Paweł Jóźwiak – Japczan: typy, kursy i zakłady | Gdzie oglądać?

Typy na walkę Paweł Jóźwiak - Japczan

Paweł Jóźwiak – Japczan: typy na walkę Prime MMA 8. Podczas sobotniej gali organizowanej przez Don Kasjo emocji z pewnością nie zabraknie. Jedną z bardziej wyrównanych potyczek powinna być ta pomiędzy Prezesem a Japczanem. Według kursów bukmacherskich trudno jest wskazać faworyta do zwycięstwa. Czego więc spodziewać się po ich pojedynku? Analizę i typy na Paweł Jóźwiak – Japczan znajdziesz w poniższym tekście. Serdecznie zapraszam!

Baner Totalbet

Paweł Jóźwiak – Japczan, typy i przewidywania

W ostatnich miesiącach Paweł Jóźwiak był niezwykle aktywny i stoczył kilka solidnych walk. Japczan natomiast ma na koncie tylko dwie walki w karierze i tak naprawdę trudno oszacować, czy będzie w stanie powalczyć z doświadczeniem i siłą Prezesa FEN. Czego więc można spodziewać się po tym starciu?

Jóźwiak ma na koncie 8 pojedynków, z czego 3 razy wygrał i 5 razy musiał uznać wyższość rywali. I choć w ostatnim czasie przegrał trzy walki z rzędu, to z jego formą jest o wiele lepiej, niż miało to miejsce na początku jego przygody z freakami. Chodzi tutaj nie tylko o jego wytrzymałość, ale także umiejętności. Mianowicie w starciu z Jackiem Murańskim był dużo lepszy, a wynik na korzyść Murana dość kontrowersyjny. Z Adrianem Ciosem również stoczył bój na pełnym dystansie, rzeczywiście będąc nieco gorszym.

Japczan natomiast ma na koncie tylko dwa pojedynki – z Bonusem BGC, którego pokonał dzięki decyzji sędziów, a także porażkę z Robertem Pasutem. Wydaje się więc, że jego możliwości są dość ograniczone i porównując to z tym, co ostatnio pokazuje Jóźwiak, może być trudne do przejścia. Mimo wszystko myślę, że tym razem nie należy spodziewać się walki na pełnym dystansie. Tak jak wspomniałem, Prezes radzi sobie ostatnio coraz lepiej w klatce, a przygotowanie fizyczne Japczana może pozostawiać wiele do życzenia, bowiem po raz ostatni walczył w klatce ponad 2 lata temu. Dlatego też obstawię, że walka zakończy się przed czasem. A po więcej typów na Prime MMA 8 zapraszam oczywiście na naszą witrynę.

Walka potrwa pełen dystans: NIE
Kurs: 1.80
Zagraj!

Paweł Jóźwiak – Japczan, kursy bukmacherskie

Kursy bukmacherskie jasno wskazują, że trudno jest wskazać faworyta do zwycięstwa w nadchodzącej walce pomiędzy Jóźwiakiem a Japczanem. W końcu Prezes FEN radzi sobie coraz lepiej w oktagonie, natomiast Japczan od dłuższego czasu nie walczył. Stąd też kursów są bardzo wyrównane. W tym miejscu warto również wspomnieć, że galę obstawisz jedynie w Totalbet, który od tej edycji gali będzie jedynym bukmacherem z ofertą na Prime MMA. Dlatego też jeśli nie posiadasz tam konta, to warto założyć je z kodem promocyjnym Totalbet, dzięki czemu otrzymasz dostęp do świetnych bonusów powitalnych o łącznej wartości nawet 333 PLN!

Kursy na walkę Jóźwiak - Japczan
Totalbet
1.95
Paweł Jóźwiak
1.68
Japczan
Zagraj!

Kursy na liczbę rund

Wydaje się, że w najbliższym pojedynku nie należy spodziewać się pełnego dystansu. Choć ostatnie starcia Jóźwiaka często kończyły się właśnie w taki sposób, to w starciu z mającym dwuletnią przerwę Japczanem wydaje się, że któryś z zawodników powinien skończyć ten pojedynek przed czasem. Oczywiście wątpię, aby walka zakończyła się w pierwszej rundzie, aczkolwiek pełny dystans mógłby być zabójczy dla Japczana i dlatego spodziewam się szybszego zakończenia.

Kursy na liczbę rund
Totalbet
2.50
Poniżej 1.5 rund
1.41
Powyżej 1.5 rund
Zagraj!

Paweł Jóźwiak – Japczan, kto wygra walkę?

Tak jak wspomniałem nieco wyżej, kursy nie pomagają w wytypowaniu zwycięzcy. Ja jednak zdecyduję się wskazać w roli faworyta Pawła Jóźwiaka. Prezes FEN pokazał przede wszystkim w starciu z Murańskim, że jest nie tylko wytrzymały, ale też potrafi wyprowadzić mnóstwo piekielnie silnych ciosów. Dużo lepiej wygląda również pod względem fizycznym, bowiem ostatnie starcia na pełnym dystansie musiały być dla niego mordercze, a mimo to dalej potrafił być zwrotny w oktagonie. Japczan jest dużą niewiadomą – po dwóch latach może być niezwykle dobrze przygotowany, ale też może mieć problemy z kondycją. Dlatego też zdecyduję się postawić na Jóźwiaka.

Jóźwiak wygra walkę
Kurs: 1.95
Zagraj!

Paweł Jóźwiak – Japczan, gdzie oglądać

Pojedynek pomiędzy Jóźwiakiem a Japczanem będziesz mógł śledzić jedynie w sieci. Próżno szukać darmowych transmisji, bowiem dostęp do gali otrzymasz tylko po opłaceniu pay-per-view. A wtedy będziesz mógł obejrzeć wszystkie 11 pojedynków nadchodzącego Prime MMA 8.

Paweł Jóźwiak – Japczan, transmisja w TV i stream online

Walka Paweł Jóźwiak – Japczan nie będzie oczywiście pokazywana w TV. Nie powinno to nikogo dziwić, bowiem w ostatnich latach nie zdarzyło się, aby gale MMA czy tym bardziej freak fighty były transmitowane w telewizji. To samo tyczy się streamów internetowych, które nie są powiązane z PPV. Po prostu – nie będziesz w stanie znaleźć dostępu do gali Prime MMA 8 bez jego uprzedniego opłacenia.

Typy na Paweł Jóźwiak – Japczan

Co jeszcze warto rozważyć podczas obstawiania walki Paweł Jóźwiak – Japczan? Tak jak wspomniałem, wydaje mi się, że nie należy spodziewać się walki na pełnym dystansie. Dużo bardziej przekonuje mnie Jóźwiak, który sporo w ostatnich miesiącach musiał pracować, aby tak poprawić swoje umiejętności w klatce. Japczan w 2022 roku przegrał w kiepskim stylu z Robertem Pasutem już w 1. rundzie i biorąc pod uwagę tę walkę, a także fakt długiej przerwy, myślę że walka nie powinna potrwać więcej niż 2.5 rundy i na to też się zdecyduję.

Poniżej 2.5 rund
Kurs: 2.00
Zagraj!

Zaloguj się aby dodawać komentarze