Marcin Siwy – Vasyl: typy, kursy i zakłady | Gdzie oglądać?

Typy na walkę Siwy - Vasyl

Marcin Siwy – Vasyl: typy na walkę Clout MMA 3. W piątkowy wieczór czekają nas ogromne emocje związane z ostatnią w tym roku galą freakfightów pod szyldem Clout. W karcie walk znalazło się miejsce dla doświadczonych zawodników, ale też debiutantów w tej formule, do których zaliczyć należy Siwego i Vasyla. Faworytem bukmachera jest Polak, jednak czy potwierdzi to w klatce? Analizę i typy na Siwy – Vasyl znajdziesz w poniższym tekście. Serdecznie zapraszam!

Chcesz obstawiać galę Clout MMA 3? Załóż konto w Fortunie – jedynego bukmachera, u którego możesz to zrobić!

Kliknij specjalny kod promocyjny ZAGRANIE i odbierz bonusy na start!

Clout MMA 3 baner Fortuna

Marcin Siwy – Vasyl, typy i przewidywania

Siwy to niezwykle doświadczony pięściarz, który ma na swoim koncie już ponad 20 pojedynków. Specjalizuje się w boksie, a na koncie ma między innymi ostatnie zwycięstwa z Rydellem Bookerem czy Adnanem Deronją. W ogóle Polak nie przywykł do przegrywania – ani razu nie schodził on jeszcze na tarczy – jedynie raz – podczas Polsat Boxing Night jego pojedynek zakończył się bez rozstrzygnięcia (z Kamilem Sokołowskim). Vasyl natomiast zasłynął w naszym kraju z walk dla Gromdy, a więc na gołe pięści. Jest on niezwykle skuteczny, piekielnie silny i bardzo wytrzymały, co tylko potwierdzają jego ostatnie pojedynki we wspomnianej formule.

Czego więc spodziewać się po ich bezpośrednim starciu i jakie typy na Siwy – Vasyl warto rozważyć? Bez wątpienia czeka nas niezwykle zacięty pojedynek. Obaj fighterzy potrafią się bronić, ale przede wszystkim atakować. Walka odbędzie się na zasadach bokserskich, więc nie powinno dziwić, że faworytem jest Polak, który przyzwyczajony jest właśnie do takiej formuły. Mimo to należy spodziewać się długiego pojedynku – jak już wspomniałem – Vasyl jest niezwykle wytrzymały w walkach na gołe pięści, to w rękawicach powinien wytrzymać jeszcze dłużej. Marcin Siwy natomiast w swoich dwóch ostatnich walkach również nie rozstrzygnął potyczki sam, a o wynikach decydowali sędziowie. I dlatego też obstawię over 2.5 rund.

Powyżej 2.5 rund
Kurs: 1.66
Zagraj!

Marcin Siwy – Vasyl, kursy bukmacherskie

Tak jak wspomniałem, w piątkowy wieczór w klatce czeka nas świetne widowisko bokserskie. Do walki stanie Siwy i Vasyl, czyli dwóch bardzo silnych fighterów, po których można spodziewać się wszystkiego. I dlatego też kursy, jakie przygotowała Fortuna są bardzo wyrównane. Oczywiście, faworytem z racji doświadczenia jest Polak, ale bez wątpienia Ukrainiec powalczy o zwycięstwo.

Kursy na zwycięzcę walki Siwy - Vasyl
Fortuna
1.53
Siwy
2.19
Vasyl
Zagraj!

Kursy na liczbę rund

Nie powinno dziwić, że według Fortuny należy oczekiwać długiego i zaciętego boju. Tak naprawdę bardzo mało prawdopodobne jest to, aby już w 1. rundzie któryś z zawodników padł na deski i nie dał rady kontynuować pojedynku. Co prawda należy spodziewać się ostrych wymian, ale fighterzy są na tyle wytrzymali, że powinniśmy zobaczyć naprawdę świetne i przede wszystkim – kilkurundowe widowisko.

Kursy na liczbę rund
Fortuna
1.66
Powyżej 2.5 rund
1.97
Poniżej 2.5 rund
Zagraj!

Marcin Siwy – Vasyl, kto wygra walkę?

A kto powinien wygrać tę walkę? Jak już podałem nieco wyżej – Vasyl do tej pory mierzył się w większości na gołe pięści, natomiast Siwy od początku kariery walczy na ringach bokserskich. Wydaje się więc, że samym doświadczeniem i posiadaniem rękawic podczas piątkowego wydarzenia sporo zyskuje. Vasyl na pewno ruszy ze swoją serią szybkich ciosów, ale nie powinno zaskoczyć to Siwego, w którym widzę zwycięzcę tego starcia.

Marcin Siwy wygra walkę
Kurs: 1.53
Zagraj!

Marcin Siwy – Vasyl, gdzie oglądać?

Tak naprawdę od dłuższego już czasu próżno szukać transmisji ze sportów walki w otwartych kanałach telewizyjnych. W końcu żadna z gal MMA w naszym kraju nie jest pokazywana na żywo w TV i tego samego można spodziewać się po gali Clout MMA 3. Dlatego też nie powinno dziwić, że pojedynek Siwy – Vasyl również będzie dostępny wyłącznie w internecie. Warto również w tym miejscu przypomnieć, że jeśli nie posiadasz jeszcze konta u bukmachera oferującego zakłady na Clout MMA 3, to podczas rejestracji należy wpisać kod promocyjny Fortuna, dzięki któremu otrzymasz dostęp do specjalnych bonusów na nadchodzącą imprezę.

Marcin Siwy – Vasyl – transmisja i stream online

Zatem czy jest szansa zobaczyć walkę Siwy – Vasyl bez opłat? Pojedynek ten co ciekawe będzie dostępny na Youtube, bowiem Clout oferuje kartę wstępna na swoim kanale właśnie w tym serwisie. Jedyną opcją, aby obejrzeć całą galę jest wykupienie jednego z dwóch pakietów PPV oferowanych przez Clout MMA. Tylko po opłaceniu pay-per-view będziesz mógł śledzić piątkowe widowisko na żywo! Natomiast gdybyś szukał typów na Clout MMA 3, to znajdziesz je oczywiście na naszej stronie internetowej.

Typy na Marcin Siwy – Vasyl

Skoro już wiesz co typować na walkę Siwy – Vasyl, to warto przyjrzeć się samemu bukmacherowi – gdzie obstawić galę i opisywany pojedynek. Warto zaznaczyć, że prawa do organizacji zakładów na Clout MMA 3 posiada w Polsce jedynie Fortuna. Jeśli więc chciałbyś obstawić któryś z pojedynków, to musisz posiadać tam konto. 

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze