Połączenie dwóch lig przyniesie czwarty profit z rzędu? THL+NHL AKO 2.35!

Gracze JKH i GKS-u

Kolejna noc na plus, co oznacza, że obecna seria trafiony kuponów wynosi trzy! Dziś łączę Tauron Hokej Ligę z National Hockey League i szukam czwartego profitu z rzędu. Na początek wybierzemy się do Jastrzębia-Zdroju, w którym dojdzie do czwartej rywalizacji pomiędzy miejscowymi JKH a GKS-em Katowice. W nocy wybierzemy się do Dallas, gdzie Stars podejmą Pittsburgh Penguins. Zapraszam wszystkich zainteresowanych do sprawdzenia treści analizy i końcowych propozycji.

JKH Jastrzębie – GKS Katowice (stan serii 1-2): typy i kursy bukmacherskie (22.03.2024)

Kod promocyjny Goplusbet czeka na Ciebie! Za nami już po trzy półfinałowe spotkania i dopiero na dzisiejsze czwarte starcie postanowiłem przygotować swoje przemyślenia. Wracając do starć ćwierćfinałowych, to w nich zgodnie jastrzębianie i katowiczanie zakończyli granie po sześciu spotkaniach. Pierwsze dwa mecze półfinałowe odbyły się w Katowicach i na starcie JKH wypracował sobie fajną zaliczkę, bo zwyciężył w pierwszej batalii i choć dzień później przegrał, to wracał do siebie z wykonanym planem minimum. Gospodarze dzisiejszego spotkania nie mogli cieszyć się długo z uprzywilejowanej pozycji, ponieważ wczoraj przegrali pierwsze domowe starcie i na ten moment katowiczanie prowadzą w serii.

W przypadku dzisiejszej przegranej gospodarze postawią się pod ścianą, bo będą musieli udać się do Katowic i tam walczyć o powrót do rywalizacji. Jednak za nim to nastąpi, trzeba rozegrać czwarte spotkanie, w którym jastrzębianie będą mogli wyrównać stan serii. W tej parze wszystko może być możliwe, wystarczy cofnąć się do poprzedniego sezonu, gdzie do wyłonienia lepszej ekipy potrzebowaliśmy rozegrać pełen dystans siedmiu meczów. W Katowicach zarówno jedni jak i drudzy trafiali do siatki po razie w przewagach, natomiast wczoraj w starciu, w którym padło najwięcej goli nie oglądaliśmy żadnego trafienia w power play.

Statystyki:

  • JKH Jastrzębie w play-off zdobył trzy gole w przewagach
  • GKS Katowice w play-off zdobył trzy trafienia w przewagach
  • W trzech bezpośrednich meczach tych ekip w play-off nie padło więcej niż jedno trafienie w power play

Co obstawić?

Bardzo niewdzięczne są czwarte spotkania, bo w nich bardzo dużo może się pozmieniać przed piątym graniem. Gospodarze muszą gonić i wyrównać stan rywalizacji, natomiast goście będą chcieli wygrać drugi raz w Jastrzębiu i u siebie zamknąć temat i awansować do finału. JKH musi być bardzo uważne dziś i myślę, że za tym pójdzie duża dyscyplina i brak bezsensownych kar. Nie mam pewności, jaką taktykę podejmą katowiczanie, ale idę w stronę maksymalnie jednego trafienia w power play. Typy PHL, które do tej pory graliśmy, są dostępne w specjalnej zakładce na naszej stronie.

Poniżej 1,5 bramki w przewagach
Kurs: 1.57
Zagraj!
grupa hokej zagranie

Dallas Stars – Pittsburgh Penguins: typy i kursy bukmacherskie (23.03.2024)

Goście na ten moment mają dwa rozegrane mniej spotkania od Red Wings, którzy zajmują ostatnie miejsce dające prawo gry w play-off. Jeśli pomyślnie Penguins odrobią zaległości, to ich strata będzie wynosić pięć punktów. Taka przewaga wydaje się być możliwa do odrobienia, ale w przypadku ekipy z Pittsburgh nie ma punktu zaczepienia, który dawałby nadzieję na ich udział w play-off, bo w Penguins mało co się zgadza. Goście zjawią się w Dallas z bagażem sześciu porażek z rzędu, a taka seria, jak na kogoś, kto ma się bić o play-off, po prostu są nie do zaakceptowania. Do nocnych zmagań tych zespołów jeszcze trochę zostało, więc przed tym może znajdziesz coś dla siebie w zakładce typy dnia.

Gospodarze cały czas mogą marzyć o podwójnej koronie, zwłaszcza że w nocy potknęli się Jets i ta porażka może mieć znaczenie w walce o wygranie Dywizji Centralnej. Jeśli chodzi o Konferencje Zachodnią, to w nocy wygrali Canucks, więc w przypadku wygranej sobotniej nocy nie uda się zmniejszyć strat. Stars z Penguins spotkali się w tym sezonie raz. W październiku doszło do starcia w Pittsburghu i tam bez większych problemów górą byli hokeiści z Dallas. Gospodarze są drugą najlepszą ofensywę na cały zachodzie, więc obronę i golkipera gości czeka spore wyzwanie, żeby powstrzymać ofensywnych graczy Stars.

Statystyki:

  • Dallas Stars wygrali u siebie dwa ostatnie spotkania
  • Pittsburgh Penguins przegrali sześć ostatnich wyjazdowych meczów

Co obstawić?

Goście ani przez chwilę nie byli w formie, która pozwalała im realnie marzyć o walce w play-off. Trudno znaleźć punkt zaczepienia, żeby można byłoby myśleć, że jest jeszcze szansa wygrywać seriami. Za chwilę kończymy sezon zasadniczy, więc czasu na pomyłki już nie ma. Rywal sobotniej nocy z najwyższej półki i mający jeszcze o co grać, dlatego idę w stronę Stars i ich zwycięstwa z uwzględnieniem ewentualnej dogrywki czy serii najazdów.

Dallas Stars końcowe zwycięstwo
Kurs: 1.50
Zagraj!
Kupon goplusbet 22.03.2024

Foto. PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze