Na wschodzie czekają nas emocje od pierwszej minuty? NHL AKO 2.87!

Gracze Edmonton Oilers

Karty w Konferencji Zachodniej zostały już rozdane i poznaliśmy ośmiu przedstawicieli, którzy wezmą udział w play-off. Wśród nich są Nashville Predators, mierzący się niedzielnej nocy z Columbus Blue Jackets. Również pewni swego są Edmonton Oilers i Vancouver Canucks, a te zespoły zobaczymy nadchodzącej nocy w bezpośredniej rywalizacji. Właśnie te pary wezmę dziś pod lupę, więc serdecznie zapraszam do zapoznania się z treścią analizy i końcowymi propozycjami.

Nashville Predators – Columbus Blue Jackets: typy i kursy bukmacherskie (14.04.2024)

Kod promocyjny Goplusbet czeka na Ciebie! Przyśpieszają hokeiści z Nashville, którzy sobotniej nocy mierzyli się na wyjeździe z Chicago Blackhawks i od razu po powrocie z kompletem punktów do własnej hali będą podejmować niedzielnej nocy Columbus Blue Jackets. To wszystko oznacza, że Predators zostanie tylko jedno spotkanie do zakończenia fazy zasadniczej. Cokolwiek by się nie wydarzyło, to sytuacja w tabeli gospodarzy tej rywalizacji się nie zmieni. Predators będą ostatnim zespołem z Dywizji Centralnej, który załapie się do play-off i po wczorajszych wydarzeniach wiemy, że ta dywizji nie otrzyma jeszcze dodatkowego miejsca, bo St. Louis Blues nie mają już żadnych szans na awans. W pierwszej rundzie play-off czeka na Predators trudne zadanie, bo zmierzą się oni ze zwycięzcą Dywizji Pacyfiku, czyli Vancouver Canucks albo Edmonton Oilers. Jeśli chodzi o Blue Jackets to w ich przypadku również nic się nie zmieni i w tej kampanii na pewno zostaną najgorszym zespołem na wschodzie i Dywizji Metro.

Mimo fatalnej postawy w tym sezonie gospodarze naprawdę zasługują na słowa pochwały, jeśli chodzi o pierwsze dwadzieścia minut regulaminowego czasu gry. Po tak słabo grających w tej kampanii Blue Jackets można byłoby się spodziewać, że w każdej statystyce dołują, ale pod względem pierwszych tercji są czwartą najlepiej punktującą drużyną i jedną z najlepszych ofensyw. Trzeba pamiętać jednak, że Blue Jackets w pierwszych tercjach tracą też dużo goli, ale to im nie przeszkadza w osiąganiu dobrych wyników. Predators nie ustępują w pierwszych tercjach hokeistom z Columbus, bo pod względem punktów i zdobytych goli są w czołówce zachodu. W przypadku graczy z Nashville mamy tę samą przypadłość, czyli sporo traconych bramek w pierwszych tercjach, ale one też nie przeszkadzają w dobrym punktowaniu.

Statystyki:

  • Bilans bramkowy Nashville Predators w pierwszych tercjach wynosi 76:70
  • Bilans bramkowy Columbus Blue Jackets w pierwszych tercjach to 76:71

Co obstawić?

Niedzielnej nocy w Nashville spotkają się dwie ekipy, dla których sezon zasadniczy już się skończył i ich sytuacja w tabeli się nie zmieni. Z drugiej strony dostajemy spotkanie ekip, które w pierwszych tercjach dają prawdziwy popis i może mecz bez żadnego ciśnienia przyniesie nam znakomite emocje w pierwszych dwudziestu minutach, a przede wszystkim bramki. Dlatego moja propozycja dotyczy powyżej jednego trafienia w pierwszej tercji tej rywalizacji.

Powyżej 1,5 bramki w 1. tercji
Kurs: 1.70
Zagraj!
grupa hokej zagranie

Edmonton Oilers – Vancouver Canucks: typy i kursy bukmacherskie (14.04.2024)

Kiedy, jak nie w bezpośrednim spotkaniu rozstrzygnąć sytuację w Dywizji Pacyfiku. Obecnie na czele tej dywizji są Canucks, a Oilers tracą do nich trzy punkty. Oznacza to, że wygrana w tej rywalizacji gospodarzy nie pozwoli im przeskoczyć przyjezdnych, ale to Oilers będą mieli spotkanie więcej do rozegrania. Oczywiście w tym starciu rozstrzyga się także sytuacja w pierwszej rundzie play-off, bo wiadomo, że wygrany Dywizji Pacyfiku zagra z Nashville Predators, a drugi zespół zagra z trzecim ze swojej dywizji, a więc mogą być to Kings lub Golden Knights. Obie ekipy spotkają się ze sobą czwarty raz w tym sezonie i niepokonani są Canucks, którzy wygrali trzy bezpośrednie spotkania w tym sezonie i to na początku, kiedy Oilers byli w dołku przejechali się po nich mocno.

W poprzednim omawianym meczu była mowa o tym, że zespoły radzą sobie znakomicie w pierwszych tercjach i tutaj mamy powtórkę z rozrywki, a nawet jeszcze lepsze ekipy na początku spotkań. Canucks nie mają sobie równych w całej lidze, jeśli chodzi o zdobyte bramki w pierwszych tercjach. Bardzo dobra skuteczność graczy z Vancouver pod bramką rywali pozwala im również na znakomitą grę w destrukcji. Oilers pod względem zdobytych trafień są tuż za Canucks, ale im trudniej pogodzić to z solidną grą w defensywie. Typy NHL, które do tej pory graliśmy, są dostępne w specjalnej zakła

Statystyki:

  • Bilans bramkowy Edmonton Oilers w pierwszych tercjach wynosi 85:70
  • Bilans bramkowy Vancouver Canucks w pierwszych tercjach to 92:57

Co obstawić?

Sporo działo się w trzech poprzednich starciach tych ekip i to od pierwszej minuty. Niedzielnej nocy czeka nas starcie dwóch najlepszych ofensyw w całej lidze, jeśli chodzi o pierwsze tercje. W poprzednich meczach bramek nie brakowało w pierwszych dwudziestu minutach, więc w czwartej rywalizacji idę w trafienia w pierwszej tercji. Do nocnych zmagań tych zespołów jeszcze trochę zostało, więc przed tym może znajdziesz coś dla siebie w zakładce typy dnia.

Powyżej 1,5 bramki w 1. tercji
Kurs: 1.69
Zagraj!
Goplusbet NHL kupon

Foto. PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze