Michał Pasternak – Norman Parke: typy, kursy i zakłady bukmacherskie | 10.02.2024

Typy na walkę Michał Pasternak - Norman Parke

Michał Pasternak – Norman Parke: typy na walkę. Jedną z najlepiej zapowiadających się pod względem sportowym pojedynków na Fame MMA 20 będzie potyczka pomiędzy Wampirem a Storminem. Obaj występowali w profesjonalnych galach, takich jak Wotore, KSW czy UFC. Bez wątpienia faworytem starcia jest fighter z Irlandii Północnej, ale czy potwierdzi to w klatce? Analizę i typy na Michał Pasternak – Norman Parke znajdziesz w poniższym artykule. Serdecznie zapraszam!

Chcesz obstawiać gale FAME MMA 20? Załóż konto w Betclic – jedynego bukmachera, u którego możesz to zrobić!

Kliknij specjalny kod promocyjny VIPFAME i odbierz zakład bez ryzyka do 200 PLN!

baner na FAME MMA 20

Michał Pasternak – Norman Parke, typy i przewidywania

Bez wątpienia jedną z najlepiej zapowiadających się walk pod względem sportowym na Fame MMA 20 będzie starcie Wampira ze Storminem. Obaj mają na koncie występy dla dużych federacji i nadchodzący pojedynek bezpośredni pomiędzy nimi zapowiada się naprawdę ciekawie? Czego można się po nim spodziewać?

Pasternak to niezwykle doświadczony fighter, który ma na koncie 33 walki a jego bilans wynosi 24-9. Występował między innymi dla PLMMA czy Wotore, gdzie bił się na gołe pięści. W ubiegłym roku dołączył do federacji Fame, gdzie stoczył do tej pory 3 pojedynki, wygrywając każdy z nich. Parke to bezsprzecznie najlepszy fighter występujący kiedykolwiek dla Fame MMA. W swojej karierze toczył bowiem boje dla KSW czy UFC, czyli najlepszej federacji MMA świata. W Fame wystąpił do tej pory 5 razy, z czego wygrał 4 pojedynki i jeden przegrał. Musiał uznać wyższość Borysa Mańkowskiego. A co może wydarzyć się podczas sobotniej gali?

Bez wątpienia pojedynek pomiędzy Wampirem a Storminem zapowiada się niezwykle interesująco. Obaj potrafią się w końcu bić i tak naprawdę trudno jest wskazać w tym starciu faworyta. Mimo wszystko wydaje się, że zawodnik z Irlandii Północnej powinien wyjść z tej batalii zwycięsko. Ma on w końcu na koncie występy dla najlepszych federacji, a podczas ostatnich walk dla Fame MMA czy Hexagone pokazał, że jest w stanie walczyć na najwyższym poziomie i to w pełnym wymiarze czasu. Dlatego też myślę, że to właśnie Parke powinien zwyciężyć. Nie będzie miał jednak łatwego zadania, bowiem Polak jest niezwykle wytrzymały i bardzo często jego walki kończą się decyzją. Podobnie jest w przypadku Stormina. Dlatego też obstawię wygraną na punkty reprezentanta Irlandii Północnej. A po więcej typów na Fame MMA 20 zapraszam standardowo na naszą stronę internetową!

Norman Parke wygra na punkty
Kurs: 2.25
Zagraj!

Michał Pasternak – Norman Parke, kursy bukmacherskie

Nie powinno więc dziwić, że kursy bukmacherskie na Michał Pasternak – Norman Parke są niezwykle wyrównane. Zarówno Wampir, jak i Stormin dalej są w wyśmienitej formie, a ich ostatnie pojedynki dla Fame MMA tylko to potwierdzają. Dlatego też kursy przygotowane na tę walkę są bardzo zbliżone.

Kursy na zwycięzcę walki Pasternak - Parke
Betclic
1.98
Michał Pasternak
1.69
Norman parke
Zagraj!

Michał Pasternak – Norman Parke, kto wygra walkę?

Tak jak wspomniałem nieco wyżej, wydaje się, że mimo wszystko Norman Parke powinien wyjść z tego pojedynku zwycięsko. Ma on na koncie dużo więcej walk z wyśmienitymi zawodnikami, a podczas niedawnych występów imponował wytrzymałością, szybkością i zwinnością, co w miarę upływu walki może być dla Wampira zabójcze.

Norman parke wygra walkę
Kurs: 1.69
Zagraj!
Fame MMA 20 baner Betlic

Michał Pasternak – Norman Parke, kursy na liczbę rund

Warto jednak przyjrzeć się overom rundowym podczas zbliżającej się walki Pasternak – Parke. Ostatnie pojedynki obu fighterów bardzo często kończyły się decyzją sędziów i dlatego też przewiduję przynajmniej kilka rund w nadchodzącym starciu Wampira z Parke.

Kursy na liczbę rund
Betclic
1.28
Powyżej 2.5 rund
3.15
Poniżej 2.5 rund
Zagraj!

Typy na Michał Pasternak – Norman Parke

Co jeszcze typować w walce Michał Pasternak – Norman Parke? Zanim przejdę do kolejnych konkretów, warto przyjrzeć się bliżej ofercie przygotowanej przez Betclic. W końcu tylko tam obstawisz zakład na Fame MMA 20, więc jeżeli nie posiadasz jeszcze konta u tego operatora, a chciałbyś postawić kupon, to warto zarejestrować się z kodem promocyjnym Betclic. Dzięki temu na start otrzymasz dostęp do zakładu bez ryzyka! A co warto jeszcze obstawić w tej walce? Tak jak podałem nieco wyżej, walka powinna potrwać pełen dystans. Obaj zawodnicy są niezwykle odporni na ciosy, a także nie potrafią wyprowadzać kończących ataków. Dlatego też zdecyduję się na walkę do samego końca ustalonego czasu.

Walka potrwa pełen dystans
Kurs: 1.30
Zagraj!
  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze