Pierwszy dzień turnieju Blasta! Kto wygra mecze górnej drabinki?

Były zawodnik BIG Xantaress

W turnieju Blast Premier Fall Final, główną nagrodą jest 200 000$. Jednakże dla połowy drużyn, uczestniczących w tym turnieju jest to szansa by awansować do głównego turnieju w grudniu. Czy któraś z drużyn będzie w stanie zatrzymać rozpędzone Faze?

tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

300 zł od depozytu + 500 zł zakład bez ryzyka + 130 zł freebety

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 300 zł

BEZ RYZYKA: 500 zł

FREEBET PO WPŁACIE: 100 zł

FREEBET Z KODEM: 30 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły


Cloud9 – Navi

Cloud9 dość szybko dokonało zmian od czasu utworzenia jednego z najdroższych zespołów w historii. Nie była to zmiana wymuszona przez organizacje, a przez główną gwiazdę zespołu sh1ro. Trzeba jednak przyznać, że po tej zmianie Cloud9 prezentuje się bardzo dobrze. Wygrali między innymi z Fnatic, BIG czy Virtus Pro. Zagrali też dość zacięte spotkanie z najlepszą drużyną świata Faze. W końcu CLoud9 ma w swoich szeregach doświadczonego dowodzącego, który potrafi zarządzać drużyną i poszczególnymi zawodnikami. Drużyna wydaje się rozwijać w dobrym kierunku i powinniśmy zobaczyć w dość niedługim czasie, na co ich realnie stać na dużych turniejach. W nowych zespołach potrzeba czasu na adaptacje, ale aż trzech z pięciu zawodników grało ze sobą przez długi czas w Navi. Ułatwia to o tyle zadanie, że nie muszą pracować nad pewnymi mechanizmami, które wypracowali w Navi. Minusem, w ostatnich meczach było to, że prawie zawsze tracili mapę. Może to wynikać z niespodziewanej zmiany wynikającej odejściem Sh1ro, ale jestem ciekawe czy będzie to powtarzalne w ich najbliższych meczach.

Navi dokonało bardzo zaskakującej zmiany, gdy posadzili najlepszego gracza w historii S1mple na ławce. Jest to zmiana, którą chciał zawodnik ze względu na chęć przerwy i ustabilizowania pewnych spraw prywatnych. W takiej sytuacji do drużyny został sprowadzony młody talent W0nderful, który prezentował bardzo wysoki poziom, grając w Sprout. Pytanie, czy będzie w stanie ten sam poziom przenieść na scenę tier 1, gdzie każdy mecz jest tak naprawdę z jedną z najlepszych drużyn świata lub regionu. Być może pozwoli to niektórym zawodnikom Navi rozwinąć skrzydła. Brak presji ze strony tak dużego w świecie esportowym gracza może nieco obniżyć poziom presji czy stresu grając mecze dla zresztą tak legendarnej organizacji. Podczas turnieju IEM Sydney Navi zaprezentowało się z bardzo dobrej strony, a grali przecież z trenerem. Zagrali bliskie mecze z Faze i Mouz, mimo że trener NAvi nie dawał praktycznie nic, osiągając średnio 6 zabójstw na mapę. Dodając takiego snajpera, jakim jest W0nderful, drużyna może wejść na wyższym poziom w CS 2. B1t bierze coraz częściej odpowiedzialność za zespół, a JL dobrze dostosowuje się do nowych warunków w CS 2.
Przewidywane mapy:
Cloud9 ban Nuke
Navi ban Vartigo
Cloud9 pick Ancient
Navi pick Mirage
Cloud9 ban Overpass
Navi ban Inferno
Anubis was left over

 

Typ: Navi wygra co najmniej jedną mapę. Mimo że nie grali zbyt dużo spotkań w CS 2, to uważam, że będą bardzo dobrze przygotowani do turnieju. Jeżeli IM pokaże swój potencjał, grając jako entry frager, Navi może być jedną z topowych drużyn świata. Pytanie jedynie, czy pokażą to już na tym turnieju.

Dzisiejszy kupon gram z bukmacher GO+Bet, który oferuje ciekawą ofertę promocyjną oraz sporą liczbę zakładów na esport. Sprawdź kod promocyjny goplusbet i przekonaj się sam.

Navi wygra co najmniej jedną mapę
Kurs: 1.33
Zagraj!
baner grupa zagranie

Vitality – Heroic


Obie drużyny nie rozegrały ani jednego meczu w CS 2 w tych składach personalnych, więc nie będę rozwodził się na temat tych drużyn osobno. Uważam, że
Heroic jest obecnie w tragicznym miejscu i ciężko sobie wyobrazić, żeby mieli wygrać w tym starciu. Grają z Cadianem, który mimo bycia bardzo długi czas w zespole pożegna się z nim od razu po turnieju. Oprócz tego zagra Zyphon w zastępstwie za nieobecnych już graczy Heroic, którzy oczekują na oferty prawdopodobnie z Astralis. Do zespołu dołączył także Dupeeh, ale mimo jego dobrej formy to nie jest to w tym momencie prawdziwa drużyna. Jest to zlepek graczy i nie widzę większych szans dla nich w tym turnieju. Vitality mimo przegrania wszystkich dotychczasowych spotkań w CS 2 nie miało prostych rywali. Faze, Monte czy BetBoom to drużyny, które dobrze pokazały się na starcie nowej gry. W Vitality została wyjaśniona sytuacja z Magiskiem i Zoniciem, dzięki czemu drużyna ma określony kierunek z nowymi członkami. Za Magiska pojawił się Mezii, czyli bardzo utalentowany gracze, który podczas swojej kariery miał niezbyt utalentowane zespoły do stworzenia czegoś większego. Vitality dalej będzie jedną z najlepszych drużyn świata, tylko potrzebują czasu, by zaadaptować się do nowej sytuacji. Myślę jednak, że na Heroic w obecnym stanie to, co mają, powinno spokojnie wystarczyć.

Przewidywane mapy:
Heroic ban Anubis
Vitality ban Ancient
Heroic pick Overpass
Vitality pick Inferno
Heroic ban Mirage
Vitality ban Vertigo
Overpass was left over

 

Typ: Vitality wygra mecz. Są obecnie w dużo lepszym miejscu niż Heroic. Nie sądzę, by mogli to realnie przegrać, patrząc na to jak mocna jest to drużyna indywidualnie. Mezii może dać bardzo dużo tej drużynie i potencjalnie zostać drugą czy też trzecią opcją względem ilości zabójstw.

Sprawdź analizy na dzisiejsze mecze w zakładce typy dnia.

Vitality wygra mecz
Kurs: 1.35
Zagraj!

9Pandas – ALTERNATE aTTaX

9Pandas zaprezentowało się wybitnie dobrze na ostatnim turnieju. Pokonali takie zespoły jak MIBR, BetBoom, Eternal Fire czy Furia. Są obecnie na fali wznoszącej i wygrywają znaczącą większość swoich spotkań. Przegrywają pojedynczne spotkania wynikami 2:1, ale porażki są raczej wyjątkami. Nie wiem, czy są w stanie grać na takim poziomie przez dłuższy okres czasu, ale ciężko będzie zagrozić 9Pandas w takiej dyspozycji. Nie mają w najbliższym czasie żadnych większych turniejów, więc sadze, że w pełni skupią się na tym, by pod szlifować swoje i tak już wysokie umiejętności i potencjalnie, żeby przetestować pewne zagrania. Alternate aTTax nie gra oczywiście źle i mimo wszystko w mniejszym stopniu, ale imponują swoją grą. Potrafią zagrać dobre mecze na niezłe formacje z tier 2. Wygrali, chociażby na Aurorę czy Guild Eagles. Nie sądzę jednak, żeby wygrali starcie z tak dobrze dysponowanym rywalem. 9Pandas wydają się lepsi pod każdym względem. Nawet mapy nie sprzyjają drużynie Alternate aTTaX, więc będą musieli zagrać jeden z najlepszych meczów ostatnich tygodni, żeby zagrozić rywalom.
Przewidywane mapy:
Alternate aTTaX ban Nuke
9Pandas ban Vertigo
Alternate aTTaX pick Anubis
9pandas pick Overpass
Alternate aTTaX ban Inferno
9Pandas ban Ancient
Mirage was left over

Typ: 9Pandas wygra mecz. Są obecnie lepszą drużyną i sprzyjające mapy powinny tylko ułatwić to zadanie. Na ten moment jest spora różnica między tymi drużynami, pytanie jednak, czy 9Pandas zagra tak jak na ostatnim turnieju.

Sprawdź analizy na inne mecze esportowe w zakładce typy na esport.

9Pandas wygra mecz
Kurs: 1.58
Zagraj!
kupon na esport 22.11.2023

Fot.Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze