Polacy wygrają w hitowych meczach LEC? Gramy AKO 2.20!

Za nami już dwa tygodnie zmagań w League of Legends European Championship i po tym czasie z całą pewnością możemy wyciągnąć pewne wnioski na temat formy poszczególnych ekip. Dzisiaj czekają nas hitowe starcia, w tym rywalizacja G2 Esports z fnatic, którą można śmiało porównać do El Clasico. Z oferty STS wybrałem ciekawe propozycje i gramy o 193 PLN!

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

600 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania

standardowa oferta to 660 zł, a z naszym kodem zgarniasz 760 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 600 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Team Vitality – Rogue: typy, kursy i zapowiedź meczu (29.01.2022)

W sobotę na koniec dnia dostaniemy dwa hitowe spotkania. W pierwszym z nich Team Vitality zagra z Rogue i będzie to przystawka przed starciem G2 Esports z fnatic. Drużyna gwiazd zmierzy się z RGE. Łotry naturalnie są mocnymi faworytami, ale trudno stwierdzić, czy to się przełoży na ich wygraną. Tym razem przyjdzie się im zmierzyć z Perkzem i spółką, którzy po fatalnym starcie i wyniku 0-3 po pierwszym weekendzie teraz się rozpędzają z meczu na mecz i wyglądają na coraz groźniejszych. Po drodze pokonali m.in. G2 Esports, a to już można uznać za dość spore osiągnięcie. Rogue w tym sezonie jeszcze nie przegrało żadnego spotkania.

Trymbi i spółka mają na koncie bilans 6:0 i są samodzielnym liderem w League of Legends European Championship. Drużyna Polaka dotychczas świetnie się spisywała, a w piątek wręcz zdominowała fnatic, ogrywając je w dość prosty sposób. VIT nie podejdzie do rywalizacji z Łotrami jako faworyt, ale też nie jest skazane na porażkę. W składzie ma tyle świetnych indywidualności, że tutaj rywalizacja obu ekip może się różnie potoczyć.

Co typuję?

Typy na mecz Team Vitality – Rogue będą jednak skupione na overu eliminacji. Będziemy mieli do czynienia z dwoma ekipami, które prezentują wysoki poziom, stać je na duże rzeczy i na pewno mogą sprawdzić niespodziankę nie tylko w LEC, ale też na MSI, czy Worldsach, chociaż do drugiego z tych turniejów jeszcze bardzo daleko. Dzisiaj żadna z ekip na pewno nie odpuści, a bezpośrednie spotkanie powinno być dość długie, co sprzyja właśnie wielu eliminacjom. W STS linia wystawiona na to starcie, to 24.5 fraga. Przy typach esportowych warto wziąć pod uwagę takie zakłady, bo dają nam spore value. W starciach pomiędzy takimi line-upami nie powinno być problemów z jej spełnieniem!

1.52
Kurs: +24.5 eliminacji w meczu
Zagraj!
baner, fb, grupa zagranie
fot. baner fb

G2 Esports – fnatic: typy, kursy i zapowiedź meczu (29.01.2022)

Właśnie dzisiaj czeka nas wielki hit w League of Legends European Championship. Starcie G2 Esports z fnatic to zawsze jest rywalizacja, która przynosi dodatkowy dreszcz i masę emocji. Esportowe El Clasico, które obrosło już do miana legendy. Samuraje tym razem są według bukmacherów mocnym underdogiem, ale czy to ma realne przełożenie na szanse tych ekip? Raczej niezbyt i kursy wystawione przez operatorów mogą mocno dziwić. Skład G2 jest zdecydowanie lepszy, ale jeszcze nie tak zgrany, jak np. fnatic.

G2 pokazało też w piątek, iż potrafi sobie radzić w trudnych sytuacjach. Dotychczas na koncie ma bilans 4:2, co nie jest najlepszym wynikiem. O ile porażkę z MAD Lions można jeszcze zrozumieć, tak przegrana na Vitality nie powinna mieć miejsca. Flakked jednak wczoraj odpokutował za tamto starcie i dzisiaj wiele osób się zastanawia, jak sobie poradzi na tle FNC i z tak ogromną presją. fnatic dotychczas zgromadziło na swoim koncie pięć wygranych oraz jedną porażkę. Wczoraj w meczu na szczycie uległo Rogue i widać było, że jest totalnie bez szans.

Co typuję?

Zdaniem bukmacherów o wiele większe szanse na zwycięstwo ma fnatic. Kursy nie są jednak atrakcyjne pod tym kątem i zdecydowanie przeszacowane. To jest właśnie główny powód, przez który zdecydowałem się na dodanie do kuponu zakładu na to, że G2 Esports będzie miało więcej eliminacji niż FNC z handicapem +10.5. Nawet jeżeli Samuraje przegrają, to raczej aż tak nie oddadzą pola swoim rywalom.

Do tego trzeba też pamiętać, że forma flakkeda oraz targamasa może imponować. W połączeniu z dobrymi występami BrokenBlade’a wcale nie jest powiedziane, że G2 tutaj nie ma też żadnych szans na zwycięstwo. Warto jednak zagrać bezpiecznie i wybrać mniejszy kurs, ale z większą szansą na powodzenie. Zawsze możesz taki zakład zagrać też z bonusem w STS i wtedy nie martwisz się o wynik spotkania!

1.45
Kurs: G2 Esports będzie miało więcej eliminacji z handicapem +10.5
Zagraj!
kupon, sts, lec
fot. sts

Obrazek w tle: PressFocus

 
 

Zaloguj się aby dodawać komentarze