Phil de Fries – Josh Barnett: typy, kursy i zakłady bukmacherskie | 24.02.2024

Typy na walkę de Fries - Barnett

Phil de Fries – Josh Barnett: typy na walkę. Nadchodzące KSW Epic zapowiada się niezwykle interesująco i to pod kilkoma względami. Po raz pierwszy zobaczymy na niej pojedynki w różnych formułach, a jedną z nich będzie walka grapplingowa pomiędzy legendami MMA. Faworytem bukmacherów jest oczywiście będący w wyśmienitej formie Brytyjczyk. A jeśli chciałbyś poznać analizę i typy na Phil de Fries – Josh Barnett, to znajdziesz je nieco niżej. Serdecznie zapraszam!

Chcesz obstawiać gale KSW Epic? Załóż konto w Superbet i zgarnij dodatkowe 400 PLN!

Kliknij specjalny kod promocyjny ZAGRANIE!

baner Superbet Adamek - Khalidov

Phil de Fries – Josh Barnett, typy i przewidywania

Nadchodząca walka pomiędzy doświadczonymi fighterami zapowiada się naprawdę interesująco. Szczególnie że panowie postanowili zawalczyć w nieco innej formule, niż przyzwyczaili do tego swoich fanów. W grapplingu wszystko jest możliwe, a chwila nieuwagi może zadecydować o szybkim zakończeniu pojedynku. Czego więc spodziewać się po obu zawodnikach?

Phil de Fries to bez wątpienia jedna z legend światowego MMA. Ma na swoim koncie występy między innymi dla największej federacji świata, czyli UFC, ale dopiero w KSW stał się mega gwiazdą. Brytyjczyk może pochwalić 10 zwycięstwami z rzędy dla polskiej organizacji i tym, że cały czas jest niepokonany w KSW. W ostatnich latach de Fries wyglądał w klatce wyśmienicie, o czym świadczą jego ostatnie wyniki. Pokonał między innymi Ricardo Prasela, Darko Stosicia czy Karola Bedorfa. Na uwagę zasługuje też fakt, w jaki, stylu kończył te walki. Mianowicie 5 z 6 ostatnich pojedynków wygrywał maksymalnie w 2. rundzie. Teraz przed nim niezwykle wymagająca, ale też ekscytująca potyczka w stylu grapllingowym, a więc bez zadawania jakichkolwiek ciosów, a możliwe jest jedynie wykonywanie chwytów. Jak spisze się w sobotnim starciu?

Josh Barnett swoją karierę rozpoczynał jeszcze w ubiegłym wieku, a konkretnie w 1997 roku. Od tego momentu stoczył blisko 50 walk, a jego bilans wynosi 35 zwycięstw i 8 porażek. Warto jednak zaznaczyć, że Amerykanin swoją ostatnią walkę stoczył w 2022 roku, kiedy to pokonał Shoma Shibisaiego już w 1. rundzie pojedynku na gali INOKI BOM-BA-YE × Ganryujima in Ryogoku. W swoich poprzednich walkach mierzył się między innymi z Marcinem Różalskim, które pokonał na gołe pięści w 2020 roku. Oczywiście dla niego taki powrót do klatki będzie zwieńczeniem solidnej kariery. Czy tym samym ma jakiekolwiek szanse w starciu z będącym cały czas w wyśmienitej formie reprezentantem Wielkiej Brytanii?

Zatem jakie typy na Phil de Fries – Josh Barnett warto rozważyć? Bez wątpienia w nadchodzący starciu faworytem jest młodszy z zawodników. Należy jednak zwrócić uwagę na formułę tego pojedynku. Walka grapplingowa rządzi się swoimi prawami i dlatego też bukmacherzy pozwalają obstawić tylko zwycięstwo jednego z fighterów bądź remis. I oczywiście trudno sobie wyobrazić, aby Amerykanin, który poniekąd wrócił z emerytury, był w stanie pokonać bedącego w wyśmienitej formie rywala. Dlatego też zdecyduję się obstawić zwycięstwo Phila de Friesa. A po więcej typów na KSW Epic zapraszam oczywiście na naszą stronę!

Phil de Fries wygra walkę
Kurs: 1.65
Zagraj!

Phil de Fries – Josh Barnet, kursy bukmacherskie

Tak jak wspomniałem nieco wyżej, kursy bukmacherskie jasno wskazują, że to Brytyjczyk jest faworytem do zwycięstwa w sobotnim starciu na zasadach grapplingowych. Wszystko oczywiście za sprawą aktualnej dyspozycji i formy, a także faktu, że Amerykanin od dawna nie mierzył się w oficjalnych walkach. A po więcej typów – czy to ze sportów walki, czy innych dyscyplin sportowych, zapraszam oczywiście na naszą witrynę!

Kursy na walkę Phil de Fries - Josh Barnett
Superbet
1.65
de Fries
4.00
Remis
4.50
Barnett
Zagraj!

Bonusy na KSW Epic

Z okazji nadchodzącej gali KSW Epic, nowi typerzy mogą liczyć na specjalne akcje promocyjne. Jedną z nich przygotował Superbet, gdzie możesz liczyć na dodatkowe 400 PLN freebetu. Wystarczy spełnić wymogi operatora, a także podać poprawny typ na zwycięzcę walki wieczoru Mamed Khalidov – Tomasz Adamek. 

  1. Załóż konto w Superbet z linku -> zagranie.com/goto/superbet i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Zatwierdź wszystkie wymagane zgody marketingowe
  3. Dokonaj pierwszego depozytu w historii konta na kwotę minimum 50 PLN
  4. Postaw pierwszy zakład SOLO na zwycięstwo Khalidova lub Adamka podczas KSW Epic
  5. Minimalna stawka kuponu to 2 PLN
  6. Jeżeli Twój typ okaże się trafiony, otrzymasz 400 PLN w bonusie!
baner Superbet Adamek - Khalidov
  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze