Błażej Augustyn – Dominik Pudzianowski: typy, kursy i zakłady bukmacherskie

Typy na Bomba - Dominik Pudzianowski

Błażej Augustyn – Dominik Pudzianowski: typy na walkę Clout MMA. Już w najbliższą sobotę czeka nas pierwsza, historyczna gala nowej organizacji w Polsce na rynku freakfightów. Karta walk jest niezwykle interesująca i niemalże każdy z pojedynków powinien być dobrym widowiskiem. W ostatniej chwili wypadł z gali Scarface, a jego miejsce zajął piłkarz – Błażej Augusty i to on zmierzy się z najstarszym z braci Pudzianowskich. Czego więc spodziewać się po tej walce? Analizę i typy na Błażej Augustyn – Dominik Pudzianowski znajdziesz w poniższym tekście. Serdecznie zapraszam do lektury!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Na start łącznie 300 zł bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł darmowe zakłady (20 zł za samą rejestrację, 10 zł za depozyt, 5 zł za udostępnienie kuponu)

 

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł + 100 zł + 100 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł + 5 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Błażej Augustyn – Dominik Pudzianowski, typy i przewidywania

Błażej Augustyn to bardzo solidny piłkarz, występujący przez większość kariery na naszych ligowych boiskach. I choć miał za sobą także epizod poza granicami w kraju (chociażby we Włoszech w Catanii czy Vicenzie oraz w Szkocji w Heart), to większość kariery spędził w Polsce – w Górniku Zabrze, Lechii Gdańsk czy Jagiellonii Białystok. Walka na gali Clout MMA 1 będzie oczywiście jego debiutem w oktagonie. I choć nie ma on żadnego doświadczenia, to wydaje się, że może powalczyć ze swoim najbliższym rywalem. Czy Augustyn pokaże się z dobrej strony?

Dominik Pudzianowski w przeciwieństwie do najpopularniejszego z braci stawia właśnie swoje pierwsze kroki w sportach walki. Mianowicie pod koniec czerwca wziął udział w walkach na gołe pięści. Inauguracyjna potyczka przyniosła mu zwycięstwo nad Tomaszem Obcowskim niemalże tuż po rozpoczęciu pojedynku, bowiem walka trwała niecałe 1.5 minuty. Bez wątpienia jednak Pudzianowski nie ma zbyt wielkiego doświadczenia w oktagonie i to – obok niewiadomej kondycji – może być największym problemem najstarszego z Pudzianów. Czy mimo to uda mu się zwyciężyć podczas pierwszej gali Clout MMA?

Zatem jakie typy na Augustyn – Pudzianowski warto rozważyć podczas obstawiania sobotniej gali? Walka ta została ogłoszona w piątkowe popołudnie, więc trudno mówić tutaj o dobrym przygotowaniu fighterów pod danego zawodnika. Walka z pewnością będzie wyrównana, ale można spodziewać się mało technicznego pojedynku. Mimo to kursy bukmacherskie są dość wyrównane z nieznacznym wskazaniem na Dominika Pudzianowskiego. Za Błażejem Augustynem przemawia z pewnością forma fizyczna i wytrzymałość – w końcu jest on cały czas w dobrej dyspozycji i to właśnie ten aspekt może zadecydować o ostatecznym rezultacie.  Mimo to rozważam liczbę rund, jakiej można spodziewać się podczas tego pojedynku. Skoro walka zapowiada się dość wyrównanie, to trudno oczekiwać, aby któryś z fighterów skończył ją już w pierwszej rundzie – szczególnie że ani Augustyn, ani Pudzianowski nie są doświadczeni w klatce i na początku będą “zapoznawać się” z oktagonem. Dlatego też biorąc pod uwagę wspomniane informacje, zdecyduję się na over 1.5 rund.

Powyżej 1.5 rund
Kurs: 1.48
Zagraj!

Błażej Augustyn – Dominik Pudzianowski kursy bukmacherskie

Jak już wspomniałem, kursy bukmacherskie na walkę Błażej Augustyn – Dominik Pudzianowski są bardzo wyrównane. Augustyn dość niespodziewanie zastąpił Bombę i od niego tak naprawdę nie można niczego oczekiwać – zgodził się wskoczyć do karty walk na ostatnią chwilę będąc debiutantem. Jego rywal poza pojedynkiem na gołe pięści również nie ma zbyt dużego doświadczenia w oktagonie. Mimo to bliżej zwycięstwa według bukmachera jest najstarszy z braci Pudzianowskich. Dlatego też kurs na niego jest nieco niższy. A jeżeli interesuje Cię obstawienie opisywanej walki, ale nie posiadasz konta w Fortunie, czyli u jedynego bukmachera posiadającego ofertę na Clout MMA 1, to warto założyć je z kodem promocyjnym Fortuna, dzięki któremu możesz liczyć nawet na 630 PLN bonusów na start.

Kursy na walkę Błażej Augustyn - Dominik Pudzianowski
Fortuna
2.23
Augustyn
1.55
Pudzianowski
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kursy na liczbę rund

Kursy na liczbę rund w walce Augustyn - Pudzianowski
Fortuna
1.98
Powyżej 2.5 rund
1.65
Poniżej 2.5 rund
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Błażej Augustyn – Dominik Pudzianowski, kto wygra walkę?

Z racji że nadchodzący pojedynek został ogłoszony dopiero w piątkowe popołudnie, trudno spodziewać się, aby Błażej Augustyn wchodząc w zastępstwie za Scareface’a pokonał przygotowującego się od dłuższego czasu Pudzianowskiego. Oczywiście – jak już wspomniałem – powinien nadrabiać on wytrzymałością, bowiem w tym aspekcie będzie na pewno dużo mocniejszy niż najstarszy z Pudzianów. Dominik do tej pory nie miał zbyt wielu okazji, aby pokazać swoją siłę i wytrzymałość, dlatego jest on sporą niewiadomą. Mimo to, powinien on poradzić sobie z piłkarzem WKS-u Wierzbice i dlatego obstawię zwycięstwo Pudzianowskiego.

Dominik Pudzianowski wygra walkę
Kurs: 1.55
Zagraj!

Typy na Błażej Augustyn – Dominik Pudzianowski

Jakie typy na Augustyn – Pudzianowski warto wziąć jeszcze pod uwagę? Podczas przeglądania rynków zdarzeń w Fortunie w oczy rzucił mi się typ na sposób zakończenia walki. Wydaje się, że Augustyn – choć w formie fizycznej, to bez doświadczenia w walce i z pewnością bez umiejętności technicznych może mieć problemy z trenującym od dłuższego czasu Pudzianowskim. Dominik natomiast powinien próbować zakończyć tę walkę jak najszybciej, bo każda kolejna minuta będzie działała na jego niekorzyść i będzie szukał ciosu kończącego. Biorąc więc pod uwagę podane informacje i doświadczenie zdecyduję się obstawić to, że walka nie zakończy się na punkty lub przez techniczną decyzję.

Walka zakończy się na punkty lub przez techniczną decyzję
Kurs: 1.41
Zagraj!

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze