Natan Marcoń – Bagieta: typy, kursy i zakłady bukmacherskie | 13.01.2024

Natan Marcoń podczas walki

Typy na Natan Marcoń – Bagieta, Prime MMA 7. Natan Marcoń długo nie czeka z podjęciem kolejnego wyzwania i po skandalicznej “walce” na ostatniej gali Clout, tym razem ma wystąpić na Prime MMA 7! Jego rywalem, w zależności od rezultatu wcześniejszej walki będzie albo Bagieta, albo Jaś Kapela. W tym tekście założę, że to Michał wygra pojedynek i zaproponuję typy na Marcoń – Bagieta. Zapraszam zatem do lektury.

Masz ochotę obstawić galę Prime MMA 7? Załóż konto w Fortunie, która jako jedyna na rynku ma zakłady bukmacherskie na wszystkie walki!

Kliknij w nasz kod promocyjny, aby założyć konto i odebrać 300 PLN w zakładach bez ryzyka!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Na start łącznie 300 zł bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł darmowe zakłady (20 zł za samą rejestrację, 10 zł za depozyt, 5 zł za udostępnienie kuponu)

 

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł + 100 zł + 100 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł + 5 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Natan Marcoń – Bagieta, typy i przewidywania

Jak już wspomniałem we wstępie, by do takiej walki w ogóle doszło, Bagieta musi uprzednio pokonać Jasia Kapelę. Załóżmy jednak, że taki scenariusz się faktycznie ziści i przeanalizujmy potencjalną walkę Natana Marconia z Michałem Gorzelańczykiem. Pierwszy z zawodników zaledwie kilkanaście dni temu był bohaterem skandalu na gali Clout MMA. Natan miał zawalczyć z Denisem Załęckim, jednak postanowił sparodiować wcześniejsze zachowanie rywala i odklepał bez żadnego ciosu i zaledwie po 2 sekundach pojedynku. Marcoń na pewno podejdzie w inny sposób do najbliższego starcia i podobnego kabaretu tym razem nie zobaczymy. Przypomnę, że Natan we wcześniejszych pojedynkach momentami pokazywał zupełnie przyzwoite umiejętności i pewnych zachowań w MMA już zdążył się nauczyć. Mimo wszystko jego rekord w obecnej chwili wynosi 1-4, a jedyne zwycięstwo zanotowane zostało w walce z Hejterem. Tym jednak razem Natan wyjdzie za potencjalnie zmęczonego rywala i z pewnością będzie faworytem takiego zestawienia.

Ja natomiast przypomnę, że dowolne typy na Marcoń – Bagieta zagracie bez ryzyka z naszym kodem promocyjnym w Fortunie. Przechodząc już do drugiego z zawodników, jest on postacią bardzo barwną, ale i kontrowersyjną. Michał Gorzelańczyk w pierwszym pojedynku musi uporać się z Jasiem Kapelą, jednak ten pojedynek powinien być tylko formalnością. Bardzo ważna może być informacja na temat tego, ile czasu Bagieta będzie walczył z pierwszym rywalem i ile sił straci na ten pojedynek. Jego kondycja zdecydowanie nie stoi na najwyższym poziomie, chociaż przypomnę, że do tej pory jest on niepokonany i może pochwalić się rekordem 4-0! Co prawda rywale nie należeli do najmocniejszych, jednak zwycięstwa same nie przyszły. Wybierając już typy na Marcoń – Bagieta, uważam, że walka nie zakończy się zbyt szybko. Bóg Estetyki będzie chciał grać na czas i skorzystać z atutu kondycyjnego, zaś Bagieta może mieć problem z szybkim znokautowaniem większego rywala. Proponuję zatem zakład na minimum 2.5 rund w tym pojedynku!

+2.5 rundy
Kurs: 1.50
Zagraj!

Natan Marcoń – Bagieta, kursy bukmacherskie

Jeżeli chodzi o regularne kursy na ten pojedynek, wyraźnym faworytem Fortuny jest Natan Marcoń, a mnożniki na jego zwycięstwo stale spadają. Trzeba pamiętać, że Bagieta będzie miał za sobą mniej lub bardziej wyczerpującą walkę z Kapelą, a pod względem warunków fizycznych, czy umiejętności nie będzie miał przewagi nad Bogiem Estetyki. Między innymi przez wzgląd na te aspekty kursy bukmacherskie premiują Natana Marconia. Wyglądają one obecnie w następujący sposób:

Kursy na zwycięstwo

Fortuna
1.40
N. Marcoń
2.52
Bagieta
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kursy na rezultat końcowy

Jeżeli na kuponach lubicie obstawiać inne sporty i rozgrywki, zerknijcie koniecznie na nasze wszystkie typy dnia! Jeżeli natomiast idzie o typy na Marcoń – Bagieta, w ofercie Fortuny znajdziemy jeszcze inne zakłady, w tym kursy na rezultat końcowy! Na swoim kuponie możemy obstawić, czy omawiany pojedynek zakończy się przed czasem, czy też rozstrzygną go sędziowie. W obecnej chwili kursy na rezultat końcowy prezentują się następująco:

Kursy na pełen dystans

Fortuna
1.80
pełen dystans - tak
1.80
pełen dystans - nie
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Natan Marcoń – Bagieta, kto wygra walkę?

Jeżeli chodzi o mojego faworyta omawianej walki, nie spodziewam się, by Bagieta po pierwszym starciu zachował masę sił i uważam, że różnica w motoryce może przeważyć szalę na stronę Natana Marconia. Będzie on dysponował lepszymi warunkami fizycznymi i mimo wszystko silniejszym uderzeniem. Chociaż Bagieta wciąż może pochwalić się zerem w rekordzie, to uważam, że nie walczył on z tak silnymi rywalami, jak Natan Marcoń. Sądzę, że to właśnie Bóg Estetyki ma większe szanse na zwycięstwo w tej walce!

N. Marcoń wygra walkę
Kurs: 1.40
Zagraj!

Typy na Natan Marcoń – Bagieta

Polecam zerknąć na wszystkie typy na Prime MMA 7 i przechodzę już do ostatniego zakładu na ten pojedynek! W mojej opinii Natan Marcoń może sprytnie rozegrać to starcie i na dystansie 3 rund postara się wypunktować zmęczonego rywala. Sądzę, że Bagieta pokaże charakter i nie da się znokautować, jednak piekielnie trudno mu będzie przewalczyć kolejne 3 rundy na wysokich obrotach po pierwszym starciu z Kapelą. Moje typy na Marcoń – Bagieta kieruję więc w stronę wygranej faworyta na punkty!

N. Marcoń wygra na punkty
Kurs: 3.00
Zagraj!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze