kursy bukmacherskie

W STS możemy liczyć nie tylko na klasyczne rynki w siatkarskich typach, ale możemy znaleźć kursy na linie punktowe drużyn i zawodników. Wszystkie kursy faworyzują Polaków, ale nie jest to zaskakujące, w końcu jesteśmy aktualnymi mistrzami świata oraz liderem grupy w turnieju olimpijskim.

Polska – Kanada kursy na wygraną w meczu

Bez wątpienia to Polacy są faworytem tego spotkania, nie tylko patrząc na kursy, ale i na wyniki w tych igrzyskach. Typy na wygraną Polski mają kurs zaledwie 1,10, z kolei przy typach na wygraną Kanady widzimy kurs 7,10. Nawet wygrana z handicapem setowym Polaków nie ma zbyt atrakcyjnego kursu, bo zaledwie 1,22 i raczej poszukiwanie odpowiednich typów i kursów odbędzie się na innych rynkach.

Kursy na wygraną w meczu Polska - Kanada

Kursy na wygraną w meczu Polska - Kanada

STS
1,10
Polska wygra mecz
Odwiedź STS
STS
1,22
Polska -1,5 seta
Odwiedź STS
STS
7,10
Kanada wygra mecz
Odwiedź STS

Polska – Kanada kursy na liczbę setów

Bukmacherzy nie są do końca przekonani, wystawiając kursy na liczbę setów, czy drużyna Vitala Heynena jest w stanie wygrać to spotkanie w trzech setach. Patrząc na te kursy szanse są pół na pół – 1.80 na 3 sety, a na więcej niż 3,5 seta 1,81. Jeśli ktoś bardzo wierzy w naszą kadrę i postawi swoje zakłady na szybką wygraną Polaków, to może liczyć na najwyższy kurs podczas tych igrzysk na takie zdarzenie.

Kursy na liczbę setów w meczu Polska - Kanada

STS
1,80
mniej niż 3,5 seta
Zagraj!
PZBuk
1,81
powyżej 3,5 seta
Zagraj!

Zakłady specjalne na mecz Polska – Kanada

Wśród wielu standardowych typów na siatkówkę możemy znaleźć także zakłady specjalne m.in na handicap punktowy sumujący wszystkie zdobyte punkty w meczu. Kanadyjczycy sprawili już sporo kłopotów innym ekipom, bo niespodziewanie wygrali 3:0 z Iranem, doprowadzili do tiebreaka z Włochami, więc i powoli rozkręcającym się Polakom może być trudno o wygraną. Sądzę, że podopieczni Glenna Hoaga będą również grać na równym poziomie z naszymi siatkarzami. Zakład na handicap na poziomie +15,5 punktu na korzyść Kanady wydaje się być realnym końcowym rezultatem. Kurs na to zdarzenie to 1,78 i sądzę, że taki typ może być atakowany.

zakłady specjalne polska kanada siatkówka sts

Polska – Kanada: typy bukmacherskie

W tym spotkaniu postawimy na zakłady indywidualne. STS wystawił ciekawe kursy na linie punktowe poszczególnych zawodników. W naszej drużynie mamy trzy pewne punkty, które są gwarancją sporej liczby punktów, a są to Wilfredo Leon, Bartosz Kurek oraz Mateusz Bieniek. I właśnie na więcej niż 8,5 punktu tego ostatniego dziś kierujemy swoje typy. Bieniu ma pełen wachlarz możliwości – ataki z środka, blok, bardzo mocna zagrywka. Fabian Drzyzga często w trudnych momentach sięga właśnie po atak z środka, a nasz środkowy w tym turnieju jest w każdym meczu na poziomie 10 punktów i na tle stosunkowo niewysokiej ekipy Kanady może być często wykorzystywany. Kurs na ten zakład wynosi 1,80 i przy takiej eksploatacji naszego środkowego typ wygląda na przysłowiowego pewniaczka.

polska kanada siatkówka io tokio typy bukmacherskie mateusz bieniek

Zakłady bukmacherskie na Polska – Kanada

Zakłady bukmacherskie na mecz Polska – Kanada możecie postawić w STS, a u tego bukmachera rejestrując się z kodem ZAGRANIE otrzymacie specjalny pakiet powitalny, na który składają się: 100% do 1200 zł od depozytu + 234 zł bez ryzyka + 30 zł freebet

Kadry Polski i Kanady na Igrzyska Olimpijskie

Polska: Piotr Nowakowski, Łukasz Kaczmarek, Bartosz Kurek, Wilfredo León, Fabian Drzyzga, Grzegorz Łomacz, Michał Kubiak, Aleksander Śliwka, Jakub Kochanowski, Kamil Semeniuk, Paweł Zatorski, Mateusz Bieniek

Kanada: Tyler Sanders, John Gordon Perrin, Steven Marshall, Nicholas Hoag, Stephen Timothy Maar, Jay Blankenau, Ryan Joseph Sclater, Lucas Van Berkel, Sharone Vernon-Evans, Graham Vigrass, Blair Cameron Bann, Arthur Szwarc

FAQ

fot. Rafal Oleksiewicz

Zaloguj się aby dodawać komentarze