Patrycja Izydorczyk – Aleksandra Daniel: typy i kursy. Gdzie oglądać?

patrycja izydorczyk prime mma

Typy na Patrycja Izydorczyk – Aleksandra Daniel, Prime Show MMA 6. Na najbliższej gali Prime MMA dojdzie do wielu ciekawych zestawień, jednak na karcie walk znalazło się miejsce tylko dla dwóch Pań. W walce kobiet zmierzą się Patrycja Izydorczyk i Aleksandra Daniel i właśnie to zestawienie będzie przedmiotem naszego zainteresowania i analizy w poniższym tekście. Jeżeli chcecie więc poznać najlepsze typy na Izydorczyk – Daniel, sprawdźcie koniecznie treść tego artykułu!

baner Fortuna

Patrycja Izydorczyk – Aleksandra Daniel, typy i przewidywania

Jeżeli mamy wybrać możliwie najlepsze typy na Izydorczyk – Daniel, to przydałoby się wpierw powiedzieć parę słów na temat obydwu zawodniczek. Począwszy od Patrycji, jest to modelka i influencerka, jak z resztą większość zawodniczek występujących we freak-fightach. Co niektórzy kibice mogą ją też kojarzyć przez pryzmat byłego związku z Wojciechem Golą. Jeżeli mowa zaś stricte o sporcie, to dla Izydorczyk będzie to absolutny debiut w MMA i nigdy wcześniej nie toczyła ona żadnych rywalizacji w sportach walki. Ma co prawda 23 lata, więc obecny wiek jest doskonałym do uprawiania sportów, jednak w rywalizacji z Aleksandrą Daniel nie jest ona faworytką – głównie przez brak doświadczenia i pryzmat absolutnego debiutu w MMA. Jak zawsze w takich przypadkach bywa, dyspozycja i umiejętności zawodniczki są sporą niewiadomą.

Co natomiast wiadomo o jej rywalce i jakie typy na Izydorczyk – Daniel warto obstawić? Aleksandra ma już za sobą jakiekolwiek kroki w sporcie, a to za sprawą dwukrotnego udziału w brytyjskiej organizacji bokserskiej Kingpyn Boxing. Co prawda obydwie te walki zostały przez naszą bohaterkę przegrane, jednak w porównaniu do debiutującej w sportach walki Izydorczyk, już sam fakt odbycia tego typu rywalizacji, jest sporym handicapem na korzyść Aleksandry Daniel. Ma ona za sobą stres związany z debiutem, a przede wszystkim trenuje od znacznie dłuższego czasu. Warto również powiedzieć, że mierzy ona 178 cm, a więc dysponuje bardzo pokaźnymi warunkami fizycznymi. Jest także rówieśniczką Izydorczyk, bo również mówimy tu o 23 wiosnach na karku. Nie dziwią zatem zdecydowanie niższe kursy na zwycięstwo Aleksandry, jednak moje pierwsze Izydorczyk – Daniel typy dotyczyć będą mniej niż 2.5 rund w tym starciu! Spodziewam się tu bowiem stosunkowo szybkiego i łatwego zwycięstwa drugiej z zawodniczek!

-2.5 rund
Kurs: 1.98
Zagraj!

Patrycja Izydorczyk – Aleksandra Daniel, kursy bukmacherskie

Jak już wspomniałem, bardzo wyraźną faworytką tego pojedynku jest Aleksandra Daniel, która w przeciwieństwie do swojej rywalki, nie jest absolutną debiutantką i pierwsze szlify w sportach walki ma już za sobą. Bukmacher Fortuna zdecydowanie premiuje Ms. Danielkę, a kursy na jej zwycięstwo są bardzo niskie. Aktualne przeliczniki na ewentualną wygraną obu zawodniczek znajdziecie pod spodem:

Kursy na zwycięstwo

Fortuna
3.90
P. Izydorczyk
1.17
A. Daniel
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kursy na rezultat końcowy

Wybierając typy na Izydorczyk – Daniel, niekoniecznie musicie korzystać z zakładów z rynku 1X2, a więc możecie obstawić coś innego, niż wynik pojedynku. Polecam zerknąć na kursy dotyczące rezultatu końcowego, a mówiąc dokładniej, na kursy dotyczące zwycięstwa w 1. rundzie. W mojej opinii całkiem prawdopodobnym scenariuszem jest szybkie zwycięstwo Aleksandry Daniel, która w stójce powinna wyglądać zdecydowanie lepiej! Kursy na Izydorczyk – Daniel w kontekście zakończenia walki w 1. rundzie znajdziecie pod spodem:

Kursy na koniec w 1. rundzie

Fortuna
3.50
koniec w 1. rundzie - tak
1.21
koniec w 1. rundzie - nie
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Patrycja Izydorczyk – Ms. Danielka, kto wygra walkę?

Jeżeli miałbym natomiast wskazać faworytkę tego zestawienia i zagrać typy na Izydorczyk – Daniel w kierunku zwycięstwa walki, to postawiłbym zdecydowanie na zwycięstwo bardziej doświadczonej Ms. Danielki! Argumenty za takim scenariuszem przedstawiałem już wyżej, zatem dodam, że dowolne typy na Izydorczyk – Daniel obstawicie bez ryzyka wykorzystując nasz kod promocyjny w Fortunie!

Aleksandra Daniel wygra
Kurs: 1.17
Zagraj!

Patrycja Izydorczyk – Aleksandra Daniel, gdzie oglądać?

Jeżeli obstawicie już opisywaną w tym artykule walkę, to najpewniej interesować Was będzie kwestia tego, gdzie oglądać Patrycja Izydorczyk – Aleksandra Daniel. Starcie to nie będzie dostępne osobno, a żeby je zobaczyć na żywo, trzeba będzie wykupić dostęp do całej gali, jak to zwykle w przypadku freak-fightów bywa. Więcej na ten temat przeczytacie w artykule o tym, gdzie oglądać Prime Show MMA 6, a ja przechodzę do kwestii transmisji w TV i streamów online.

Patrycja Izydorczyk – Ms. Danielka, transmisja w TV za darmo

Pozostając w temacie transmisji i możliwości obejrzenia walki Izydorczyk – Daniel na żywo, wiele wydarzeń sportowych jest pokazywanych za darmo w TV. W przypadku gal freak-fightowych w 99% przypadków nie ma jednak tego typu transmisji w otwartej telewizji, bo żadna stacja nie decyduje się na wykupienie praw do pokazywania takich gal, a można je oglądać wyłącznie na oficjalnych stronach organizacji. Podobnie będzie z opisywaną w tym tekście walką, jak i całą galą Prime Show MMA 6.

Patrycja Izydorczyk – Aleksandra Daniel, stream online

Wychodzi zatem na to, że jedynym źródłem, z którego w legalny i sprawdzony sposób będzie można obejrzeć walkę Izydorczyk – Daniel będzie stream online pokazywany w Internecie. W celu uzyskania do niego dostępu, należy wejść na stronę primemma.tv, następnie utworzyć lub zalogować się na konto i wybrać jedną z dostępnych opcji. Ta tańsza, kosztująca 34.99 PLN pozwoli Wam oglądać galę w jakości 720p, natomiast dopłacając 5 PLN zyskacie stream online w jakości obrazu 1080p i możliwość obejrzenia powtórki przez dłuższy czas!

Typy na Patrycja Izydorczyk – Aleksandra Daniel

Po zgłębieniu tematu związanego z transmisją, pora wrócić do początku i wybrać ostatnie typy na Izydorczyk – Daniel. I w tym miejscu nie będę kombinował, ale zaproponuję niejako połączenie dwóch wcześniejszych propozycji. Stawiając zakład na zwycięstwo faworyzowanej Aleksandry przed czasem otrzymamy kurs 1.65, który nada się na kupony AKO. A te z kolei możecie uzupełnić, sprawdzając nasze pozostałe typy na Prime Show MMA. Powodzenia i samych wysokich wygranych!

A. Daniel wygra przed czasem
Kurs: 1.65
Zagraj!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze