Natan Marcoń – Jaś Kapela: typy, kursy i zakłady bukmacherskie | 13.01.2024

Natan Marcoń przed walką

Typy na Natan Marcoń – Jaś Kapela, Prime MMA 7. Natan Marcoń podczas najbliższej gali Prime zawalczy albo z Bagietą, albo z Jasiem Kapelą – w zależności od tego, kto okaże się lepszy w uprzednim pojedynku. W tym konkretnym tekście pod uwagę wezmę scenariusz ze zwycięstwem Kapeli i przeanalizuję potencjalną walkę Marconia z 40-latkiem. Nie zabraknie tu oczywiście typów na Marcoń – Kapela, tak więc zapraszam serdecznie do lektury.

Masz ochotę obstawić galę Prime MMA 7? Załóż konto w Fortunie, która jako jedyna na rynku ma zakłady bukmacherskie na wszystkie walki!

Kliknij w nasz kod promocyjny, aby założyć konto i odebrać 300 PLN w zakładach bez ryzyka!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Na start łącznie 300 zł bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł darmowe zakłady (20 zł za samą rejestrację, 10 zł za depozyt, 5 zł za udostępnienie kuponu)

 

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł + 100 zł + 100 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł + 5 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Natan Marcoń – Jaś Kapela, typy i przewidywania

Natan Marcoń do ostatniej chwili nie będzie wiedział, z kim zmierzy się podczas najbliższej gali Prime. Przeciwnika wyłoni bowiem wcześniejsza walka pomiędzy Bagietą, a Jasiem Kapelą. Potencjalna walka z Michałem jest już przeanalizowana na naszej stronie, zatem zerknijcie na nasze typy dnia! Ja natomiast przechodzę do omówienia sylwetki “Boga Estetyki”, który zaledwie kilka tygodni temu uniknął walki z Denisem Załęckim na Clout MMA i bez ciosu odklepał po 2 sekundach pojedynku. Zawodnik ten jest szalenie kontrowersyjny i budzi skrajne emocje, jednak trzeba przyznać, że w przeszłości walczył już z kilkoma niezłymi rywalami. Chociaż większość pojedynków przegrał, to za sprawą swoich warunków fizycznych, doświadczenia i siły będzie faworytem walki z Jasiem Kapelą.

40-letni autor wierszy jest postacią równie kontrowersyjną, a żeby zawalczyć z Marconiem, musi wpierw pokonać Bagietę w rewanżowym starciu, co samo w sobie jest mało prawdopodobne. Nawet jeżeli Kapela niespodziewanie wygra pierwszy pojedynek, to na walkę z Natanem wyjdzie zmęczony i wypompowany wcześniejszym starciem. Kapela nie potrafi wyprowadzać ciosów, ma bardzo kiepskie warunki fizyczne i nie może pochwalić się dobrą kondycją, czy motoryką. Mówiąc krótko, zwyczajnie nie nadaje się on do sportów walki i potwierdziły to jego wcześniejsze pojedynki. Uważam, że Natan błyskawicznie upora się z tym rywalem, a pojedynek może zakończyć się w brutalny dla Kapeli sposób. Moje pierwsze typy na Marcoń – Kapela, to maksymalnie 2.5 rundy w tej walce.

-2.5 rund
Kurs: 1.98
Zagraj!

Natan Marcoń – Jaś Kapela, kursy bukmacherskie

Kursy bukmacherskie wystawione przez Fortunę zdecydowanie premiują w tym pojedynku Natana Marconia. Szczerze powiedziawszy, jest to jeden z największych faworytów na całej karcie walk gali Prime MMA 7 i nie wiem, co musiałoby się stać, aby Kapela wygrał 2 pojedynki na tej samej gali. Kursy na wygraną Natana systematycznie spadają, a na moment pisania przeze mnie tego artykułu prezentują się w poniższy sposób:

Kursy na zwycięstwo

Fortuna
1.30
N. Marcoń
2.92
J. Kapela
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kursy na rezultat końcowy

W tym miejscu dodam, że wybrane typy na Marcoń – Kapela zagrać możecie u oficjalnego bukmachera gali bez ryzyka! Wykorzystajcie w tym celu nasz kod promocyjny w Fortunie. A operator ten na interesującą nas walkę zaproponował nieco więcej zakładów i kursów. Do obstawienia są chociażby zakłady na rezultat końcowy, a zatem można wytypować, czy walka potrwa pełen dystans, czy też zakończy się przed czasem. Moje predykcje odnośnie długości pojedynku już znacie, a poniżej kursy na pełen dystans w walce Marcoń – Kapela:

Kursy na pełen dystans

Fortuna
2.00
pełen dystans - tak
1.64
pełen dystans - nie
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Natan Marcoń – Jaś Kapela, kto wygra walkę?

Nie zaproponowałem jeszcze typów na Marcoń – Kapela w kontekście zwycięzcy pojedynku, jednak pisałem o moich przewidywaniach i szansach obu zawodników. Powtórzę zatem, że w mojej opinii wyraźnym faworytem jest znacznie wyższy, cięższy, młodszy i silniejszy Marcoń, który drugi raz nie odstawi takiej szopki, jak przy okazji gali Clout MMA. Jedną szansą Kapeli na zwycięstwo jest jakiś szczęśliwy cios, jednak uważam, że Marcoń na 95% zwycięży ten pojedynek!

N. Marcoń wygra walkę
Kurs: 1.30
Zagraj!

Typy na Natan Marcoń – Jaś Kapela

Ostatnie typy na Marcoń – Kapela będą swego rodzaju połączeniem dwóch zaproponowanych wcześniej zakładów. Sądzę, że Natan będzie w stanie dość szybko wstrząsnąć słabszym rywalem i posłać go na deski. Nie uważam, by Kapela był w stanie przetrwać pełne 3 rundy z Natanem i łącząc 2 wyżej zaproponowane zakłady, wychodzi nam wygrana 20-letniego faworyta przed czasem! Jeżeli do swojego kuponu chcielibyście dorzucić inne walki, to sprawdźcie wszystkie typy na Prime MMA 7 z naszej strony. Powodzenia i samych trafionych kuponów!

N. Marcoń wygra przed czasem
Kurs: 1.80
Zagraj!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze