Mrozzo – Młody Ninja: typy i kursy | Gdzie oglądać? Zapowiedź

Ring Girl podczas gali FAME MMA

Typy na Mrozzo – Młody Ninja, FAME MMA 21. Najbliższa gala FAME MMA jest gorąco wyczekiwana przez kibiców freak-fightów. Jednym z pierwszych pojedynków na karcie walk będzie ten pomiędzy Mrozzem, a Młodym Ninją. O obu zawodnikach przeczytacie w poniższym tekście, a jego dopełnieniem będą najciekawsze typy na Mrozzo – Młody Ninja! Zapraszam zatem serdecznie do lektury.

Chcesz obstawić najbliższą galę FAME MMA 21? Ofertę zakładów znajdziesz wyłącznie u legalnego bukmachera Betclic!

Wykorzystaj nasz kod promocyjny Betclic i zgarnij zakład bez ryzyka do 50 PLN, oraz graj bez podatku!

Baner na FAME MMA 21

Mrozzo – Młody Ninja, typy i przewidywania

Analizę pojedynku rozpoczynam od pierwszego z zawodników, a więc popularnego Mrozzo. Ten swoją rozpoznawalność zdobył na platformie Tik-Tok i to stamtąd jest głównie kojarzony. Dominik Mrozowski dotychczas nie miał okazji zaprezentować swoich umiejętności we freak-fightach, chociaż o jego potencjalnym występie na FAME MMA można było przeczytać już pod koniec tamtego roku. Nasz bohater pozostaje zatem w treningu od kilku dobrych tygodni, a przed ich rozpoczęciem pracował również jako trener personalny. Jego warunki fizyczne wrażenia nie robią, ponieważ Mrozzo ma zaledwie 166 cm wzrostu i waży 69 kg. Debiutant dostał jednak ciekawego przeciwnika, który zdaje się być w zasięgu!

Młody Ninja również zadebiutuje w organizacji FAME MMA w najbliższą sobotę. Rafał Sobonkiewicz również ma nieco wspólnego ze sportem, ponieważ dotychczas był kulturystą i to głównie z tego powodu był znany w Internecie. Ma on nieco lepsze warunku fizyczne od swojego najbliższego przeciwnika, ponieważ jest o około 10 cm wyższy, oraz dysponuje dłuższym zasięgiem ramion. Podobnie jak w przypadku Mrozzo, tak i w kontekście Młodego Ninjy możemy przypuszczać, że pozostaje on w treningu od kilku dobrych tygodni. Same umiejętności jednego i drugiego stoją jednak pod pewnym znakiem zapytania, bo wcześniej żadnego z nich nie oglądaliśmy w oktagonie. Jakie zatem typy na Mrozzo – Młody Ninja warto obstawić w Betclic?

Moim zdaniem ciekawe typy na Mrozzo – Młody Ninja odnoszą się do maksymalnie 2.5 rund w omawianym pojedynku. Obaj panowie mieli wcześniej do czynienia ze sportami sylwetkowymi, a zatem ich głównym atutem powinna być siła fizyczna. W przypadku debiutantów często mamy do czynienia z problemami kondycyjnymi i takiego scenariusza nie wykluczam także w tej walce. Moim zdaniem każdy z zawodników może się szybko “wypompować”, a wówczas o potencjalne KO znacznie łatwiej. Uważam, że ten pojedynek potrwa maksymalnie 2.5 rund i takie typy na FAME MMA 21 proponuję! 

-2.5 rund
Kurs: 1.45
Zagraj!

Gdzie oglądać walkę Mrozzo – Młody Ninja?

Skoro znacie już najważniejsze informacje o obu zawodnikach, a także moje pierwsze typy na Mrozzo – Młody Ninja, to powiem co nie co o możliwości obejrzenia tego starcia na żywo. Transmisja tym razem nie będzie dostępna na stronie organizacji FAME MMA, chociaż tam wciąż wykupimy dostęp do całej gali. Organizacja nawiązała ostatnio współpracę z platformą Canal+ i obecnie to właśnie na niej możemy oglądać FAME MMA 21, oraz sam pojedynek Mrozzo – Młody Ninja! Ceny pakietów nie są specjalnie wygórowane, a dostęp do gali zakupimy już za kwotę 39.99 PLN!

Mrozzo – Młody Ninja, kursy bukmacherskie

Wyżej proponowałem Mrozzo – Młody Ninja typy na under 2.5 rund, jednak oczywiście bukmacher Betclic pozwala obstawić najbardziej podstawowe zakłady, czyli postawić na zwycięzcę tego pojedynku! W obecnej chwili dość wyraźnym faworytem jest Młody Ninja, który zdaje się posiadać nieco większe doświadczenie jeżeli chodzi o treningi sportów walki, a także będzie miał wyraźną przewagę warunków fizycznych! Zwycięstwo Sobonkiewicza obstawimy po kursie 1.28, natomiast wygraną Mrozowskiego jesteśmy w stanie zagrać po mnożniku w wysokości 2.95! Widać to z resztą dobrze na poniższym widgecie:

Kursy na zwycięstwo

Betclic
2.95
Mrozzo
1.28
Młody Ninja
Zagraj!

Kto wygra walkę Mrozzo – Młody Ninja?

Wytypowanie zwycięzcy pojedynku, w którym walczyć mają dwaj debiutanci nigdy nie jest łatwe i jest to często wróżenie z fusów. Wszak żadnego z Panów nie oglądaliśmy w oktagonie i tak naprawdę nie mamy pojęcia o umiejętnościach. Jeżeli miałbym jednak wskazać mojego faworyta w opisywanym starciu, to zgodziłbym się z kursami bukmachera Betclic i postawiłbym na wiktorię Młodego Ninja. Dysponuje on wyraźnie lepszymi warunkami fizycznymi i w mojej opinii ten fakt może mieć spore znaczenie w samej walce. Dodatkowo Sobonkiewicz trenuje kulturystykę, a zatem jego uderzenie powinno sporo ważyć!

Młody Ninja wygra
Kurs: 1.28
Zagraj!

Mrozzo – Młody Ninja, kursy na pełny dystans

Jeżeli chcielibyście zagrać inne typy na Mrozzo – Młody Ninja, to zawsze możecie skorzystać z rynku odnoszącego się do pełnego dystansu w tym starciu. Jak już wiecie, osobiście uważam, że walka zakończy się stosunkowo szybko i przewidywałbym tu KO lub TKO. Polecam sprawdzić nasz osobny artykuł o tym, gdzie obstawiać FAME MMA, a pod spodem znajdziecie aktualne kursy na pełen dystans w omawianym starciu sobotniej gali:

Kursy na pełny dystans

Betclic
2.52
pełen dystans - tak
1.38
pełen dystans - nie
Zagraj!

Typy na Mrozzo – Młody Ninja

Jeżeli chcielibyście zagrać nieco odważniejsze typy na Mrozzo – Młody Ninja, to zaproponowałbym połączenie dwóch przedstawionych wcześniej zakładów. Typ na wygraną Młodego Ninja przed czasem jest nieco ryzykowny, bo przecież obaj panowie wystąpią we freak-fightach po raz pierwszy i nie mamy wielkiego pojęcia o ich umiejętnościach. Sądzę jednak, że Sobonkiewicz może skorzystać ze swoich warunków fizycznych, oraz naturalnej siły, w efekcie czego będzie w stanie pokonać rywala przed czasem! Takie zakłady wiążą się z ciekawymi kursami o wartości 1.45 i chociaż dalej nie jest to wysoki mnożnik, to doskonale wpasuje się do kuponów AKO, czyli popularnych tasiemek!

Młody Ninja wygra przez KO, TKO lub DQ
Kurs: 1.45
Zagraj!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze