Paweł Jóźwiak – Jacek Murański: typy, kursy i zakłady bukmacherskie | 13.01.2024

Typy na walkę Paweł Jóźwiak - Jacek Murański

Paweł Jóźwiak – Jacek Murański: typy na walkę wieczoru Prime MMA 7. Przed nami pierwsza w tym roku gala freakfightowa i od samego początku rozpoczniemy od walki przez duże “W”. Mianowicie w klatce po raz kolejny zmierzy się ze sobą Prezes FEN i Murański, co oznacza, że będzie się działo. Oczywistym faworytem jest zwycięzcą ich pierwszej potyczki, jednak czy mimo to Muran może liczyć na pozytywne zakończenie tego main-eventu? Analizę i typy na walkę Paweł Jóźwiak – Jacek Murański znajdziesz w poniższym tekście. Serdecznie zapraszam!

Masz ochotę obstawić galę Prime MMA 7? Załóż konto w Fortunie, która jako jedyna na rynku ma zakłady bukmacherskie na wszystkie walki!

Kliknij w nasz kod promocyjny, aby założyć konto i odebrać 300 PLN w trzech zakładach bez ryzyka!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Na start łącznie 300 zł bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł darmowe zakłady (20 zł za samą rejestrację, 10 zł za depozyt, 5 zł za udostępnienie kuponu)

 

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł + 100 zł + 100 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł + 5 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Paweł Jóźwiak – Jacek Murański, typy i przewidywania

Obaj panowie stanęli naprzeciw siebie podczas 5. edycji Prime MMA. Wtedy – choć bój był stosunkowo wyrównany – to ostatecznie lepszy okazał się Jóźwiak, który pokonał rywala przez decyzję sędziów. Czego tym razem możemy spodziewać się po ich walce?

Jóźwiak od starcia z Murańskim stanął do klatki dwukrotnie. Po raz pierwszy jeszcze na tej samej gali, a więc na Prime MMA 5, kiedy to pokonał również Reda i to w niecałą minutę. Następnie stanął do walki z Boxdelem, jednak tam nie miał już większych szans na powodzenie, uznając wyższość przeciwnika. Murański natomiast stoczył walkę podczas ostatniej edycji Prime, podczas której odniósł pierwsze w swojej karierze freakfightowca zwycięstwo, pokonując Starego Wiewióra. W tym pojedynku dużo bardziej doświadczony Murański rozbił swojego przeciwnika, pewnie wygrywając przed czasem. Co więc może wydarzyć się w sobotni wieczór?

Zatem jakie typy na Paweł Jóźwiak – Jacek Murański warto rozważyć? Bez wątpienia nadchodząca walka będzie wyglądała zupełnie inaczej niż ich ostatnie starcie. Mianowicie wtedy obaj fighterzy wyszli dość zachowawczo, czego na Prime MMA 7 ma już nie być. Zarówno Jóźwiak, jak i Murański powinni ruszyć od samego początku i spróbować szybko zakończyć pojedynek. Analizując ich ostatnie pojedynki – po bezpośrednim starciu, można spodziewać się zupełnie innego rezultatu końcowego i zakończenia walki przed czasem. W końcu obaj są mocno nastawieni na zwycięstwo, a to, że między panami iskrzy, wiadomo nie od dziś. I dlatego też, biorąc pod uwagę ich ostatnie walki, a także fakt rewanżowego starcia, zdecyduję się na to, że Jóźwiak nie wygra walki na punkty czy przez techniczną decyzję. A po więcej typów na Prime MMA 7 zapraszam standardowo na naszą stronę internetową!

Jóźwiak wygra na punkty lub przez techniczną decyzję: NIE
Kurs: 1.64
Zagraj!

Paweł Jóźwiak – Jacek Murański, kursy bukmacherskie

Jednym z kluczowych aspektów podczas obstawiania zakładów jest są bez wątpienia wartości kursowe przygotowane przez bukmacherów. Nadchodzący main event zapowiada się dość jednostronnie – w końcu Fortuna w roli murowanego faworyta do zwycięstwa stawia Pawła Jóźwiaka. Wygrał on w końcu ostatnią ich bezpośrednią potyczkę, a także wydaje się dużo lepiej przygotowany do sobotniego pojedynku. Ponadto w jego ostatnich walkach widać było duży progres, a także o wiele lepsze przygotowanie motoryczne, co może być kluczowe w walce z Murańskim.

Kursy na zwycięzcę walki Jóźwiak - Murański
Fortuna
1.23
Paweł Jóźwiak
3.35
Jacek Murański
Zagraj!

Kursy na liczbę rund

Jak już wspomniałem nieco wyżej – należy spodziewać się nieco innego pojedynku niż podczas Prime 5, dlatego też rozważyłbym obstawienie underu 2.5 rund. W końcu dla obu fighterów jest to bardzo ważna walka i można spodziewać się 110% zaangażowania z obu stron. A jeśli któryś z nich celnie trafi swoim jakże mocnym uderzeniem, to walka powinna zakończyć się dużo szybciej niż po upływie pełnego czasu – tak jak miało to miejsce w przypadku ostatnich pojedynków Jóźwiaka i Murańskiego.

Kursy na liczbę rund w walce Jóźwiak - Murański
Fortuna
2.25
Mniej niż 2.5 rundy
1.50
Więcej niż 2.5 rundy
Zagraj!

Paweł Jóźwiak – Jacek Murański, kto wygra walkę?

Biorąc więc pod uwagę wszystkie podane informacje na temat Jóźwiaka i Murańskiego, nie powinno dziwić, że moim faworytem do zwycięstwa jest Prezes FEN. Wydaje się on być lepiej przygotowanym pod każdym aspektem i dodając do tego ich bezpośrednie starcie sprzed kilku miesięcy, wydaje się, że każdy inny wynik niż wygrana Jóźwiaka będzie niespodzianką. Dlatego też zdecyduję się obstawić jego wygraną. A po więcej typów dnia zapraszam na stronę Zagranie, gdzie możesz liczyć na analizy i opisy najciekawszych pojedynków ze sportów walki czy piłki nożnej.

Paweł Jóźwiak wygra walkę
Kurs: 1.23
Zagraj!

Typy na Paweł Jóźwiak – Jacek Murański

Skoro już poznałeś typy na Prezes FEN – Murański, to warto przyjrzeć się temu, gdzie obstawiać Prime MMA 7. W końcu jedynym miejscem, w którym obstawisz zakłady na tę galę jest Fortuna, gdzie – jeżeli nie posiadasz jeszcze konta – musisz przejść przez rejestrację z kodem promocyjnym Fortuna, aby skorzystać także z bonusów powitalnych na start. Każdy z graczy może liczyć na 3 zakłady bez ryzyka o łącznej wartości nawet 300 PLN, więc warto rozważyć opcję przygotowaną przez tego bukmachera!

Zaloguj się aby dodawać komentarze