Mistrzowie Europy wracają na dobre tory, a Łotry odbiją pierwsze miejsce? Gramy AKO 2.31!

kibic g2 z karteczką

Typy na G2 Esports – Team Vitality i Rogue – Astralis. Do tego, żeby wczorajszy dzień zaliczyć do udanych zabrakło nam niewiele, ale Rogue w ostatnich minutach spotkania stwierdziło, że woli go nie wygrywać. Mamy nadzieję, że dzisiaj będzie lepiej, dlatego przygotowaliśmy typy na hitowe starcie G2 Esports – Team Vitality, a także rywalizację Rogue z Astralis.

Koszulka do baneru Noblebet
Koszulka do baneru Noblebet
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 34 zł freebet + 20 zł bonus w aplikacji

standardowa oferta to 1520 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1554 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
FREEBET: 34 zł
BONUS APLIKACJA: 20 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

G2 Esports – Team Vitality: typy i kursy bukmacherskie (30.07.2022)

Początek rundy rewanżowej dla G2 Esports jest nieco lepszy niż ostatnie spotkania pierwszego etapu summer split League of Legends European Championship. W piątek Samuraje wygrały z Team BDS wracając do meczu w pięknym stylu. Przypomnijmy, że Jankos i spółka w pewnym momencie przegrywali nawet aż 8:2, ale fenomenalna postawa Polaka (szybko zrobiona dusza i skradziony baron), a także ogromne wręcz obrażenia od Gwen BrokenBlade’a sprawiły, że w late game to G2 dominowało rywali i to w sposób, do jakiego przyzwyczaiło nas w 2019 i 2020 roku.

Team Vitality w piątek zdominowało po całości Excel eSports, ale to akurat było do przewidzenia. Perkz i spółka rozkręcają się ze spotkania na spotkanie, a Excel już powoli brakuje paliwa do kolejnych wygranych. Trzeba także podkreślić, że rywale Vitality popełnili sporo błędów w piątkowym starciu, co też rzutuje na wynik. Drużyna Perkza ma dwie wygrane z rzędu – czy uda się jej zdobyć także trzecią? Odpowiedź poznamy późnym wieczorem, ale już teraz możesz sprawdzić, jak działa w Noblebet kod promocyjny i grając z nim zwiększ emocje z oglądania!

Statystyki:

  • Pięć ostatnich spotkań G2 to trzy wygrane i dwie porażki
  • Vitality ma taki sam bilans jak G2
  • Te drużyny w historii grały ze sobą tylko cztery razy – trzy razy G2 Esports było lepsze *
  • G2 na wiosnę wygrało ligę bez przegranej mapy w dolnej drabince play-offów
  • G2 Esports ma passę trzech wygranych z rzędu

Co obstawiać?

Jak popatrzymy na statystyki obu drużyn, szczególnie te dotyczące bezpośrednich starć i formy w spring splicie, widzimy, że G2 wypada o wiele lepiej. W końcu jest to silna drużyna, która tylko trochę się pogubiła, ale wydaje się, że już wychodzi z kryzysu. W końcu ma passę aż trzech wygranych, a w piątek potrafiła wrócić do spotkania z bardzo trudnej sytuacji. Jeżeli chce marzyć o play-offach i obronie tytułu, to nie powinna mieć dzisiaj problemów z ograniem Vitality. Kurs w Noblebet wynosi 1.65 i jest dobrą podstawą do AKO.

baner grupa zagranie 43k

Rogue – Astralis: typy i kursy bukmacherskie (30.07.2022)

W sobotę dojdzie także do starcia Rogue – Astralis, które również zapowiada się na bardzo ciekawe. Łotry po wczorajszej wpadce z Misfits, gdzie mieli wygraną na wyciągnięcie ręki, dzisiaj nie będą chciały powtórzyć tego scenariusza i zapewne postawią na pełną dominację rywala już od pierwszych minut. RGE w końcu potrafi tak robić, a obecna meta sprzyja temu, jak grają. Ich play style idealnie wpisuje się w trendy, co też jest wypadkową tego, że zajmowali pierwsze miejsce w lidze i zapewne po dzisiejszych starciach wrócą na tron.

Ostatnim razem, gdy te ekipy zmierzyły się ze sobą, to byliśmy świadkami świetnego spotkania, które wygrała drużyna Trymbiego. Teraz także na to liczymy, a w dodatku spodziewamy się tutaj zwycięstwa Rogue. Te wygrało 8/12 spotkań w tym splicie, a do tego jeszcze RGE posiada lepszych i bardziej doświadczonych zawodników.

Statystyki:

  • Rogue wygrało trzy na pięć ostatnich spotkań
  • Astralis zwyciężyło w tylko dwóch z pięciu ostatnich meczów
  • Te drużyny w historii zmierzyły się ze sobą trzy razy i dwa razy Rogue było lepsze *
  • W tym splicie Rogue wygrało z Astralis różnicą pięciu eliminacji (teraz czeka nas spotkanie rewanżowe)

Co obstawiać?

Uważam, że różnica w umiejętnościach zawodników obu drużyn jest zbyt duża, żeby Astralis było stać tutaj na zwycięstwo. Rogue ma lepszych graczy, którzy w dodatku są w gazie i regularnie ogrywają kolejne ekipy, a wczorajsza porażka tylko ich napędzi do kolejnej wygranej. Tego o Astralis nie możemy powiedzieć, a do tego statystyki jasno wskazują na Łotrów. Zamiast grać czystą wygraną RGE to stawiam na handicap eliminacji -4.5 z kursem 1.40 – już raz taki zakład wszedł, a statystyki jasno wskazują na podobny scenariusz!

typy na lec noblebet 30.07.2022

* Pomiędzy sezonem 2021, a sezonem 2022 w składach drużyn doszło do ogromnych przetasowań, dlatego podane wyniki dotyczą tylko rundy wiosennej, pomimo tego, że te organizacje grały ze sobą już wcześniej. fot. Pressfocus

 
 

Zaloguj się aby dodawać komentarze