Obrona sanoczan nie będzie przeszkodą dla Unii Oświęcim? THL+NHL AKO 2.17!

Zawodnik Unii Oświęcim radość z gola

Piątkowej nocy udało się gładko zarobić na najlepszej hokejowej lidze świata. Dziś oferta jest mocno okrojona, ale jak zawsze przychodzi z pomocą możliwość połączenia dwóch lig. Zaczniemy sobie od starcia w Tauron Hokej Lidze pomiędzy Marmą Ciarko STS Sanok a Unią Oświęcim. Natomiast w nocy dojdzie do rywalizacji w National Hockey League pomiędzy St. Louis Blues a New Jersey Devils. Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z treścią analizy oraz do sprawdzenia proponowanych przeze mnie zakładów na oba spotkania.

tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

300 zł od depozytu + 500 zł zakład bez ryzyka + 130 zł freebety

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 300 zł

BEZ RYZYKA: 500 zł

FREEBET PO WPŁACIE: 100 zł

FREEBET Z KODEM: 30 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Marma Ciarko STS Sanok – Unia Oświęcim: typy i kursy bukmacherskie (03.11.2023)

Do zamknięcia zmagań w drugiej rundzie Unii Oświęcim brakuje dwóch spotkań. Dla przyjezdnych jest to sprawa o tyle istotna, że właśnie po tych dwóch meczach zamyka się dla nich walka o udział w Pucharze Polski. Jednak oświęcimianie mogą być spokojni o ten występ, bo już udało im się zająć miejsce w pierwszej czwórce niezależnie od tego, co wydarzy się w ich dwóch kolejnych starciach. Dziś gracze z województwa małopolskiego udają się do województwa podkarpackiego na rywalizację w Sanoku z najgorszą ekipą w lidze.

Terminarz okazał się na tyle przychylny dla oświęcimian, bo ci po serii pięciu zwycięstw z rzędu notują słabszy okres, w którym z ostatnich czterech spotkań wygrali tylko raz. Sanoczanie w ostatnim czasie pogrążyli się w marazmie, przegrywając dwa bardzo istotne dla nich mecze z Podhalem oraz Zagłębiem. Tym samym już po dwóch rundach ich udział w tegorocznych play-off staje się praktycznie przesądzony. Ze względu na to, że sytuacja w górnej części tabeli została zdominowana przez GKS Katowice, a dolna część przez Marmę Ciarko STS Sanok jesteśmy w momencie, w których tak naprawdę można byłoby rozpocząć play-off. Jednak sezon trzeba dograć do końca, więc zespoły będą walczyć o najwyższe lokaty, żeby trafić na najbardziej dogodnego rywala.

Statystyki:

  • Bilans bramkowy sanoczan przed własną publicznością wynosi 15:31
  • Bilans bramkowy oświęcimian w delegacjach wynosi 21:11
  • W ostatnim bezpośrednim meczu tych ekip oglądaliśmy gola w każdej tercji
  • W ostatnich pięciu domowych spotkaniach sanoczan tylko raz nie oglądaliśmy gola w każdej tercji
  • W ostatnich pięciu wyjazdowych starciach oświęcimian dwa razy nie byliśmy świadkami trafień w każdej tercji

Co obstawić?

Bezapelacyjnym faworytem w tym starciu są przyjezdni z Oświęcimia, którzy muszą zdobyć komplet punktów w Sanoku. Unia była ostatnio w gorszej dyspozycji, więc dziś nadeszła odpowiednia chwila, żeby odkuć się za wszystkie ostatnie niepowodzenia. Pierwszą moją myślą na to spotkanie była opcja gola Unii Oświęcim w każdej tercji, ale pójdę trochę bezpieczniej i zaproponuję tutaj po prostu bramkę w każdej z trzech tercji, ale niezależnie, której ekipy. Kod promocyjny Goplusbet czeka na Ciebie!

Gol w każdej tercji - TAK
Kurs: 1.46
Zagraj!
grupa hokejowa

St. Louis Blues – New Jersey Devils: typy i kursy bukmacherskie (04.11.2023)

Znakomita wyjazdowa forma Devils cały czas trwa, dzięki wygranej poprzedniej nocy w Minnesocie z Wild. Dla hokeistów z New Jersey była to trzecia wygrana z rzędu w tej kampanii, co oznacza, że Devils cały czas są niepokonani w spotkaniach wyjazdowych tego sezonu. Zeszłej nocy odpoczywali za to Blues, którzy do tego starcia przystąpią po dwóch porażkach z rzędu i z zaledwie jednym zdobytym golem w tamtych spotkaniach. Świetna postawa w ofensywie gości zaprocentowała tym, że obecnie są oni najlepszą ekipą w przewagach liczebnych. Po drugiej stronie bieguna znajdują się Blues, jako najsłabiej grająca drużyna w power play. Z racji tego, że Devils grali w nocy swoje spotkanie w Minnesocie, to między słupkami w ich bramce dojdzie do zmiany. Od początku powinniśmy zobaczyć Schmida, który cały czas szuka formy, broniąc aktualnie na poziomie zaledwie 86%. Typy NHL, które do tej pory graliśmy, są dostępne w specjalnej zakładce na naszej stronie.

Statystyki:

  • St. Louis Blues w przewagach grają na poziomie 4%
  • New Jersey Devils w przewagach grają na poziomie 44%
  • Gospodarze w osłabieniach bronią na poziomie 78%
  • Gospodarze w osłabieniach bronią na poziomie 73%

Co obstawić?

Patrząc na to, jak jedni i drudzy radzą sobie w przewagach, udało mi się znaleźć dość interesujący zakład na to spotkanie. Moja propozycja będzie dotyczyć właśnie tego aspektu gry. W tym starciu idę w stronę przyjezdnych z New Jersey, którzy zdecydowanie lepiej wyglądają w przewagach od swojego oponenta, który pod tym względem wygląda po prostu tragicznie. Dlatego proponuję tutaj zakład na to, że Devils zdobędą więcej trafień w przewagach od Blues. Jednak, jeśli żadna z ekip nie trafi do siatki, grając jednego zawodnika więcej lub po prostu będzie remis pod tym względem, to otrzymamy zwrot stawki. Do nocnych zmagań tych zespołów jeszcze daleko, więc przed tym może znajdziesz coś dla siebie w zakładce typy dnia.

Devils więcej goli w przewadze (remis=zwrot)
Kurs: 1.49
Zagraj!
Kupon PHL+NHL 03.11.2023

Foto. PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze