KSW Epic: typy, kursy i zakłady bukmacherskie | 24.02.2024

Typy na galę KSW Epic

KSW Epic: typy na galę. Przed nami kolejna impreza spod szyldu KSW. W najbliższą sobotę emocji w klatce nie zabraknie, a to wszystko za sprawą walki dwóch mistrzów. W main evencie naprzeciw siebie stanie legenda MMA w Polsce, Mamed Chalidow, a jego rywalem będzie jeden z najlepszych pięściarzy w historii naszego kraju, czyli Tomasz Adamek. To oczywiście nie wszystko, a przed kibicami kilka godzin wyśmienitych walk. A jeśli chciałbyś poznać analizę i typy na KSW Epic, to serdecznie zapraszam do lektury!

PPV na KSW Epic możesz teraz odebrać za jedyne 10 PLN! Obstaw kupon na sobotnie walki w Fortunie i ciesz się transmisją z gali w najniższej cenie na rynku! ✅

baner Fortuna na KSW Epic

A co konkretnie trzeba zrobić, aby skorzystać z promocji na darmowy kod PPV od Fortuny? Oto instrukcja krok po kroku:

 1. Załóż konto w Fortunie z kodem ZAGRANIE. Link do aktywacji promocji na KSW Epic
 2. Wpłać przynajmniej 25 PLN na konto depozytowe
 3. Postaw swój premierowy kupon AKO z minimum 2 zdarzeniami na KSW Epic w ciągu dwóch dni od rejestracji
 4. Minimalna stawka kuponu to 10 PLN
 5. Jeśli spełnisz powyższe wymogi, otrzymasz darmowy kod PPV na KSW Epic!

KSW Epic, typy bukmacherskie

Nadchodząca gala KSW Epic pod wieloma względami będzie zupełnie inna niż wszystkie poprzednie imprezy tego typu spod szyldu federacji Martina Lewandowskiego i Macieja Kawulskiego. W sobotni wieczór zobaczymy bowiem walki w różnych formułach, co wcześniej nie miało tam miejsca. Między innymi chodzi o pojedynek na zasadach bokserskich w walce wieczoru pomiędzy Adamkiem i Chalidowem czy walkę grapplingową de Friesa z Barnettem. Poza tymi pojedynkami odbędzie się jeszcze kilka innych, które oczywiście także przyniosą mnóstwo emocji. Czeka nas bowiem również turniej, który wyłoni mistrza wagi półciężkej. Co więc typować na KSW Epic?

Bez wątpienia największe zainteresowanie budzi walka dwóch wielkich mistrzów, a więc main event nadchodzącej gali KSW Epic. W starciu Mameda Chalidowa z Tomaszem Adamkiem zdarzyć się może tak naprawdę wszystko. I choć o formę fizyczną Chalidowa nikt się nie martwi i można być pewnym, że wytrzyma bój na pełnym dystansie, to w przypadku pięściarza może być nieco inaczej. Mianowicie Adamek po raz ostatni walczył blisko 6 lat temu i trudno oczekiwać formy sprzed lat. Dlatego też należy spodziewać się szybszego zakończenia pojedynku. I być może będzie to dość ryzykowany typ, ale myślę, że walka nie zakończy się na punkty czy przez techniczną decyzję.

Walka zakończy się na punkty czy przez techniczną decyzję: NIE
Kurs: 2.79
Zagraj!

Niezwykle zacięty powinien być także bój Rafała Haratyka z Marcinem Wójcikiem, którzy staną do walki w turnieju o tytuł mistrzowski. Obaj zawodnicy są bowiem w ostatnich latach na topie i zarówno Haratyk, jak i Wójcik są w stanie wygrywać z najlepszymi. Rafał może pochwalić się 4 z 5 wygranych w ostanim czasie, natomiast Marcin zwyciężył w każdym z 5 pojedynków wstecz. Panowie zmierzą się oczywiście w MMA na dystansie 2 rund po 5 minut. I choć kursy bukmacherskie wskazują, że to Wójcik jest faworytem, to myślę że Haratyk powinien awansować do finału tego turnieju podczas KSW Epic.

KSW Epic

Na którą walkę czekasz najbardziej?
Mamed Chalidow vs Tomasz Adamek 83%
Phil de Fries vs Josh Barnett 4%
Darko Stosić vs Matheus Scheffel 9%
Ivan Erslan vs Bogdan Gnidko 4%
54+ Głosy
Oddaj swój głos:
 • Mamed Chalidow vs Tomasz Adamek
 • Phil de Fries vs Josh Barnett
 • Darko Stosić vs Matheus Scheffel
 • Ivan Erslan vs Bogdan Gnidko

KSW Epic, kursy bukmacherskie

Jednym z ważniejszych aspektów każdej gali MMA są kursy bukmacherskie. W końcu to one dają jasny sygnał, który z walczących stawiany jest w roli faworyta, a także mają realny wpływ na wysokość ewentualnej wygranej. Jak prezentują się kursy na KSW Epic? Znajdziesz je poniżej.

Kursy na walki KSW Epic
Fortuna
1.65
Kacprzak
2.24
Brysz
Zagraj!
Fortuna
1.51
Rusiński
2.58
Tulshaev
Zagraj!
Fortuna
2.10
Erslan
1.74
Gnidko
Zagraj!
Fortuna
2.28
Silva
1.63
Piwowarczyk
Zagraj!
Fortuna
2.10
Haratyk
1.74
Wójcik
Zagraj!
Fortuna
1.34
Stosić
3.25
Scheffel
Zagraj!
Fortuna
3.00
Królik
1.39
Sivak
Zagraj!
Fortuna
2.44
Chalidow
1.56
Adamek
Zagraj!

Gdzie obstawiać KSW 90?

Oczywiście nadchodzące KSW Epic będziesz mógł typować u większości bukmacherów w Polsce. W końcu od wielu lat KSW cieszy się dużym zainteresowaniem fanów, ale też graczy, którzy liczą na zysk z tego typu imprez. Dobrze jest jednak przyjrzeć się poszczególnym ofertom, bonusom oraz kursom wystawionym na nadchodzące walki. U kogo zatem warto rozważyć obstawienie KSW Epic?

Bukmacher i oferta na KSW 90

Bez wątpienia jedną z najciekawszych ofert przygotowała Fortuna. Bukmacher ten oferuje nowym użytkownikom specjalny bonus, w którym możesz zgarnąć dodatkowe 400 PLN bonusu. Wystarczy, że założysz tam konto z kodem promocyjnym i spełnisz wymogi tego operatora. Wtedy otrzymasz boost kursowy na wygraną Mameda Chalidowa lub Tomasza Adamka. Jeśli poprawnie wytypujesz, to na Twoim koncie pojawi się dodatek w wysokości 400 PLN. A co konkretnie trzeba zrobić? Oto instrukcja:

 1. Załóż konto w Fortunie z kodem ZAGRANIE. Link do aktywacji promocji na KSW Epic
 2. Wpłać pierwszy depozyt o wartości przynajmniej 30 PLN
 3. Postaw zakład SOLO na zwycięzcę walki Chalidow – Adamek
 4. Minimalna stawka kuponu to 2 PLN
 5. Jeśli podasz poprawny typ, to otrzymasz bonus o wartości 400 PLN
 6. Żeby na Twoim koncie pojawił się bonus, musisz przejść przez pełną rejestrację konta, a także zaznaczyć przynajmniej jedną zgodę na komunikację (mail lub SMS)
Bonus 400 PLN w Fortunie na KSW Epic

Kolejnym bukmacherem, który wyszedł ze specjalną akcją promocyjną na KSW Epic do nowych typerów jest Superbet. Mianowicie oferuje on freebet o wartości 400 PLN – również za wskazanie zwycięzcy walki wieczoru pomiędzy Chalidowem a Adamkiem. W tym wypadku także należy założyć konto z kodem promocyjnym i spełnić wymagania Superbetu. O co konkretnie chodzi? Oto instrukcja:

 1. Załóż konto w Superbet z linku https://zagranie.com/goto/superbet i wpisz kod ZAGRANIE
 2. Zaakceptuj zgody marketingowe
 3. Wpłać premierowy depozyt o wartości minimum 50 PLN
 4. Postaw pierwszy zakład SOLO na wygraną Chalidowa lub Adamka
 5. Minimalna stawka to 2 PLN
 6. W przypadku poprawnego typu otrzymasz freebet o wartości 400 PLN!
baner Superbet Adamek - Khalidov

Ostatnie warte uwagi bonusy bukmacherskie na KSW Epic przygotował Totalbet, gdzie możesz liczyć nawet na trzy zakłady bez ryzyka. Oznacza to, że w przypadku kilku pierwszych kuponów możesz być spokojny o obstawianie, bowiem nawet jeśli podasz błędne typy, to nie pozostaniesz z niczym, a operator zwróci Ci postawione środki. Maksymalnie możesz liczyć na 3x 111 PLN, czyli łącznie 333 PLN zwrotu. A jak prezentują się wymogi tego bukmachera? Oto instrukcja:

 1. Załóż konto w Totalbet z linku https://zagranie.com/goto/totalbet i wpisz kod ZAGRANIE
 2. Wpłać depozyt i obstaw zakład AKO (z przynajmniej dwoma zdarzeniami)
 3. W przypadku przegranego kuponu otrzymasz zwrot na konto depozytowe do 111 PLN
 4. Drugi i trzeci kupon również będzie ubezpieczony do 111 PLN
 5. Łącznie możesz więc liczyć na 333 PLN zwrotu na konto depozytowe

Typy na KSW Epic

Skoro poznałeś już informacje na temat tego, gdzie najlepiej typować KSW Epic, to czas przejść do konkretów i analiz. Tak jak wspomniałem, przed nami mnóstwo emocji, a nadchodząca gala będzie dużo inna niż poprzednie. Jeżeli chciałbyś więc poznać moje analizy i typy na KSW Epic, to znajdziesz je w dalszej części tekstu. Zachęcam również do zapoznania się z innymi typami – czy to na sporty walki, czy piłkę nożną, które znajdziesz oczywiście na naszej witrynie internetowej!

Walka wieczoru KSW Epic, Mamed Chalidow – Tomasz Adamek

Walka wieczoru KSW Epic to jedno z najciekawszych wydarzeń ostatnich miesięcy w sportach walki. W końcu Tomasz Adamek po latach wraca do walki i to od razu na wielkiej grali pod szyldem KSW. Zmierzy się z przeżywającym drugą młodość Mamedem Chalidowem, który zgodził się na pojedynek bokserski w dużych rękawicach. W każdym innym stylu Adamek nie miałby tak naprawdę szans.

Biorąc pod uwagę ich ostatnie występy, a raczej brak regularności i obycia w ostatnich latach na ringu Tomasza Adamka – pomimo dużo większego doświadczenia – może mieć on ogromne problemy, aby pokonać Mameda. Z pewnością Chalidow będzie szybszy, zwrotniejszy i lepiej przygotowany pod względem wydolnościowym od boksera. I dlatego też zdecyduję się obstawić wygraną Mameda Chalidowa.

Mamed Chalidow wygra walkę
Kurs: 2.44
Zagraj!

Ivan Erslan vs Bogdan Gnidko

Jedna z pierwszych walk sobotniego wydarzenia pomiędzy Ivanem Erslanem a Bogdanem Gnidko z pewnością przyniesie mnóstwo emocji. Obaj fighterzy są niezwykle doświadczeni i nie raz pokazywali swoją moc w klatce.

Chorwat może pochwalić się rekordem w swojej karierze 13-3, jednak w KSW jest on dużo gorszy, bowiem wszystkie porażki zanotował właśnie w polskiej federacji. Niedawno, podczas KSW 87 musiał uznać wyższość Rafała Haratyka, który rozbił go w nieco ponad 4 minuty. Gnidko również ma za sobą porażkę podczas ostatniego występu dla KSW, a miało to miejsce podczas 85 edycji gali. Zaliczył wtedy pierwszą porażkę w karierze, z Ibragimem Chuzhigaevem. Co więc obstawić podczas nadchodzącej walki tych dwóch zawodników?

To, co przykuło moją uwagę to długość ostatnich pojedynków obu fighterów. Mianowicie 10 z 16 występów w karierze Erslana kończyło się już w 1. rundzie. Podobnie, bo w 9 z 11 dotychczasowych występów Gnidko także miało swój koniec w pierwszej części pojedynków. Dlatego też, kiedy w klatce zobaczymy fighterów potrafiących zadać cios kończący, zdecyduję się na under 1.5 rund.

Poniżej 1.5 rund
Kurs: 2.01
Zagraj!

Darko Stosić vs Matheus Scheffel

Kiedy do klatki wchodzi Darko Stosić, to można być pewnym, że emocje sięgną zenitu. Chorwat przyzwyczaił fanów do świetnych pojedynków i piekielnie mocnego ciosu kończącego. Teraz jego rywalem będzie Brazylijczyk, Matheus Scheffel. Zmierzą się oni na zasadach PRIDE bez łokci, co także jest dodatkowym smaczkiem dla fanów MMA. Czego więc spodziewać się po ich występie?

Faworytem bukmacherów jest Stosić, co oczywiście nie powinno dziwić. Chorwat może pochwalić się niezwykle bogatą karierą. Ma na koncie nawet występy w UFC, gdzie co prawda wielkiej kariery nie zrobił (1-3), ale miał okazję się tam zaprezentować. Dużo lepiej idzie mu w KSW, gdzie stoczył do tej pory 7 walk, z czego 6 wygrał. Musiał uznać jedynie wyższość Phila de Friesa. Scheffel natomiast ma rekord 17-10, jednak w ostatnich latach nie idzie mu najlepiej. Wygrał jedynie 2 z 6 ostatnich stoczonych walk i to z dużo niżej notowanymi rywalami niż Stosić. Ponadto miało to miejsce w 2022 roku, a więc już blisko 2 lata temu. Co więc typować na Stosić – Scheffel?

Tak naprawdę każdy inny wynik niż wygrana Stosicia będzie tutaj dużą niespodzianką. Kursy bukmacherskie jasno wskazują, że to chorwacki zawodnik jest murowanym faworytem do zwycięstwa. W końcu w walkach pod szyldem KSW 6 z 7 walk, z czego 5 przed czasem. Myślę że i tym razem powinien dość szybko rozprawić się z rywalem, który najlepsze lata ma już za sobą. Dlatego też obstawię, że Stosić wygra przez K.O./T.K.O./dyskwalifikację lub przez poddanie.

Stosić wygra przez K.O./T.K.O./dyskwalifikację lub przez poddanie
Kurs: 1.65
Zagraj!

KSW Epic, najważniejsze informacje

Podczas nadchodzącego KSW Epic zadzieje się naprawdę dużo. W klatce zobaczymy wielu wyśmienitych fighterów, którzy zmierzą się w różnych formułach, takich jak boks czy walka grapplingowa. Zobaczymy również turniej, który wyłoni najlepszego fightera wagi półciężkiej, więc nowości jest bardzo wiele. Najbardziej elektryzuje starcie Mameda Chalidowa z Tomaszem Adamkiem, ale pojedynekde Friesa z Barnettem także będzie bardzo widowiskowy.

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze