Oilers mogą liczyć w piątym meczu na skuteczność Hymana? NHL AKO 2.36!

Hyman radość po bramce

W nocy poznaliśmy kolejne dwie drużyny, które awansowały do drugiej rundy fazy play-off, a mi udało się trafić kupon z AKO 3.56 na zakończenie kwietnia! Nadchodzącej nocy Dallas Stars zagrają z Vegas Golden Knights o wyjście na prowadzenie w serii, a Edmonton Oilers postarają się zamknąć serię z Los Angeles Kings przed własną publicznością. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z treścią analizy i końcowymi przemyśleniami na czwartkową noc.

Dallas Stars – Vegas Golden Knights (stan rywalizacji 2-2): typy i kursy bukmacherskie (02.05.2024)

Kod promocyjny Goplusbet czeka na Ciebie! Colorado Avalanche przestali być gnębieni przez Winnipeg Jets, których odesłali na wakacje, a w fazie zasadniczej MacKinnon i spółka nie potrafili się im przeciwstawić. Podobną sytuację mamy w parze Stars-Golden Knights i tutaj katami dość długo okazywali się hokeiści z Las Vegas, którzy wygrywali mecz z meczem, aż w serii wyszli na prowadzenie dwoma spotkaniami. Od trzeciego meczu w garść postanowili wziąć się gracze z Dallas, którzy dzięki dwóm wygranym doprowadzili do remisu, a najważniejsze dla nich, że odrobili dwie domowe porażki na terenie rywala.

Teraz wracamy do American Airlines Center na piąte starcie, ale na pewno zawitamy jeszcze w T-Mobile Arena, gdzie wszystko może się zakończyć, choć nie jest wykluczone, że na siódme starcie wrócimy jeszcze do Dallas. Zarówno jedni, jak i drudzy nie spisują się jakoś znakomicie w osłabieniach, ale w tej parze mają na to inny sposób. Mianowicie chodzi o dyscyplinę na lodzie i dzięki niej Stars i Golden Knights, to zespoły, które na ławce kar spędziły najmniej czasu ze wszystkich uczestników play-off. Szybko o tym, że nie warto osłabiać swojego zespołu przekonali się Stars, którzy w pierwszy spotkaniu tylko dwa razy złapali karę mniejszą, ale w konsekwencji stracili dwa gole w osłabieniach.

Statystyki:

  • Dallas Stars bronią w osłabieniach na poziomie 66%
  • Vegas Golden Knights bronią w osłabieniach na poziomie 75%
  • Gospodarze na ławce kar spędzili łącznie 18 minut
  • Goście na ławce kar spędzili łącznie 22 minuty

Co obstawić?

Stars i Golden Knights, to jedyna para, w której byliśmy świadkami remisu dwa do dwóch w serii. Piąty mecz jest piekielnie ważny dla obu stron, bo dzięki niemu zostanie do wykonania zaledwie jeden krok do drugiej rundy. Ani gospodarze, ani goście nie mogą pozwolić sobie na niepotrzebne zachowania i dyscyplina z poprzednich meczów musi być utrzymana, więc uważam, że ponownie dużej ilości kar nie zobaczymy, ale dziś nie o tym, bo pójdę w poniżej dwóch goli w przewagach, o które może być naprawdę trudno ze względu na prawdopodobną małą liczbę minut spędzonych przez obie ekipy na ławce kar.

Poniżej 1,5 bramki w przewagach
Kurs: 1.60
Zagraj!
grupa hokej zagranie

Edmonton Oilers – Los Angeles Kings (stan rywalizacji 3-1): typy i kursy bukmacherskie (02.05.2024)

Czwartkowej nocy w kolejnej rundzie mogą zameldować się Edmonton Oilers, którym potrzebne jest zaledwie zwycięstwo. McDavid i spółka wygrali gładko dwa spotkania, a ostatnie trzecie zwycięstwo w serii przyszło im w sporych bólach i w sposób niepodobny do reszty meczów. W drugim meczu w Los Angeles byliśmy świadkami zaledwie jednego gola i totalnej dominacji Kings nad Oilers, bo różnica strzałów celnych wynosiła aż 20! Ostatecznie jedna kara w cały spotkaniu dla Kings zdecydowała o tym, że przegrali. Gospodarzy od pierwszej rywalizacji w play-off nie zawodzi ofensywne trio McDavid-Draisaitl-Hyman. Do nocnych zmagań tych zespołów jeszcze trochę zostało, więc przed tym może znajdziesz coś dla siebie w zakładce typy dnia.

Pierwszych dwóch w każdym z czterech meczów brało udział przy przynajmniej jednym trafieniu dla Oilers. Hyman godnie dotrzymywał kroku wcześniej wspomnianej dwójce, ale w ostatnim meczu nie zdołał wpisać się do protokołu meczowego. Nichuskhin z Colorado Avalanche dołożył w nocy jedno trafienie i wyszedł na prowadzenie w klasyfikacji strzelców play-off. Napastnik z Denver już nie zagra w pierwszej rundzie, a to okazja dla Hymana, który ma jednego gola mniej o powalczenie o kolejne trafienia, bo ten sezon jest dla niego doskonały, więc dobrze by było, żeby czerpał z niego jak najwięcej.

Statystyki:

  • Zach Hyman ma na swoim koncie 6 goli i 1 asystę
  • Napastnik Oilers punktował w 3 z 4 spotkaniach przeciwko Kings w play-off
  • Hyman na lodzie spędza średnio trochę ponad 19 minut

Co obstawić?

Typy NHL, które do tej pory graliśmy, są dostępne w specjalnej zakładce na naszej stronie. Na doskonałej drodze są Oilers, żeby po dwóch seriach z rzędu z Kings, które trwały na pełnym dystansie szybko zapewnić sobie awans do drugiej rundy w zaledwie pięciu rywalizacjach. Żeby tak się stało, kolejny raz los w swoje ręce musi wziąć fantastyczne trio z Edmonton, na które liczę nadchodzącej nocy, a dokładniej na Hymana, który jest w doskonałej formie, a w ostatnim meczu nie udało mu się zapunktować, dlatego liczę teraz na jego dyspozycję i przynajmniej jedno oczko do klasyfikacji kanadyjskiej.

Zach Hyman powyżej 0,5
Kurs: 1.48
Zagraj!
Kupon Goplusbet

Foto. PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze