Kluczowe spotkania IEM Sydney! Czy Mouz zapewni sobie udział w półfinale?

Polski turnieju esportowy

IEM Sydney dostarcza bardzo wielu niespodzianek. Z turniejem pożegnało się pierwsze w rankingu Hltv Vitality, które było jednym z głównych faworytów do wygrania całego turnieju. Dzisiaj starcia, między innymi Ence, G2, Mouz czy Cloud9. Kto zamelduje się w dalszej fazie? 

koszulka betx
koszulka betx
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

720 zł cashbacki + 480 zł freebety – (80 zł dodatkowy freebet VIP!)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

BEZ RYZYKA: 720 zł
FREEBETY: 480 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Mouz – BetBoom

 

Seria zwycięstw Mouz trwa. Wczoraj wygrali siódmy z rzędu mecz na turnieju rangi tier 1. Wiele razy pisałem o potencjale tej drużyny, ale nie sądziłem, że osiągną takie wyniki tak szybko. Na IEM Sydney grają bez “Jimpphata”, co jest sporą stratą, ale zastępuje go bardzo dobry zawodnik z akademii Mouz “Nexius”. W meczu z Navi zaprezentowali się w miarę dobrze, ale mogli lepiej, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że Navi grało z trenerem. Ciężko o słabe punkty tej drużyny na ten moment. Nie są na pewno jeszcze, tak mocni, jak mogliby być, bo nie znają jeszcze CS 2 aż tak dobrze. Uważam, że z czasem będą grać coraz lepiej, gdy poznają mechanikę gry i to, co się najbardziej opłaca. Jeżeli Mouz rzeczywiście przeanalizowało grę swoich rywali, to powinni wygrać to spotkanie w trzech mapach.

BetBoom to formacja, która zaskakuje bardzo dobrą grę. Mimo że jest to drużyna z dobrymi nazwiskami i potencjałem to debiutują na turnieju najwyższej rangi. Wygrana na Vitality oraz Gamer Legion w bardzo dobrym stylu, pokazały potencjał tej formacji. Problemem tej drużyny na pewno będą mapy. Nie są jeszcze bardzo długo ze sobą oraz konkurencje sprzed turnieju nie była na najwyższym poziomie. Może tu brakować większego zgrania czy pewności z wykonywaniem bardziej agresywnych zagrań. Bardzo dużym minusem są podobne mapy, jakie rozgrywają obie drużyny. Nie ważne jak dobrze BetBoom nie grałby na poszczególnych mapach, Mouz potrafi to zrobić lepiej. Jedyną rzeczą, jaka może być po ich stronie, jest według mnie znajomość gry. W materiałach przygotowanych przez organizatora turnieju można było dowiedzieć się od graczy opinii na temat broni, gry czy tego, co się opłaca robić w CS 2. Zawodnicy BetBoomn wydawali się bardzo świadomi tego, co można obecnie wykorzystać na swoją korzyść.
Przewidywane mapy:
BetBoom ban Inferno
Mouz ban Anubis
BetBoom pick Overpass
Mouz pick Mirage
BetBoom ban Nuke
Mouz ban Vertigo
Ancient was left over

 

Typ: Mouz wygra mecz. Myślę, że mimo bardzo dobrej gry BetBoom to Mouz ma zbyt wiele dobrych rzeczy wokół organizacji. Wyniki, potencjał drużyny, dobra atmosfera czy spokój na najbliższe miesiące a może i lata w organizacji.

Dzisiejszy kupon gram z bukmacherem Betx. Oferuje on bardzo szeroką ofertę na wydarzenia esportowe. Sprawdź kod promocyjny betx i przekonaj się sam.

Mouz wygra
Kurs: 1.58
Zagraj!

baner grupa zagranie

Complexity – Cloud9

 

Complexity zaprezentowało się bardzo słabo w spotkaniu z G2. Nie pokazali praktycznie nic i przegrali dość szybko obie mapy wynikiem 13 do 7. Nawet na własnej mapie, na której grali, bardzo dobrze wygrali zaledwie 1 rundę na 8 po stronie atakującej. Jest to wynik tragiczny, zwłaszcza biorąc pod uwagę problemy, jakie G2 miało po stronie broniącej w poprzednich meczach na mapie Anubis. Zespół ma potencjał, by grać lepiej, ale na tym turnieju nie sądzę by wyszli, chociażby z grupy. Może być to podobna sytuacja do 9ine sprzed paru tygodni, gdzie będą mistrzami jednej mapy. Nie mają za bardzo innej mapy, na której regularnie wygrywają mecze. Bardzo słabo sprawują się indywidualnie na tym turnieju. Gdyby nie wybitna forma “Jt” w pierwszym meczu to Complexity mogłoby się już zegnać z turniejem albo nie mieć już większych nadzieji. Z wszystkich drużyn na IEM Sydeny nie wydaje się, żeby Complexity poznało czy zrozumiało CS 2 jakoś szczególnie dobrze. Complexity nie wyróżnia się także w rundach pistoletowych.

Cloud9 zagrało solidny mecz na Lynn Vision. Mimo że mieli swoje problemy, to wygrali mecz wynikiem 2:0 i mimo pewnych problemów na mapie Anubis udało im się dociągnąć wynik do końca. Uwolnił się w tym meczu wielki potencjał indywidualny “electronica”, który osiągnął 51 eliminacji na przestrzeni dwóch map. Sporym problemem jest forma najlepszego riflera Cloud9 “ax1Le”. W tym turnieju gra poniżej oczekiwań, ale dalej może udowodnić swoje umiejętności, jeżeli Cloud9 nie pożegna się z turniejem przedwcześnie. Wydaje mi się, że jeżeli gracze Cloud9 trochę bardziej polubią CS 2 i pójdą śladami, chociażby zawodników BetBoom to mogą wiele jeszcze namieszać. Agresywne granie czy inny dobór broni w rundach gdzie dba się o ekonomie, może sporo zmienić w grze tej formacji. Względem umiejętności indywidualnych jest to prawdopodobnie najlepsza drużyna świata lub jedna z najlepszych. Jeżeli dostosują się do wymagań CS 2 i sposobu, w jakim realizują się najlepiej, to powinni wyjść z grupy.

Przewidywane mapy:
Complexity ban Mirage
Cloud9 ban Nuke
Complexity pick Overpass
Cloud9 pick Ancient
Complexity ban Vertigo
Cloud9 ban Inferno
Anubis was lef over

 

Typ: Cloud9 wygra mecz. Complexity w tym turnieju nie przekonuje, a wręcz zawodzi. Cloud9 mimo niezbyt przekonującego stylu dalej ma duży potencjał, który mogą uwolnić w każdym momencie. Prezentują się statystycznie nieco lepiej podczas rund pistoletowych, co też może zaważyć.

 

Sprawdź przewidywania na dzisiejsze spotkania w zakładce typy dnia. Analizy na esport możesz zobaczyć w zakładce typy na esport.

Cloud9 wygra mecz
Kurs: 1.50
Zagraj!
Mouz Betboom 17.10.2023

Fot.Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze