Natalie Wayne – Bouncing Betty: typy, kursy i zakłady | Gdzie oglądać?

Ring girls po walce na Fame MMA

Typy na Natalie Wayne – Bouncing Betty, Prime MMA 7. Na najbliższej gali Prime MMA 7 będziemy świadkami tylko 1 walki kobiet, jednak starcie to wzbudza wiele skrajnych emocji. Mówimy tu o zestawieniu Natalie Wayne z Bouncing Betty i to właśnie analizę tego pojedynku znajdziecie w poniższym tekście. Oczywiście nie zabraknie w nim typów na to starcie i informacji odnośnie tego, gdzie obejrzeć to starcie. Zapraszam więc do lektury.

Masz ochotę obstawić galę Prime MMA 7? Załóż konto w Fortunie, która jako jedyna na rynku ma zakłady bukmacherskie na wszystkie walki!

Kliknij w nasz kod promocyjny, aby założyć konto i odebrać 300 PLN w zakładach bez ryzyka!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Na start łącznie 300 zł bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł darmowe zakłady (20 zł za samą rejestrację, 10 zł za depozyt, 5 zł za udostępnienie kuponu)

 

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł + 100 zł + 100 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł + 5 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Natalie Wayne – Bouncing Betty, typy i przewidywania

Nim wybiorę typy na Natalie Wayne – Bouncing Betty, najważniejsze informacje na temat obu zawodniczek. O umiejętnościach w sportach walki nie będzie niestety za dużo, bo mówimy tu o dwóch debiutantkach i siłą rzeczy nie wiadomo zbyt wiele o tym, która ile potrafi jeżeli idzie o sporty walki. Natalie Wayne jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci we freak-fightach, ponieważ trudni się ona zdjęciami i filmami dla pełnoletnich, a o ewentualnej przeszłości w sporcie nie wiadomo nic. Ma ona 25 lat i szerszej publiczności dała się poznać za sprawą występu w popularnym programie GOATS. Na konferencjach prasowych zdawała się być pewna siebie i na pewno trenuje przez kilka tygodni, jednak umiejętności w sportach walki na pewno nie będą stały tu na najwyższym poziomie.

Podobnie jak w przypadku Bouncing Betty, która również wzbudza spore emocje i kontrowersje. Bernadeta Urbańska również nie występowała wcześniej w organizacjach freak-fightowych, a najbliższe starcie będzie dla niej debiutem w oktagonie MMA. Bouncing Betty znana jest przede wszystkim z programu Love Never Lies, a na co dzień jest tancerką specjalizującą się w twerku. Zawodniczka ta będzie nieco starsza od rywalki, ponieważ jej metryka wskazuje 29 lat. Warunki fizyczne na pewno nie są tu imponujące, ponieważ nasza bohaterka mierzy 165 cm i nie ma imponującego zasięgu ramion. W zasadzie trudno wybrać najlepsze Natalie Wayne – Bouncing Betty typy, ponieważ obydwie panie nie walczyły wcześniej i nie wiemy nic o ich faktycznych umiejętnościach. Można jednak założyć, że obydwie zawodniczki rozpoczną pojedynek ostrożnie i żadna z nich nie zaryzykuje szarży od pierwszego gongu. Typy na ten pojedynek można zatem skierować w stronę minimum 1.5 rundy!

+1.5 rund
Kurs: 1.64
Zagraj!

Natalie Wayne – Bouncing Betty, kursy bukmacherskie

W międzyczasie zerknijcie na wszystkie typy na Prime MMA 7, ponieważ na karcie walk są pojedynki, które nieco łatwiej przeanalizować i wytypować! Jeżeli chodzi natomiast o kursy bukmacherskie na tę walkę kobiet, Fortuna faworytkę widzi w Bernadecie Urbańskiej. Kurs na jej zwycięstwo obecnie wynosi 1.44, a potencjalne zwycięstwo Natalie Wayne zagracie po mnożniku 2.40. Widać to dobrze na poniższym widgecie z kursami:

Kursy na zwycięstwo

Fortuna
2.40
N. Wayne
1.44
B. Betty
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kursy na rezultat końcowy

Oficjalny bukmacher gali Prime MMA 7, u którego wykorzystać możecie nasz kod promocyjny Fortuna zaproponował nieco więcej zakładów i kursów na omawiane starcie. Sam wyżej proponowałem typy na Natalie Wayne – Bouncing Betty w kierunku minimum 1.5 rund. W ofercie Fortuny znajdziecie również kursy na to, czy pojedynek potrwa pełny dystans i zdaniem tego operatora, pojedynek najpewniej nie zakończy się na punkty. Oto kursy na rezultat końcowy w przypadku walki Wayne – Betty:

Kursy na pełen dystans

Fortuna
3.50
pełen dystans - tak
1.21
pełen dystans - nie
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Natalie Wayne – Bouncing Betty, kto wygra walkę?

Jeżeli chodzi o typy na Natalie Wayne – Bouncing Betty w kierunku zwyciężczyni pojedynku, mimo wszystko postawiłbym na triumf Urbańskiej. Wiadomo, że z racji swojego zawodu tancerki jest ona aktywna fizycznie i powinna mieć nieco lepsze predyspozycje do walki w MMA. Bukmacher Fortuna również daje jej większe szanse, a wiadomo, że operatorzy niejednokrotnie posiadają informacje ze źródła i wiedzą więcej od graczy. Nie jest to żaden pewnik, jednak sądzę, że Bouncing Betty zdoła pokonać swoją najbliższą rywalkę.

B. Betty wygra
Kurs: 1.44
Zagraj!

Natalie Wayne – Bouncing Betty, gdzie oglądać?

Zostawmy na chwilę Natalie Wayne – Bouncing Betty typy i powiedzmy sobie słówko na temat tego, gdzie oglądać omawianą walkę. Oczywiście podobnie jak w przypadku innych organizacji freak-fightowych, pojedynek ten nie będzie dostępny na wyłączność. By zobaczyć go na żywo należy bowiem uprzednio zakupić dostęp do całej gali Prime MMA 7, która z resztą zapowiada się bardzo ciekawie i na pewno zainteresują Was również inne pojedynki z karty walk!

Natalie Wayne – Bouncing Betty, transmisja w TV za darmo

Kibice freak-fightów przyzwyczajeni są, że gal takich jak Prime MMA nie znajdziemy w TV. Żadna stacja telewizyjna nie posiada praw transmisyjnych do tego rodzaju wydarzeń i również walki Natalie Wayne – Bouncing Betty nie obejrzymy w TV. Niestety nie ma również mowy o legalnej transmisji za darmo, ponieważ jak już wspomniałem, trzeba będzie zapłacić za dostęp do PPV z całej sobotniej gali.

Natalie Wayne – Bouncing Betty, stream online

Jak już wspomniałem, starcie Natalie Wayne z Bouncing Betty, podobnie jak inne pojedynki z gali Prime MMA 7 będzie dostępne w formie streamu online. Taki rodzaj transmisji znajdziemy na oficjalnej stronie organizacji, a więc na primemma.tv. Tam należy założyć konto, a następnie zakupić PPV, które pozwoli zobaczyć walki z najbliższego wydarzenia. W ofercie organizacji znajdziemy dwa warianty. Pierwszy kosztuje 39.99 PLN i pozwala oglądać walki w jakości 720p. Dopłacając 5 PLN możemy natomiast cieszyć się obrazem w jakości HD, a w dodatku mamy dostęp do powtórki przez 7 dni!

Typy na Natalie Wayne – Bouncing Betty

Na koniec ostatnie typy na Natalie Wayne – Bouncing Betty, które to będziecie mogli obstawić na kuponie SOLO. Osobiście uważam, że walka może potrwać aż do 3. rundzie i wówczas kondycja obu zawodniczek będzie już zdecydowanie gorsza. Spodziewam się, że któraś z pań może rzucić się po KO i pojedynek ma szansę zakończyć się właśnie w 3. odsłonie. Podkreślę jednak, że wobec niewielkiej ilości informacji i zerowej próbki umiejętności, nie jest to najpewniejszy z zakładów. Na koniec, sprawdźcie koniecznie aktualne promocje bukmacherskie, a ja proponuję koniec walki Wayne – Bouncing Betty w 3. odsłonie!

Koniec walki w 3. rundzie
Kurs: 5.00
Zagraj!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze